Forum - Platforma - PC - Bezprzewodowe połączenie PC do TV

Aryann
Poziom: 51
REP.: 1545
Czytelnik
Aryann dodano: 12.02.2020, 13:29 #1
Przyznam, że GeForce Now na nowo rozbudził moje zainteresowanie PC. Jednak lata spędzone z konsolą na fotelu/kanapie z dużym tv już mnie odpychają od siedzenia na krześle przy biurku z małym monitorem a nie będę inwestował w nowy. Wolę kupić nowy tv.
Teraz sprawa ma się tak: w pomieszczeniu, w którym jest PC znajduje się trochę starszy (10letni?) TV. W każdym bądź razie nie smart tv. Pod koniec roku kupię dla PS5. PC i TV są na przeciwległych ścianach stąd wolałbym, żeby połączenie było bezprzewodowe. PC jest na kablu z routerem. Pytanie do Was co potrzeba, żeby takie połączenie ustanowić, żeby opóźnienia były w miarę niezauważalne. Jeśli waszym zdaniem lag będzie odczuwalny to jakie rozwiązanie przewodowe można zastosować?
Jakieś konkretne modele, propozycje mile widziane.
Czy można bezprzewodowo podłączyć Dual Shocka 4 do PC?
dobra, cicho już
mitra
Poziom: 39
REP.: 713
Czytelnik
mitra dodano: 12.02.2020 14:23 #2
Nie wiem jak z grami ale ja do swojego nie smart tv zakupiłem coś podobnego https://alleg(...)37744966 . Do oglądania obrazu z komórki czy laptopa się sprawdzał. Co do gier to pewnie będzie odczuwalny lag ale to trzeba potestować. Jeśli przewodowe to pewnie HDMI. Kiedyś miałem TV LCD Sharpa i łączyłem go z lapkiem przez kabel vga MrGreen

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.02.2020 o godz. 14:25

Nie jestem zupełnie bezużyteczny - zawsze mogę być złym przykładem!!!
GB_Iskra
Poziom: 29
REP.: 82
Czytelnik
GB_Iskra dodano: 16.02.2020 14:07 #3
Steam link jest ogólnie całkiem spoko o ile masz dobre WiFi w domu. Na każdej przystawce z androidem będzie czy na smartach samsunga.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych