Forum - PPE.pl - PPE.pl - opinie, uwagi, sugestie - Kolejna wizualizacja PS5 - czyli czy ten news jest wart 5zł?

Obserwator
Poziom: 53
REP.: 5463
Czytelnik
Obserwator dodano: 21.01.2020, 17:55 #1
Temat nieco clickbaitowy, ale pytanie jak najbardziej poważne.
Czy redakcja opublikuje wyniki ankiety?
Jestem bardzo ciekaw odpowiedzi czytelników - zwłaszcza w aspekcie tytułowych "5z" jako drobnej opłaty za dostęp do serwisu.
dobra, cicho już
mitra
Poziom: 38
REP.: 576
Czytelnik
mitra dodano: 22.01.2020 10:37 #2
W sumie racja. Ankieta była dosyć dawno. Może ankieta była tylko do wglądu redakcji bądź były takie odpowiedzi, że albo nie na rękę im ujawniać albo były takie odpowiedzi na niektóre pytania, że nie nadaje się to do publikacji.
Nie jestem zupełnie bezużyteczny - zawsze mogę być złym przykładem!!!
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 94
REP.: 18025
Czytelnik
Carnage dodano: 22.01.2020 21:07 #3
Myślę, że jeśli wprowadzono by jakąkolwiek opłatę za korzystanie z portalu to słupki wejść i klików spadłyby dramatycznie.
Welcome to Silent Hill...
Perez
Poziom: 71
REP.: 12046
Administrator
Perez dodano: 23.01.2020 13:41 #4
Obserwator, nie planujemy publikować wyników, w zasadzie nigdy nie planowaliśmy. Ankieta była na potrzeby redakcji, aby zobaczyć, jaki jest obecny odbiór PPE, jak poszczególne elementy są oceniane, jakie są sugestie. Brak publikacji wynika raczej z faktu, że niekoniecznie chcemy się dzielić takimi sprawami z konkurencją.

Natomiast, aby zaspokoić Twoją ciekawość - lekko ponad 30% głosowało, że byłoby skłonne zapłacić 2 zł za brak reklam i ewentualne zniżki, reszta przeciw.

Carnage, tematu wprowadzenia opłat za korzystanie nie było. W ankiecie było tylko pytanie o dobrowolną wpłatę za m.in. brak reklam czy inne korzyści.
Ten fajny koleś
Pieknykapec
Poziom: 55
REP.: 5907
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 23.01.2020 14:33 #5
A co z konkursem, który był w ankiecie?
Na najbliższym E3 pokażą Raymana, obiecuję.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 93283
Czytelnik
Cherubinek dodano: 23.01.2020 15:16 #6
30% to i tak niemało. Ja bym nie zapłacił, może też dlatego, że od początku roku nie pracuję. Obym się tylko do tego nie przyzwyczaił. MrGreen
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Perez
Poziom: 71
REP.: 12046
Administrator
Perez dodano: 23.01.2020 16:04 #7
Pieknykapec, ogarniemy rzecz jasna. Może przy okazji PPE Awards, a jak nie, to idealna okazja będzie na 31 marca - 10. urodziny PPE :).
Cherubinek, wydaje mi się, że dużo łatwiej kliknąć, niż potem faktycznie takie coś wykupić, chociaż oczywiście zdaję sobie sprawę, że zależałoby to od finalnej oferty.
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 94
REP.: 18025
Czytelnik
Carnage dodano: 23.01.2020 17:27 #8

Cherubinek napisał:

30% to i tak niemało.

Pamiętaj. że w takich ankietach głosują zwykle stali bywalcy, którzy są mocno związani z portalem i są w stanie coś tam poświęcić. Myślę, że rzeczywisty procent wśród wszystkich zainteresowanych użytkowników byłby znacznie niższy.
Welcome to Silent Hill...
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 93283
Czytelnik
Cherubinek dodano: 23.01.2020 20:53 #9
Trudno o bardziej stałych bywalców jak my dwoje Carnage. OK
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Obserwator
Poziom: 53
REP.: 5463
Czytelnik
Obserwator dodano: 24.01.2020 05:44 #10

Perez napisał:

Obserwator, nie planujemy publikować wyników, w zasadzie nigdy nie planowaliśmy. Ankieta była na potrzeby redakcji, aby zobaczyć, jaki jest obecny odbiór PPE, jak poszczególne elementy są oceniane, jakie są sugestie. Brak publikacji wynika raczej z faktu, że niekoniecznie chcemy się dzielić takimi sprawami z konkurencją.

Dziękuję, za rzeczowe wyjaśnienie.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych