Forum - Platforma - Sony - Zakup platyn

Przejdź do strony

Strona

MarcinPLx
Sakishiro
Poziom: 27
REP.: 563
Czytelnik
Sakishiro dodano: 14.01.2020, 10:05 #1
Wczoraj przeglądając zagraniczny serwis aukcyjny (nie wiem czy mogę wpisać jego nazwę ) Zobaczyłem ze parę osób oraz FIRM sprzedaję Platyny do gier :P
Za powiedzmy minimum 5 EUR ludzie kupują po pierdółki na PS3,4 I vitę i co ciekawe z jednej gry wyciągają po 6 platyn (EU, NA AS )...i każda płatna osobno . Bo sa też tytuły AAA ale ceny droższe od samej gry czasami x2 . Bo i chętni też sa..jak to działa nie mam pojęcia kompletnie .Gry ponoć nie musisz miec jedynie dane podajesz swoje i trofea Ci wpadają....
Nie wiem czy taki temat tutaj był ale co o tym sądzicie? bo dla mnie to się w głowie nie mieści
First Never Follows
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 80
REP.: 44673
Czytelnik
Dobermann dodano: 14.01.2020 10:58 #2
proceder znany od czasu wymyslenia osiagniec, skoro jest potrzeba na rynku to jest ktos kto ja chce zrealizowac ;]
Best regards #smiesznypiesek
I am Lightning, the Rain Transformed.
Patryk1101
Poziom: 52
REP.: 2509
Czytelnik
Patryk1101 dodano: 14.01.2020 12:20 #3
Co przepraszam? Kto takie coś kupuje? Po co? Nie lepiej samemu?
,,Its my turn to protect you Snake, just like Grey Fox did"
Kapłan Boguta
Mat1K
Poziom: 34
REP.: 2226
Administrator
Mat1K dodano: 14.01.2020 13:00 #4
Rozumiem ludzi, którzy każdą grę platynują, ale kupować je za realne pieniądze, to już lekka przesada.
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 94
REP.: 17145
Czytelnik
Carnage dodano: 14.01.2020 13:57 #5

Patryk1101 napisał:

Nie każdy ma czas - nawet na te najłatwiejsze platynki. Tak jak wszędzie tak i tu obowiązuje prawo podaży i popytu.
Welcome to Silent Hill...
Patryk1101
Czytelnik
Patryk1101 dodano: 14.01.2020 14:00 #6

Carnage napisał:

Patryk1101 napisał:

Nie każdy ma czas - nawet na te najłatwiejsze platynki. Tak jak wszędzie tak i tu obowiązuje prawo podaży i popytu.

Ja czasu za dużo nie mam, ale w takim razie rezygnuję z platyn, lub wbijam tylko te na których mi jakoś szczególnie zależy bądź są w miarę mało czasochłonne. Po co komu cudze platyny, chyba jedynie dla szpanu. Pickard
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 90528
Czytelnik
Cherubinek dodano: 14.01.2020 15:06 #7

MrGreen
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
MarcinPLx
Sakishiro
Poziom: 27
REP.: 563
Czytelnik
Sakishiro dodano: 15.01.2020 11:41 #8
Troszkę się to mija z celem ale jak ktoś napisał już Podaż -Popyt // też ciężko mi to zrozumieć. Może kiedyś będzie tak że ludzie będą wynajmować ludzi do domu by grali w gry a oni będą siedzieć i patrzeć:) choć już jest podobnie patrząc na zainteresowanie gameplayami z gier . Napisałem temat tutaj ponieważ w szoku byłem i myślałem ze to zwykła próba oszustwa i wyłudzenia danych , ale patrząc na ilość sprzedanych rzeczy . Oraz 100% zadowolenie , śmiem twierdzić ,że MASA ludzi z tego korzysta . Jak jesteś leniem i masz kasę w ciągu godziny jesteś w stanie zrobić z 200 platyn z 40 gier i chwalić się pośród swoich znajomych xD czym nie mam pojęcia
First Never Follows
Dobermann
Czytelnik
Dobermann dodano: 15.01.2020 12:06 #9

Sakishiro napisał:

Troszkę się to mija z celem ale jak ktoś napisał już Podaż -Popyt // też ciężko mi to zrozumieć. Może kiedyś będzie tak że ludzie będą wynajmować ludzi do domu by grali w gry a oni będą siedzieć i patrzeć:) choć już jest podobnie patrząc na zainteresowanie gameplayami z gier . Napisałem temat tutaj ponieważ w szoku byłem i myślałem ze to zwykła próba oszustwa i wyłudzenia danych , ale patrząc na ilość sprzedanych rzeczy . Oraz 100% zadowolenie , śmiem twierdzić ,że MASA ludzi z tego korzysta . Jak jesteś leniem i masz kasę w ciągu godziny jesteś w stanie zrobić z 200 platyn z 40 gier i chwalić się pośród swoich znajomych xD czym nie mam pojęcia

to jest prostrze i bardzo glupie jednoczesnie, ludzie pozyczaja dostep do swoich kont i ktos im przechodzi gry zdalnie ;]
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 90528
Czytelnik
Cherubinek dodano: 15.01.2020 18:22 #10
Bałbym się dać komuś dostęp do konta, zwłaszcza, że często przecież podpięta jest do niego karta płatnicza. Pickard
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Dobermann
Czytelnik
Dobermann dodano: 15.01.2020 21:08 #11

Cherubinek napisał:

Bałbym się dać komuś dostęp do konta, zwłaszcza, że często przecież podpięta jest do niego karta płatnicza. Pickard

dlatego mowie ze to bardzo glupie ;D
Dziki żbik
Poziom: 39
REP.: 914
Czytelnik
Dziki żbik dodano: 16.01.2020 11:32 #12
Hmm ciekawy pomysł, trochę tak jak granie z kodami tylko tu możesz wykiwać kolegów z klasy ze jesteś kozak i masz dużo platyn :) bardzo mnie ciekawi czy faktycznie ktoś uczciwe wbija trofki czy leci to jakimś wałkiem :)
Patryk1101
Czytelnik
Patryk1101 dodano: 16.01.2020 11:49 #13
A po ile chodzą takie ,,usługi" ktoś coś? Bo jak ktoś siedzi w domu i non stop gra, to dla niego biznes jak się patrzy, o ile znajdzie jakiegoś fraj oj przepraszam jakiegoś klienta który udzieli mu dostępu do konta.
Dobermann
Czytelnik
Dobermann dodano: 16.01.2020 12:47 #14

Patryk1101 napisał:

A po ile chodzą takie ,,usługi" ktoś coś? Bo jak ktoś siedzi w domu i non stop gra, to dla niego biznes jak się patrzy, o ile znajdzie jakiegoś fraj oj przepraszam jakiegoś klienta który udzieli mu dostępu do konta.

od kilku do kilkudziesieciu dolcow za gre xD
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 94
REP.: 17145
Czytelnik
Carnage dodano: 17.01.2020 14:39 #15
Z pewnością dłuższe i trudniejsze gry to niemały wydatek. Jakoś nie sądzę, żeby komukolwiek chciało się platynować cokolwiek przez 80 godzin za 10 czy 20 dolców.
Welcome to Silent Hill...
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych