Forum - Platforma - Sony - Przeniesienie danych ze starego dysku na nowy.

karima90zmc
Poziom: 16
REP.: 0
Czytelnik
karima90zmc dodano: 06.12.2019, 20:54 #1
Hej.
Padla mi konsola - typowy blad w ps3 fat Unhappy
Mam nowa ps3 super slim. Mam pytanie. Czy jest szansa zeby uratowac dane ze starego dysku i wgrać je na nowy? Mam tam save gier, gry pobrabe ze store. Bardzo mi zalezy na tych danych w szczególności na save'ach.
Prosze o pomoc
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 74
REP.: 28355
Czytelnik
RasMass dodano: 07.12.2019 10:01 #2
Jeśli masz PS Plusa, to kopia zapasowa save'ów powinna ci się zapisywać w chmurze.
W tym przypadku trzeba tylko zalogować się na swoje konto i gotowe.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
karima90zmc
Czytelnik
karima90zmc dodano: 07.12.2019 13:20 #3

RasMass napisał:

Jeśli masz PS Plusa, to kopia zapasowa save'ów powinna ci się zapisywać w chmurze.
W tym przypadku trzeba tylko zalogować się na swoje konto i gotowe.

Niestety nie mam ps plusa Unhappy
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 90811
Czytelnik
Cherubinek dodano: 07.12.2019 13:44 #4
Rozumiem, że nie możesz zgrać tych sejwów na pendrive'a?
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
karima90zmc
Czytelnik
karima90zmc dodano: 07.12.2019 15:23 #5

Cherubinek napisał:

Rozumiem, że nie możesz zgrać tych sejwów na pendrive'a?

Problem w tym ze konsola nie jest w stanie sie wlaczyc. Ma typowa awarie dla ps3 fat czyli YLOD. Dysk jest sprawny. Plyta glowna wyszla. I nie jestem wstanie odpalic starej konsoli. A jesli zechce wlozyc stary dysk do nowej to mi go z automatu sformatuje...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.12.2019 o godz. 15:24

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 08.12.2019 06:23 #6
Obawiam się, że jest po "ptokach". Kolejny argument za posiadaniem plusa. Pickard
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 80
REP.: 44702
Czytelnik
Dobermann dodano: 08.12.2019 10:16 #7
save sa szyfrowane kluczem konsoli i kontem użytkownika,jesli nie masz ich w chmurze ps plus to po zawodach - przerabialem to samo :/
chyba ze w ciagu ostatnich 4 lat sony coś zmieniło w firmware ps3 w co szczerze wątpię.
Best regards #smiesznypiesek
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 94
REP.: 17214
Czytelnik
Carnage dodano: 09.12.2019 23:50 #8
Z drugiej strony przyjemność ogrywania ulubionych gier po raz kolejny od początku może być bezcenna. :-P
Welcome to Silent Hill...
karima90zmc
Czytelnik
karima90zmc dodano: 11.12.2019 19:33 #9

Carnage napisał:

Z drugiej strony przyjemność ogrywania ulubionych gier po raz kolejny od początku może być bezcenna. :-P

Haha ;p wolalabym zaczac od tego momentu co skończylam... niestety nie mam az tyle czasu zeby znowu przechodzic to samo
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 20.12.2019 15:42 #10

karima90zmc napisał:

Carnage napisał:

Haha ;p wolalabym zaczac od tego momentu co skończylam... niestety nie mam az tyle czasu zeby znowu przechodzic to samo

W życiu nie ma nic ważniejszego od grania. Zrezygnuj z czegoś. MrGreen

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych