Forum - Platforma - Sony - FPS, 2019

VanXarthas
Poziom: 17
REP.: 34
Czytelnik
VanXarthas dodano: 27.12.2019, 20:05 #1
Witam!

Dnia wczorajszego po 9 latach i 9 miesiacach od momentu zalozenia mojego konta na PSN i pierwszego trofeum w Final Fantasy XIII, udalo mi sie w koncu wbic 30 LVL na PSN. Nie jest to dzis duzym osiagnieciem, poniewaz mamy ere My name is Mayo itd, gdzie mozna wbic 50 platyn w 20 godzin. Moim zdaniem profanacja, ale portale jak PPE wychwalaja takie "wyczyny". W kazdym razie ja jestem old school gamer i szpilam tylko w produkcje AAA z malymi wyjatkami.

I tak oto udalo mi sie dzisiaj wbic 99 PLATYNE w Rage 2. Swietna gra, ktora wyszla w tym roku, a jakos nie jest o niej zbyt glosno.. Dziwne..

Rage 2 jest produkcja pelna miodu, znakomite kolory, soczysty gameplay. Sciezka audio moglaby byc lepsza, a fabula... No coz, moglo by jej nie byc, ale widocznie nie tym ID software chcialo urzec. Moja ocena to mocna 8/10, absolutny must have dla zwolennikow FPS-ow.

A oto tytuly, ktore udalo mi sie ograc w tym roku z gatunku First Person Shooter w kolejnosci od najlepszego do najgorszego. Dodam, ze nie wszystkie wyszly w 2019, ale akurat przyszedl na nie czas. :)

1 Far Cry 5
2 Call of Duty MW
3 Wolfenstein 2 NC
4 Rage 2
5 Apex
6 Borderlands 2
7 Metro Exodus
8 Titanfall 2

Moj PSN ID: VanXarthas

Pozdrawiam
VanXarthas
Poziom: 17
REP.: 34
Czytelnik
VanXarthas dodano: 27.12.2019 20:20 #2

VanXarthas napisał:

Witam!

Dnia wczorajszego po 9 latach i 9 miesiacach od momentu zalozenia mojego konta na PSN i pierwszego trofeum w Final Fantasy XIII, udalo mi sie w koncu wbic 30 LVL na PSN. Nie jest to dzis duzym osiagnieciem, poniewaz mamy ere My name is Mayo itd, gdzie mozna wbic 50 platyn w 20 godzin. Moim zdaniem profanacja, ale portale jak PPE wychwalaja takie "wyczyny". W kazdym razie ja jestem old school gamer i szpilam tylko w produkcje AAA z malymi wyjatkami.

I tak oto udalo mi sie dzisiaj wbic 99 PLATYNE w Rage 2. Swietna gra, ktora wyszla w tym roku, a jakos nie jest o niej zbyt glosno.. Dziwne..

Rage 2 jest produkcja pelna miodu, znakomite kolory, soczysty gameplay. Sciezka audio moglaby byc lepsza, a fabula... No coz, moglo by jej nie byc, ale widocznie nie tym ID software chcialo urzec. Moja ocena to mocna 8/10, absolutny must have dla zwolennikow FPS-ow.

A oto tytuly, ktore udalo mi sie ograc w tym roku z gatunku First Person Shooter w kolejnosci od najlepszego do najgorszego. Dodam, ze nie wszystkie wyszly w 2019, ale akurat przyszedl na nie czas. :)

1 Far Cry 5
2 Call of Duty MW
3 Wolfenstein 2 NC
4 Rage 2
5 Apex
6 Borderlands 2
7 Metro Exodus
8 Titanfall 2

Moj PSN ID: VanXarthas

Pozdrawiam

Trailer do Rage 2

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 90560
Czytelnik
Cherubinek dodano: 28.12.2019 09:43 #3
Moje gratulacje. Jeszcze z pięć lat i też będę miał 30 lvl. MrGreen
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
onez
Poziom: 39
REP.: 3160
Czytelnik
onez dodano: 30.12.2019 23:05 #4
U mnie 40lvl wpadł, lecz niestety mam z platynowanych trochę indyków Eh ale i dużych gier też ,właśnie wbiłem dzisiaj w COD:Modern Warfare Mrugnięcie
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 94
REP.: 17148
Czytelnik
Carnage dodano: 31.12.2019 18:23 #5
Wielkie gratki za wytrwałość i sporą konsekwencję jeśłi chodzi o dobór tytułów. Ja niestety nie wytrwałem i splatynowałem trochę śmieciowych gierek, tym niemniej mam też na koncie sporo ciekawych i trudniejszych tytułów. Platynki warto zbierać. :-)
Welcome to Silent Hill...

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych