Ten fajny koleś
Pieknykapec
Poziom: 55
REP.: 5907
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 21.01.2020, 21:09 #1
Nazwa lekko sugeruje, że powinien on się zmieniać raz na dzień. A dzisiaj widzę już ósmy XD Jak to jest?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.01.2020, 21:09

Na najbliższym E3 pokażą Raymana, obiecuję.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 93283
Czytelnik
Cherubinek dodano: 22.01.2020 06:46 #2
Może Ci zegarek stanął?.. Mrugnięcie
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 76
REP.: 31037
Czytelnik
RasMass dodano: 22.01.2020 07:36 #3
Zawsze tak było.
Tylko widocznie nie dojeżdżałeś do samego dołu strony, bo kiedyś to tam pojawiały się Gramoty, a teraz pojawiają się po prawej stronie i to dosyć wysoko, także są łatwo zauważalne :)
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
PEGI 0+
onez
Poziom: 40
REP.: 3962
Czytelnik
onez dodano: 08.02.2020 22:13 #4

RasMass napisał:

Zawsze tak było.
Tylko widocznie nie dojeżdżałeś do samego dołu strony, bo kiedyś to tam pojawiały się Gramoty, a teraz pojawiają się po prawej stronie i to dosyć wysoko, także są łatwo zauważalne :)

Nie czaje tylko losowości tych gramotów dnia,losuje z kilku lat wstecz na podstawie lajków??
Z a b r a n i a___s i ę___z a b r a n i a ć !!!
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 76
REP.: 31037
Czytelnik
RasMass dodano: 09.02.2020 07:54 #5
Nie wiem nawet czy na podstawie Plusów, bo zdarzało się, że na Głównej pojawił Gramot, który nie miał nawet 5 Plusów, więc ciągle był w "Poczekalni".
Pewnie Perez mógłby nam zdradzić tę tajemnicę :)
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Perez
Poziom: 71
REP.: 12046
Administrator
Perez dodano: 09.02.2020 10:11 #6
Na tyle co kojarzę to losuje po prostu z całej bazy gramotów.
PEGI 0+
onez
Poziom: 40
REP.: 3962
Czytelnik
onez dodano: 09.02.2020 11:05 #7

RasMass napisał:

Nie wiem nawet czy na podstawie Plusów, bo zdarzało się, że na Głównej pojawił Gramot, który nie miał nawet 5 Plusów, więc ciągle był w "Poczekalni".

No wczoraj był gramot co miał 3 minusy Mrugnięcie Pewnie wskakują randomowo a gramot dnia to tylko tytuł że co dziennie jest inny
Z a b r a n i a___s i ę___z a b r a n i a ć !!!
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 93283
Czytelnik
Cherubinek dodano: 09.02.2020 19:13 #8

onez napisał:

RasMass napisał:

No wczoraj był gramot co miał 3 minusy Mrugnięcie Pewnie wskakują randomowo a gramot dnia to tylko tytuł że co dziennie jest inny

Trzy minusy to półtorej plusa. MrGreen
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych