Forum - Bazar - Sprzedam - Xbox One X w wersji Hyperspace

M@ster
Poziom: 18
REP.: 4
Czytelnik
M@ster dodano: 09.02.2020, 19:45 #1
Witam maniaków/miłośników gierczenia na konsolach !!!!

Na sprzedaż NOWA i nieużywana konsola XOX.

Wersja konsoli XOX to HYPERSPACE.

Konsola została kupiona w niemieckim sklepie OTTO. Dzień kupna to 28 listopada 2019 roku. Rachunek kupna zostanie wysłany na adres E-Mail lub numer GG od razu po wpłacie pieniędzy. Wysyłam rachunek w formacie PDF. Można go sobie przechować w tej formie lub w miarę potrzeby wydrukować.

Pierwsza OPCJA - NIEOTWIERANY komplet, CENA wynosi 999 zł.

Druga OPCJA - Istnieje możliwość kupna konsoli bez kontrolera (GAMEPAD), wtedy cena będzie niższa o 222 zł i sprzedam wszystko co w zestawie, oprócz kontrolera za 777 zł. Opakowanie (karton) zostanie otwarty wyłącznie gdy pieniądze zostaną zaksiągowane. Póki co, wszystko jest w komplecie i NIE rozpakowane.

Wysyłka wyłącznie kurierem DHL, a koszty wysyłki biorę na siebie. Wysyłka nastąpi kolejnego dnia roboczego, po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Numer do śledzenia przesyłki również na adres E-Mail lub GG.

Proszę o kontakt wyłącznie osoby zdecydowane na kupno, brak możliwości zejścia z cen w obu wariantach. Dane bankowe do przelewu mogę przekazać w prywatnej wiadomości. Nadmienię, że jest to konto bankowe w PKO BP SA, więc wpłata z rodzimego konta tylko przyśpieszy realizację transakcji. Nie posiadam kont na EBAY i ALLEGRO, więc nie zrealizuję tej sprzedaży przez portale aukcyjne.

Co do wiarygodności, to na łamach PSX EXTREME w latach 2000-2004 moja osoba się regularnie udzielała a na portalu pomimo braku udzielania w tematach, jestem od roku 2014, czyli dobre kilka latek.

Pierwsza osoba, która zarezerwuje konsolę w opcji pierwszej lub drugiej, staje się potencjalnym kupującym. Dane bankowe, podam w prywatnej wiadomości.

Szczegółowe zdjęcia konsoli przesyłam bezzwłocznie...

Kontakt do mnie

Adres E-Mail -
Numer Gadu Gadu - 3003125

Pozdrawiam i zapraszam.
M@ster
Poziom: 18
REP.: 4
Czytelnik
M@ster dodano: 09.02.2020 21:45 #2
Dwie godziny po wystawieniu...

Dziękuję za zainteresowanie...

Temat do zamknięcia...

!!!! S P R Z E D A N E !!!!

P.S. Niebawem kolejną ofertę wystawiam.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 97
REP.: 96495
Czytelnik
Cherubinek dodano: 13.02.2020 13:15 #3
Szybko poszło.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Fryc91
Poziom: 33
REP.: 1276
Czytelnik
Fryc91 dodano: 17.02.2020 10:10 #4
Serio nawet konta się nie chce założyć na Allegro ebay itp. Ja bym nie kupił na gębę . I co z tego ze się udzielał w jakieś gazetce
???
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 95
REP.: 18232
Czytelnik
Carnage dodano: 17.02.2020 18:44 #5
Tylko o jakim udzielaniu jest mowa, bo w skład redakcji z pewnością nie wchodził....
Welcome to Silent Hill...
Wałs0raj
Poziom: 55
REP.: 3143
Czytelnik
Wałs0raj dodano: 17.02.2020 21:13 #6
Fake

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych