Forum - Platforma - Sony - Zakup platyn

Przejdź do strony

Strona

PEGI 0+
onez
Poziom: 40
REP.: 3947
Czytelnik
onez dodano: 24.01.2020 22:38 #31

Carnage napisał:

Platynowanie jest ciekawą i wciągającą zabawą, ale tylko w granicach rozsądku. Sam platynuję - na zmianę łatwe i trudniejsze gry, tak aby nie przesadzić z ilością czasu poświęconego na te hobby. Ważne aby nie stać się niewolnikiem platynowania - gra się przede wszystkim dla przyjemności a nie dla samych dzbanków.

Dlatego platynuję tylko wtedy kiedy mam parcie na jakiś wciągający tytuł i wiem że to się może udać Mrugnięcie do zbyt trudnych szybko się zniechęcam i podchodzę do następnej Puchar
Z a b r a n i a___s i ę___z a b r a n i a ć !!!
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 93233
Czytelnik
Cherubinek dodano: 25.01.2020 07:08 #32
Jak granie sprawia przyjemność to i platynka nie będzie trudna. Generalnie szkoda mi życia na te wirtualne trofea, ale czasem się skuszę. Puchar
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
VanXarthas
Poziom: 17
REP.: 50
Czytelnik
VanXarthas dodano: 25.01.2020 16:35 #33
Wlasnie wpadla 100 platyna w Bioshock 2

onez - ile masz tych platyn z"majonezow"?
dobra, cicho już
mitra
Poziom: 38
REP.: 574
Czytelnik
mitra dodano: 25.01.2020 17:41 #34
Ja swoją PS4 kupiłem w listopadzie 2017. Do tej pory 0 platyny, po mimo wielu ukończonych gier to według psnprofile mam 2 skończone na 100%. Soma i Edith Finch. W Senua's zabrakło mi jednego totemu (?), gdzieś go ominąłem i byłaby pierwsza platyna, pewnie za jakiś czas wpadnie z tej gry ale na razie mnie nie ciągnie. Ciśnienia na pucharki nie mam, tylko przyjemność z grania bez narzucania sobie jakiegoś ciśnienia, że czegoś nie zebrałem. Kiedyś pucharków nie było i grało się po prostu dla przygody lub fabuły. Ja nie rozumiem tych pucharków ale może dlatego, że pominąłem generację PS3. Może gdybym grał wtedy to bym si ę wkręcił ale jakoś mnie one nie mogę się do nich przekonać. Nie wiem, może jestem za stary albo coś (lvl 35). No to tyle Mrugnięcie
Nie jestem zupełnie bezużyteczny - zawsze mogę być złym przykładem!!!
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 94
REP.: 18015
Czytelnik
Carnage dodano: 25.01.2020 23:33 #35

mitra napisał:

Nie wiem, może jestem za stary albo coś (lvl 35).

Jedyna gra w której im wyższy level tym gorzej dla gracza. Mrugnięcie
Welcome to Silent Hill...
PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 26.01.2020 00:08 #36

VanXarthas napisał:

Nie liczyłem dokładnie,może z 20%
Dzisiaj na grupie FB łowcy trofeów ktoś wrzucił 1530 platynę bodajże, to musi być dopiero nabijanie nałogowo trofek :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.01.2020 o godz. 00:12

PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 26.01.2020 00:23 #37

onez"][quote="VanXarthas napisał:

Ale trochę trudniejszych niż majonez MrGreen majonez jest tylko jeden Mrugnięcie
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 94
REP.: 18015
Czytelnik
Carnage dodano: 26.01.2020 17:35 #38
Majonez przynajmniej wymaga trochę czasu i potrafi porządnie wymęczyć kciuki. Proponuję wam sprawdzić taką perełkę jak Slyde - platynka możliwa w czasie krótszym niż minuta.
Welcome to Silent Hill...
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 76
REP.: 30981
Czytelnik
RasMass dodano: 26.01.2020 17:52 #39
Ja mam na swoim koncie aż jedną Platynę, w Broken Sword 5 - uwielbiam ta serię, dlatego też postanowiłem ją zaliczyć w 100%.
Drugą Platynkę na jaką zapoluję będzie Hellblade: Senua's Sacriface, bo to gra w której się zakochałem MrGreen
I to pewnie będzie wszystko w tej generacji.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 26.01.2020 17:53 #40

Carnage napisał:

Majonez przynajmniej wymaga trochę czasu i potrafi porządnie wymęczyć kciuki. Proponuję wam sprawdzić taką perełkę jak Slyde - platynka możliwa w czasie krótszym niż minuta.

No zakupiłem tą grę za 5zł chyba, powiem ci że gra wciąga jak się nie patrzy na trofea,parę godzin z nią spędziłem zanim ograłem ją z tym nieszczęsnym filmikiem MrGreen
Natomiast szczytem szybkich i łatwych platyn są prawie wszystkie gry od "Ratalaika games" gdzie nawet nie w połowie gry już wpadają platyny i nie trzeba ich kończyć (średnio 15-30min) Smiley2
PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 26.01.2020 17:55 #41

RasMass napisał:

Ja mam na swoim koncie aż jedną Platynę, w Broken Sword 5 - uwielbiam ta serię, dlatego też postanowiłem ją zaliczyć w 100%.
Drugą Platynkę na jaką zapoluję będzie Hellblade: Senua's Sacriface, bo to gra w której się zakochałem MrGreen
I to pewnie będzie wszystko w tej generacji.

Broken sword 5 świetna przygoda też musiałem wbić platynkę jak i w Hellblade , w Senua tylko na jeden puchar należy zwrócić uwagę reszta wpada sama z gry Mrugnięcie
Podobnie do BS5 wkręciła mnie też Syberia gdzie mimo lekkich bugów też platynke wbić musiałem

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.01.2020 o godz. 17:57

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 93233
Czytelnik
Cherubinek dodano: 26.01.2020 18:21 #42
W ostatniej Syberii miałem buga uniemożliwiającego wbicie platyny, bo jeden z fabularnych trofików nie wskakiwał. Eh
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 76
REP.: 30981
Czytelnik
RasMass dodano: 26.01.2020 18:30 #43
Broken Sword 5 zaliczyłem w sumie tylko raz. Po tym wyczytałem, że Platynka nie jest tam trudna, dlatego też wróciłem do konkretnych sekcji i zrobiłem co było do zrobienia.
Senue zaliczyłem nie zwracając w ogóle uwagi na trofiki, ale po ukończeniu zauważyłem, że brakuje tylko jednego, dlatego postanowiłem, że zrobię Platynkę.
Fanem Syberii też jestem. Co prawda część trzecia nie umywa się do pierwszej i drugiej, ale historia mnie wciągnęła i bawiłem się dobrze. Jednak nie na tyle, aby znowu poświęcić kilkanaście godzin na jej przejście.
Kiedyś myślałem nad Platynką w Wieśku 3 i MGS 5, ale odpuściłem przez brak czasu.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 26.01.2020 18:32 #44

Cherubinek napisał:

W ostatniej Syberii miałem buga uniemożliwiającego wbicie platyny, bo jeden z fabularnych trofików nie wskakiwał. Eh

Ja miałem problem pod koniec gry praktycznie,na karuzeli z wagonikami zbugowała się ikona do otwierania bramy i musiałem całą przygodę zaczynać od nowa
PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 26.01.2020 18:34 #45

RasMass napisał:

Broken Sword 5 zaliczyłem w sumie tylko raz. Po tym wyczytałem, że Platynka nie jest tam trudna, dlatego też wróciłem do konkretnych sekcji i zrobiłem co było do zrobienia.
Senue zaliczyłem nie zwracając w ogóle uwagi na trofiki, ale po ukończeniu zauważyłem, że brakuje tylko jednego, dlatego postanowiłem, że zrobię Platynkę.
Fanem Syberii też jestem. Co prawda część trzecia nie umywa się do pierwszej i drugiej, ale historia mnie wciągnęła i bawiłem się dobrze. Jednak nie na tyle, aby znowu poświęcić kilkanaście godzin na jej przejście.
Kiedyś myślałem nad Platynką w Wieśku 3 i MGS 5, ale odpuściłem przez brak czasu.

Oj wiele gier odpuściłem przez brak czasu ,przytłaczają mnie platyny co trzeba parę razy przechodzić lub poziom trudności w nie których
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych