Forum - Platforma - Multiplatformowe - Rage 2 [PROBLEM] HELP!!

"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 80
REP.: 58729
Czytelnik
Fox460 dodano: 27.12.2019, 15:22 #1
Mam taki problem z grą RAge 2, otóż wykonałem główne zadania z wątku fabularnego. Ostatnia moja misja to

Uwaga, SPOILER!
[Pokaż]

Kiedy już to zrobiłem, i zaniosłem to do dr. Kvasira misja się zakończyła, DNA zabrałem ii koniec. Żadnego nowego znacznika na mapie nie ma. Patrzyłem na inny gameplay i zaraz po tej misji powinien się pojawić znacznik do ostatniej misji.
Ja go po prostu nie mam Pickard, jakieś porady ?? miał ktoś podobnie ??.
"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
REP.: 44700
Czytelnik
Dobermann dodano: 27.12.2019 22:56 #2
a odkryles cala mape? u mnie znacznik sie pojawil dopiero jak odkrylem gorne czesci mapy.
Best regards #smiesznypiesek
Fox460
Czytelnik
Fox460 dodano: 28.12.2019 11:53 #3

Dobermann napisał:

a odkryles cala mape? u mnie znacznik sie pojawil dopiero jak odkrylem gorne czesci mapy.

Tak byłem wszędzie już w każdym regionie. Nawet specjalnie pojechałem do głównej siedzibie Crossa, aby odnaleźć ten znacznik na mapce (że to jego baza). Sejwy wywaliłem z HDD, pobrałem z chmury i dalej nic.
Porąbane, wszystkie zadania dla 3x ludzi wykonane. Mam już po 17/18 LVL dla każdego z nich. Jak byłem u brodacza i gadałem z nim to powiedział że proijekt sztylet zakończony, zaś u laski coś tam powiedziała, a z dziadem w ogóle nie mogę gadać, bo naciskam X i nic się nie dzieje.
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 94
REP.: 17212
Czytelnik
Carnage dodano: 28.12.2019 21:37 #4
Może reinstalacja gry pomoże. Mrugnięcie
Welcome to Silent Hill...
Fox460
Czytelnik
Fox460 dodano: 28.12.2019 23:54 #5

Carnage napisał:

Może reinstalacja gry pomoże. Mrugnięcie

Też robiłem, odinstalowałem grę, uruchomiłem ponownie konsolę, zainstalowałem i dupa. Nic przechodzę teraz na szybko, potem jak mi się aktywuję ta misja (mam nadzieje) to dopakuję postać i przejdę grę na szybko. A jak się misja znowu nie odpali, to gra poleci do usunięcia i nie wrócę już do niej. Ogólnie czytałem że gra miała sporo gliczy/bugów na premierę, oraz niemałe problemy właśnie z misjami głównymi, a potem Avalanche łatało grę. Nie dziwie się, bo jeszcze niedawno wypuścili aktualizację 7,50gb. Ale to było nim zacząłem grać w Rage 2.

Takie gierki mnie najbardziej irytują, jeszcze jak tu chodzi o misję poboczną, czy jakieś śmieszne glicze można się pośmiać i machnąć ręką powiedzieć że to mało komu szkodzi takie coś, odpisać i spróbować ponownie przejść questa. Ale jak chodzi o główne zadania i nie możesz przez takie bugi pchnąć fabuły dalej, to jest to moim zdaniem naprawdę denerwujące. Do niedawna ludzie mieli problem z misją "Double Cross" również natury że przycisk "X" na NPC po prostu nie reagował (naciskałeś i nic się nie działo).
Hardrock101
Poziom: 38
REP.: 258
Czytelnik
Hardrock101 dodano: 06.01.2020 00:04 #6
Hej, Bracie, daj znać, czy Ci się udało. Mam dokładnie ten sam problem. Pobrałem grę z Xbox Game Pass. Też już wszystko zrobiłem i gówno, główny wątek wisi po misji "Crossover".
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 90745
Czytelnik
Cherubinek dodano: 08.01.2020 07:43 #7
Pytałem znajomego i ukończył bez problemu na PlayStation 4.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych