boe
Poziom: 44
REP.: 3472
Czytelnik
boe dodano: 07.12.2019, 19:40 #1
Recenzujcie , polecajcie albo i nie ;-) audiobooki
Nie patrzcie na mnie krzywo odrazu w komentarzach, ale miło by było jakieś linki darmowe podawać.
Sam czasem kupuje, ale zawsze szukam alternatywy :-)

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.12.2019, 19:41

boe
Czytelnik
boe dodano: 07.12.2019 19:47 #2
Na pierwszy Audiobook wybrałem (chyba już klasyka) pierwsze opowiadanie z Tomu "Ostatnie Życzenie" Wiedźmin.
To był mój pierwszy zakupiony audiobook. Chyba streszczać o czym jest nie trzeba ;-) Napiszę tylko, żę słucha sie genialnie. wykonanie na szóstkę z plusem.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.12.2019 o godz. 19:49

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 90609
Czytelnik
Cherubinek dodano: 07.12.2019 22:06 #3
Ja to staroświecki jestem i wolę tradycyjne książki. Pickard
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
boe
Czytelnik
boe dodano: 08.12.2019 12:45 #4
Ja ostatnio zacząłem i teraz nie wyobrażam sobie zasypiać bez słuchawki w uchu, słuchając jakiejś opowieści.
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 74
REP.: 28049
Czytelnik
RasMass dodano: 08.12.2019 15:04 #5
Ja od wielu już lat zasypiam z audiobookiem w uszach MrGreen
Na czytanie niestety nie mam czasu, tak więc jest to dla mnie świetny substytut.

Boe jeśli chcesz darmowe, a do tego legalne audiobooki to polecam amatorskich "czytaczy". Wiele książek ze świata Star Wars, a także masę opowieści ze Świata Dysku Prachetta możesz sobie ściągnąć za darmo i słuchać całkowicie legalnie. Ja te audiobooki najczęściej ściągam z torrentów.
Jak będę miał więcej czasu to puszczę jakieś linki Mrugnięcie

Poza tym uwielbiam s-f dlatego słucham bardzo dużo tego typu audiobooków. Obecnie na tapecie mam dziewiątą cześć Star Force od B. V. Larsona. Idealne do słuchania właśnie do spania, bo napisane prosto, od tego lekko i przyjemnie. Niezła kosmiczna epopeja :)
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
boe
Czytelnik
boe dodano: 08.12.2019 18:23 #6
To super czekam na linki. Ja szukam zazwyczaj na Youtube, ale ciężko znaleźć całe :-)
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 90609
Czytelnik
Cherubinek dodano: 09.12.2019 20:58 #7
Ja wolę zasnąć słysząc oddech ukochanej, ale co tam kto lubi. Mrugnięcie
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 94
REP.: 17157
Czytelnik
Carnage dodano: 10.12.2019 20:59 #8
Gorzej jak ukochana głośno chrapie - wtedy taki audiobook przed snem może być jak zbawienie. Mrugnięcie
Welcome to Silent Hill...
boe
Czytelnik
boe dodano: 17.01.2020 20:03 #9
‘’Morza Wszeteczne’’ – Marcin Mortka

Ahoj piraci! Nawiedzony okręt, kapitan Roland i jego załoga (szaman, goblin i wiele innych postaci, których nie chce zdradzać) w samym centrum wojny pomiędzy Aniołami i Demonami.
Czapki z głów dla Waldemara Barwińskiego, w genialny sposób oddał klimat książki.

Tu link do całego :-) audiobooka:

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych