Forum - Platforma - Sony - Jaką platynę ostatnio wbiłeś?

Przejdź do strony

Strona

PEGI 0+
onez
Poziom: 42
REP.: 4426
Czytelnik
onez dodano: 17.02.2020, 15:16 #1
Witam wszystkich chętnych którzy chcieli by się podzielić swoim bieżącym platynowym pucharem zdobytym w grze i pokrótce opowiedzieć o przyjemnościach i trudach związanych z jej zdobyciem.

Moje ostatnie platynowe zdobycze to:

- Call of Duty:Modern Warfare
Świetny powrót do współczesnego konfliktu,Trofea niezbyt wymagające może z wyjątkiem dwóch,Poziom trudności Weteran też nie stanowi większego wyzwania,brak trofeów Multi.

- Without Escape
Indyk za parę złotych,ciekawa forma w klasycznym stylu choć mniej ciekawe zagadki i cała reszta,platynę można wbić w niecałą godzinę.

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 17.02.2020, 15:19

Z a b r a n i a___s i ę___z a b r a n i a ć !!!
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 95
REP.: 18232
Czytelnik
Carnage dodano: 17.02.2020 18:40 #2
Moja ostatnia platyna: Sekiro: Shadows die Twice. Obecnie w trakcie platynowania Resident Evil 2: Remake.
Welcome to Silent Hill...
PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 17.02.2020 18:56 #3

Carnage napisał:

Moja ostatnia platyna: Sekiro: Shadows die Twice. Obecnie w trakcie platynowania Resident Evil 2: Remake.

No na Sakiro chyba bym nie miał nerwów :) RE2 wbiłem platynę ,przez tryb Hunk 4th survivor prawie odpuściłem :)
sprinter311
REP.: 1742
Czytelnik
sprinter311 dodano: 17.02.2020 21:11 #4
Truck driver MrGreen
Wałs0raj
Poziom: 55
REP.: 3143
Czytelnik
Wałs0raj dodano: 17.02.2020 21:39 #5
Spyro 3 platyny w zeszłym roku, trochę męka wszystkie po kolei grać, ale dałem radę, łatwo wpada, wg licznika Sony zajęło mi to 46 godzin.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 97
REP.: 96457
Czytelnik
Cherubinek dodano: 18.02.2020 08:11 #6
Goodbye Deponia, ale nie ma się czym chwalić bo to prościzna. Smiley
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 77
REP.: 34459
Czytelnik
RasMass dodano: 18.02.2020 09:40 #7
To był dzień Pański 27/02/2016, to właśnie wtedy, tegoż pamiętnego dnia RasMass wbił swoją jedyną w życiu Platynę.
Jakież było to szczęście i jakaż radość, to trudno opisać.
A grą która mnie swoją Platynową statuetką nagrodziła był niepowtarzalny Broken Sword 5: Klątwa Węża MrGreen

Mam jednak w planach zrobienie drugiej Platyny!
I będzie ona równie trudna, skomplikowana i czasochłonna, a wpadnie w Hellblade: Senua's Sacrifice.

Dziękuję za uwagę.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.02.2020 o godz. 09:43

"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
dobra, cicho już
mitra
Poziom: 39
REP.: 713
Czytelnik
mitra dodano: 18.02.2020 11:56 #8
Od listopada 2017, czyli od kiedy zacząłem swoją przygodę z PS4, nie udało mi się zgarnąć żadnej platyny. Jakoś specjalnie nie poluję i nie szukam pucharków. Gdzieś wcześniej pisałem, że jestem raczej ze starej szkoły i pucharki w tym platyny jakoś specjalnie mnie nie kręcą. Byłem blisko zdobycia w Hellblade: Senua's Sacrifice ale gdzieś minąłem jeden runiczny totem. Także RasMass bądź czujny i uważny Mrugnięcie
Nie jestem zupełnie bezużyteczny - zawsze mogę być złym przykładem!!!
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 77
REP.: 34459
Czytelnik
RasMass dodano: 18.02.2020 13:32 #9

mitra napisał:

Od listopada 2017, czyli od kiedy zacząłem swoją przygodę z PS4, nie udało mi się zgarnąć żadnej platyny. Jakoś specjalnie nie poluję i nie szukam pucharków. Gdzieś wcześniej pisałem, że jestem raczej ze starej szkoły i pucharki w tym platyny jakoś specjalnie mnie nie kręcą. Byłem blisko zdobycia w Hellblade: Senua's Sacrifice ale gdzieś minąłem jeden runiczny totem. Także RasMass bądź czujny i uważny Mrugnięcie

Pierwszy raz przechodziłem tylko dla historii, bo pucharki mnie kompletnie nie interesują.
Ostatnio wyczytałem gdzieś, że jeśli zdobędzie się wszystkie totemy, to będzie inne zakończenie. Nie wiem ile w tym prawdy, ale chętnie sprawdzę :)
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
ZjemCie
Poziom: 41
REP.: 2337
Czytelnik
ZjemCie dodano: 18.02.2020 13:47 #10
mitra tak samo mam , PS4 mam od maja 2019 i też jakoś nie przywiązuje uwagi do platyn i pucharków, jak wpadnie to wpadnieMrugnięcie
PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 18.02.2020 16:44 #11

Cherubinek napisał:

Goodbye Deponia, ale nie ma się czym chwalić bo to prościzna. Smiley

Ja chciałem wbić platynę w Chaos on Deponia ale za dużo pominąłem istotnych momentów łączących się na końcu w jedno trofeum i skończyło się na 71% pucharów,a od nowa przechodzić brakło chęci i czasu :)
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 97
REP.: 96457
Czytelnik
Cherubinek dodano: 18.02.2020 17:44 #12
W Chaos on Deponia też nie wbiłem. Za bardzo trzeba uważać. Obiecałem sobie, że wrócę, ale sam wiesz jak to jest z takimi obietnicami. MrGreen

Zostało jeszcze ograć Deponia Doomsday. Gitara
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 18.02.2020 17:58 #13

Cherubinek napisał:

W Chaos on Deponia też nie wbiłem. Za bardzo trzeba uważać. Obiecałem sobie, że wrócę, ale sam wiesz jak to jest z takimi obietnicami. MrGreen

Zostało jeszcze ograć Deponia Doomsday. Gitara

Hehe wiem :) Na dysku jeszcze mam nie ruszone Deponia Doomsday i Goodbye Deponia :) i zatrzymany na 84% Bridge Constructor Mrugnięcie

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.02.2020 o godz. 17:59

dobra, cicho już
mitra
Poziom: 39
REP.: 713
Czytelnik
mitra dodano: 18.02.2020 17:59 #14

RasMass napisał:

mitra napisał:

Pierwszy raz przechodziłem tylko dla historii, bo pucharki mnie kompletnie nie interesują.
Ostatnio wyczytałem gdzieś, że jeśli zdobędzie się wszystkie totemy, to będzie inne zakończenie. Nie wiem ile w tym prawdy, ale chętnie sprawdzę :)

Uuuu, to muszę sprawdzić Mrugnięcie
Nie jestem zupełnie bezużyteczny - zawsze mogę być złym przykładem!!!
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 95
REP.: 18232
Czytelnik
Carnage dodano: 18.02.2020 18:29 #15
Jeśli chodzi o Hellblade'a to gra warta ogrania więcej niż raz. Zatem jeśłi komuś brakuje jakiegoś pucharka to warto nadrobić takie zaległości.
Welcome to Silent Hill...
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych