Forum - Bazar - Sprzedam - Sprzedam Sony Playstation VR + PlayStation Camera V2 + VR Worlds (Voucher)

JackM3
Poziom: 35
REP.: 854
Czytelnik
JackM3 dodano: 10.12.2019, 13:00 #1
Sprzedam PS VR z kamerą i kuponem na VR Worlds (nie wykorzystany). Zestaw kupiony 10 czerwca tego roku w MediaExpert w Pruszkowie, mam paragon więc na gwarancji (i to jeszcze sporo). Mało używany pewnie w sumie wyszłoby 7 dni po 10 godzin (ja niestety poległem, mój błędnik powiedział stop, wczoraj zagrałem jeszcze na próbę 15 minut rano i do wieczora bolała mnie głowa - grały dzieciaki dla nich było ok). Kamera z zestawu nie była rozpakowywana (jest fabrycznie nowa) bo korzystaliśmy z drugiej kupionej wcześniej do Just Dance. Tak samo słuchawki nie były rozpakowywane. To wersja „V2” czyli nowa z cienkim kablem. W zestawie wszystko co było w pudełku, instrukcja i chusteczka do okularów (też nie używana). Odbiór osobisty w Piastowie pod Warszawą. Cena 800 zł do negocjacji na priv. Jestem otwarty na propozycje bo jeśli nie będzie tutaj chętnych wystawię na alledrogo a tam odejdzie prowizja (chociaż teraz przed świętami ludzie dziwnie szaleją z zakupami).
Mogę podesłać zdjęcia na maila, późnym popołudniem wstawię je tutaj.

To jest ten zestaw https://media(...)oucher-2
JackM3
Czytelnik
JackM3 dodano: 10.12.2019 17:47 #2
Trochę duże wyszły te zdjęcia. Możliwa też wysyłka po przelewie ale preferuję odbiór osobisty. Na allegro wystawię ok. godz. 21 na 5 dni.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.12.2019 o godz. 17:49

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 90811
Czytelnik
Cherubinek dodano: 10.12.2019 20:48 #3
Moim zdaniem uczciwa cena. Niestety mój błędnik też nie byłby zachwycony. Pickard
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
JackM3
Czytelnik
JackM3 dodano: 10.12.2019 21:32 #4

Cherubinek napisał:

Moim zdaniem uczciwa cena. Niestety mój błędnik też nie byłby zachwycony. Pickard

Cena trochę zawyżona bo Syn jest na mnie zły że sprzedaję. :) Ma nadzieję, że jak nie będzie kupca to sprzęt zostanie w domu.
Na allegro start dałem niżej (choć też dosyć wysoko) a dodatkowo przystopowałem wysokością kup teraz (chociaż to zniknie jak ktoś zalicytuje). W razie gdyby ktoś z odbiorem osobistym chciał kupić tutaj to aukcję na allegro mogę usunąć (mogę to zrobić przed pierwszą ewentualną licytacją). Oczywiście jeśli doszlibyśmy do porozumienia w sprawie ceny - dlatego powyżej wspomniałem o negocjacji.
https://alleg(...)64416057

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych