Przejdź do strony

Strona

Ten fajny koleś
Pieknykapec
Poziom: 55
REP.: 5769
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 01.01.2020, 10:57 #1
Jak to z tym PPE Awards - będzie w tym roku czy nie?
Na najbliższym E3 pokażą Raymana, obiecuję.
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 94
REP.: 17145
Czytelnik
Carnage dodano: 01.01.2020 23:08 #2
Napisz do Pereza - on się chyba tym zawsze zajmował.
Welcome to Silent Hill...
Ten fajny koleś
Pieknykapec
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 02.01.2020 07:39 #3
Chciałem się podzielić z innymi tym pytaniem, a poza tym przecież Perez, jak mi się zdawało, zagląda na forum. Jak nic nie napisze, to do niego napiszę Mrugnięcie
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 90526
Czytelnik
Cherubinek dodano: 03.01.2020 07:13 #4
Podzielić się pytaniem? Oryginalnie. Smiley
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Perez
Poziom: 70
REP.: 11769
Administrator
Perez dodano: 03.01.2020 09:11 #5
Na razie nie ma planów na Awardsy w pierwotnej formie. Może coś redakcyjnie ogarniemy na zasadzie przyznania nagród od nas. Pewnie do połowy stycznia się wyjaśni.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 03.01.2020 14:48 #6
Może to i dobrze Perez. W ostatniej edycji miałem przyjemność zdobyć nagrodę i prenumeratę, ale to nagradzanie za fanbojkę to czasem budzi mieszane uczucia. Kolejna kwesta to Euzebiusz jak użytkownik roku, ja go nawet lubię, ale to chyba nie o to chodzi, by nagradzać podobne zachowania. Pickard
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Carnage
Czytelnik
Carnage dodano: 03.01.2020 21:43 #7
Euzebiusz nadal tak bardzo modny? Kto by się spodziewał...
Ten fajny koleś
Pieknykapec
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 04.01.2020 08:43 #8
A ja tam lubię Awardsy i trochę bym się czuł rozczarowany, jakby nic podobnego się nie pojawiło.
Carnage
Czytelnik
Carnage dodano: 04.01.2020 12:59 #9

Pieknykapec napisał:

A ja tam lubię Awardsy i trochę bym się czuł rozczarowany, jakby nic podobnego się nie pojawiło.

Zawsze możesz zorganizować na blogu swoją edycję PPPE Awards. Mrugnięcie
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 74
REP.: 27918
Czytelnik
RasMass dodano: 04.01.2020 13:37 #10
Kurcze, szkoda że nie będzie "Awardsów" w takiej formie jak przez lata.
Widać "rozwód" PE i PPE ma coraz większe, negatywne konsekwencje.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Ten fajny koleś
Pieknykapec
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 04.01.2020 14:42 #11
Carnage - świetny pomysł, jakby co zaklepuję to dla siebie!
Perez
Administrator
Perez dodano: 04.01.2020 15:43 #12

RasMass napisał:

Kurcze, szkoda że nie będzie "Awardsów" w takiej formie jak przez lata.
Widać "rozwód" PE i PPE ma coraz większe, negatywne konsekwencje.

"Rozwod" nie ma zadnego zwiazku. Awardsy z PE laczyla jedynie kwestia nagrod w postaci prenumerat.

Z mojego punktu widzenia powody sa dwa:
a) podejscie userow do zabawy, hejty na wygranych, robienie sobie beki z tego, a na koniec czepianie sie redakcji, ze wyniki nie takie. Widzisz absurd? :). Organizuje sie cos, zeby nagrodzic userow, a potem jeszcze za to obrywa.
b) nagradzanie niektorych userow - osobiscie zaczalem miec problem z tym, ze ogarniam nagrody dla osob, ktore w trakcie roku niejednokrotnie przekraczaja granice krytyki redakcji czy portalu. Ja wiem, ze czasami sie nam nalezy, ale jednak uwazam, ze nawet krytykowac mozna na poziomie, a coraz czesciej przebija z tego arogancja i chamstwo.
Ten fajny koleś
Pieknykapec
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 04.01.2020 18:40 #13
Może i masz trochę racji. W tym roku narzekanie na redakcję przekracza wszelkie granicę i setki plusów zdobywają osoby nieznające podstaw języka polskiego.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 04.01.2020 21:20 #14
Plusują, narzekają, a jednak ciągle tu są. Gdybym był zwolennikiem spiskowej teorii dziejów to pomyślałbym, że konkurencja robi podpuchę. Mrugnięcie
Perez
Administrator
Perez dodano: 04.01.2020 23:05 #15
Zeby zaraz nie bylo kolejnych domyslow i spekulacji - blog Pieknegokapcia poki co zdjalem. Nigdzie wyzej nie napisalem, ze awardsow nie bedzie, a jedynie, ze moze byc inna formula i wyjasnilem, skad ich aktualna nieobecnosc. Tak ze takie "a bo redakcja nie robi, to ja zrobie za nich" jest troche nie fair.

Oczywiscie awardsy to sobie kazdy user moze zrobic tak jak i "top gier 2019" tylko prosba nie nazywac tego PPE Awards ani nie uzywac grafik, ktore moga wskazywac na to, ze to redakcyjna akcja.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.01.2020 o godz. 23:06

Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych