Forum - Platforma - Sony - Jaką platynę ostatnio wbiłeś?

Przejdź do strony

Strona

dobra, cicho już
mitra
Poziom: 39
REP.: 713
Czytelnik
mitra dodano: 18.02.2020 20:45 #16
W sumie racja. Szczególnie, że w końcu dorobiłem się dobrych słuchawek więc i doświadczenie będzie ciut inne.
Nie jestem zupełnie bezużyteczny - zawsze mogę być złym przykładem!!!
I am Lightning, the Rain Transformed.
Raiden*
Poziom: 55
REP.: 3915
Czytelnik
Raiden* dodano: 18.02.2020 20:48 #17
Ja pojechałem ostatnio po całości i wbiłem platynę w batman od telltale, nie ukrywam trochę się napociłem. MrGreen
,,Its my turn to protect you Snake, just like Grey Fox did"
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 97
REP.: 96491
Czytelnik
Cherubinek dodano: 19.02.2020 05:56 #18

onez napisał:

Cherubinek napisał:

W Chaos on Deponia też nie wbiłem. Za bardzo trzeba uważać. Obiecałem sobie, że wrócę, ale sam wiesz jak to jest z takimi obietnicami. MrGreen

Zostało jeszcze ograć Deponia Doomsday. Gitara

Hehe wiem :) Na dysku jeszcze mam nie ruszone Deponia Doomsday i Goodbye Deponia :) i zatrzymany na 84% Bridge Constructor Mrugnięcie

Tak ja pisałem, w Goodbye Deponia platynka jest prościutka, trzeba tylko pozbierać kilka znajdziek, ale to nie problem. Na wszelki wypadek rób sejwy co jakiś czas. Powodzenia! Smiley2
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 81
REP.: 45624
Czytelnik
Dobermann dodano: 19.02.2020 12:49 #19
wczoraj wleciala zasluzona platynka w SUBNAUTICE, rewelacyjna produkcja z fatalna optymalizacja na nizszych poziomach :P
Best regards #smiesznypiesek
PEGI 0+
onez
Poziom: 42
REP.: 4426
Czytelnik
onez dodano: 08.03.2020 13:41 #20
-Death Stranding
Po wielu przetartych szlakach,zdobytych szczytach i lekkiej frustracji w paru momentach w końcu po 146h udało się wbić platynę OK (wiem dużo ale nigdzie mi się nie spieszyło a Czasochłonność w niej jest jak najbardziej pozytywna) MrGreen Pozdrawiam i "Tak trzymaj i nie puszczaj" Gitara
Z a b r a n i a___s i ę___z a b r a n i a ć !!!
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 77
REP.: 34462
Czytelnik
RasMass dodano: 08.03.2020 15:23 #21
Gratulacje Onez!!
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 08.03.2020 15:40 #22

RasMass napisał:

Gratulacje Onez!!

Dzięki teraz pora na Days Gone ! Mrugnięcie
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 97
REP.: 96491
Czytelnik
Cherubinek dodano: 09.03.2020 03:04 #23
W Control pykła platynka. Nie jest trudna, ale zdobywanie kompletu punktów umiejętności jest upierdliwe.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 09.03.2020 12:13 #24

Cherubinek napisał:

W Control pykła platynka. Nie jest trudna, ale zdobywanie kompletu punktów umiejętności jest upierdliwe.

Gratulacje! i przyjdzie na nią kiedyś czas MrGreen
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych