Forum - Hyde Park - Hyde Park - Kanał YT - videorecenzje w 120 sekund

byczq
Poziom: 7
REP.: 10
Czytelnik
byczq dodano: 30.11.2019, 00:30 #1
Wystartowałem niedawno z kanałem. Pomysł jest taki, żeby w 2 minuty upchnąć rzeczową recenzję gry. Pomyślałem, że w zalewie godzinnych lets plejów i streamów jest to jakaś odmiana, szczególnie dla bardziej zalatanych, co czytają jutuba na kiblu.

Linka do YT:
www.youtube.com/channel/UCfDEHCli2hfs8G82_y-hC6g

Linka do FB:
www.facebook.com/120sekundTV

Co myślicie? Opiniami nie pogardzę.
Subskrypcją, lajkiem, dzwoneczkiem i innymi takimi też, jeśli ktoś uzna, że warto.

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 30.11.2019, 00:33

mitrakorn
Poziom: 35
REP.: 308
Czytelnik
mitrakorn dodano: 30.11.2019 11:58 #2
Krótkie recenzje jak najbardziej na plus. Mogłoby być troszkę głośniej podłożony głos.
byczq
Czytelnik
byczq dodano: 30.11.2019 12:38 #3

mitrakorn napisał:

Krótkie recenzje jak najbardziej na plus. Mogłoby być troszkę głośniej podłożony głos.

Odnotowane, kolejne będą głośniejsze :) W zasadzie celowo zrobiłem ciszej, bo sam nie lubie jak mnie bombarduje głośny dźwięk w filmiku... ale najwidoczniej przedobrzyłem.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 87217
Czytelnik
Cherubinek dodano: 30.11.2019 20:33 #4
Obejrzałem Fallen Order jest nieźle, a ściszony dźwięk jest oki. Krótka forma to też dobry pomysł bo nie zawsze chce mi się poświęcić 15 minut, by obejrzeć recenzję np. Quaza.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.11.2019 o godz. 20:34

Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 93
REP.: 16491
Czytelnik
Carnage dodano: 30.11.2019 23:43 #5
Jestem jak najbardziej na tak i popieram taką inicjatywę. :-)
Welcome to Silent Hill...
byczq
Czytelnik
byczq dodano: 01.12.2019 01:23 #6
Bardzo cieszy, że pomysł ma zwolenników. Pozostaje kontynuować misję i liczyć, że w końcu subskrybentów zacznie przybywać MrGreen
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 01.12.2019 05:15 #7
A później to już życie jak tego pewdewpiu czy jak mu tam. MrGreen
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
mitrakorn
Czytelnik
mitrakorn dodano: 01.12.2019 10:16 #8
Dwie minuty niby mało ale jak się wrzuci najistotniejsze informacje to więcej czasu nie potrzeba. To mniej więcej półtorej strony A4 więc jak najbardziej wystarczy. @Cherubinek, też oglądałem FO, jednak ciut za cicho. Głośność na maksa, w tle radio z szafy (nie pytaj Mrugnięcie ) jednak troszkę za cicho, zawsze można ściszyć a podgłośnić już nie da rady.

@Cherubinek 2, byle nie robić z siebie idioty. A zarobki na poziomie jakiegoś tam Ninja z miksera. Typa ani razu nie widziałem ale niech byczaq odniesie sukces. Jabzazdrosny nie jestem. Ale jak ktoś nie robi z siebie cyrku to niech zarabia swoją pracą jak najwięcej bo pewnie na to zasługuje i na to pracuje. A w dzisiejszych czasach merytoryka jest na wagę złota. Przynajmniej tak mnie się wydaje bo pajaców jest od groma i nie rozumiem tego fenomenu, że głupota i debilstwo się sprzedaje. Widać takie czasy a ja już za stary żeby to zrozumieć.

W każdym razie, byczaq, nie poddawaj się, ja taką twórczość popieram i życzę sukcesów
byczq
Czytelnik
byczq dodano: 01.12.2019 11:07 #9

mitrakorn napisał:

Dwie minuty niby mało ale jak się wrzuci najistotniejsze informacje to więcej czasu nie potrzeba. To mniej więcej półtorej strony A4 więc jak najbardziej wystarczy.

To wychodzi mniej więcej 360 słów i przyznam, że czasem muszę chwilę pogłówkować, żeby upchnąć wszystko, co warto powiedzieć. Ale takie wyzwanie właśnie mi się podoba.

mitrakorn napisał:

byle nie robić z siebie idioty. A zarobki na poziomie jakiegoś tam Ninja z miksera. Typa ani razu nie widziałem ale niech byczaq odniesie sukces. Jabzazdrosny nie jestem. Ale jak ktoś nie robi z siebie cyrku to niech zarabia swoją pracą jak najwięcej bo pewnie na to zasługuje i na to pracuje. A w dzisiejszych czasach merytoryka jest na wagę złota. Przynajmniej tak mnie się wydaje bo pajaców jest od groma i nie rozumiem tego fenomenu, że głupota i debilstwo się sprzedaje. Widać takie czasy a ja już za stary żeby to zrozumieć.

Mam podobne przemyślenia i chyba tworzenie kanału na poważnie, bez heheszek i robienia z siebie idioty, to taki "hard mode". Trochę się przeraziłem, jak zajrzałem ostatnio do growej sekcji Na czasie na YT. Chyba tylko 8 z 30 filmów nie było rakowym gameplayem z Minecrafta, a JEDYNYM rzeczowym materiałem było video od TVGRY. Oczywiście nie umniejszając tutaj samemu Minecraftowi.

Cherubinek napisał:

A później to już życie jak tego pewdewpiu czy jak mu tam. MrGreen

No to klikaj subskrypcję, żebym mógł wystartować i pławić się w luksusach MrGreen

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.12.2019 o godz. 11:09

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 05.12.2019 19:24 #10

mitrakorn napisał:

Dwie minuty niby mało ale jak się wrzuci najistotniejsze informacje to więcej czasu nie potrzeba. To mniej więcej półtorej strony A4 więc jak najbardziej wystarczy. @Cherubinek, też oglądałem FO, jednak ciut za cicho. Głośność na maksa, w tle radio z szafy (nie pytaj Mrugnięcie ) jednak troszkę za cicho, zawsze można ściszyć a podgłośnić już nie da rady.

@Cherubinek 2, byle nie robić z siebie idioty. A zarobki na poziomie jakiegoś tam Ninja z miksera. Typa ani razu nie widziałem ale niech byczaq odniesie sukces. Jabzazdrosny nie jestem. Ale jak ktoś nie robi z siebie cyrku to niech zarabia swoją pracą jak najwięcej bo pewnie na to zasługuje i na to pracuje. A w dzisiejszych czasach merytoryka jest na wagę złota. Przynajmniej tak mnie się wydaje bo pajaców jest od groma i nie rozumiem tego fenomenu, że głupota i debilstwo się sprzedaje. Widać takie czasy a ja już za stary żeby to zrozumieć.

W każdym razie, byczaq, nie poddawaj się, ja taką twórczość popieram i życzę sukcesów

Ja również życzę sukcesów użytkownikowi byczaq. OK Puchar

A z tym radiem w szafie to mnie zaintrygowałeś Mrugnięcie
mitrakorn
Czytelnik
mitrakorn dodano: 06.12.2019 10:19 #11
Pracuje w biurze i sprzedaję ubezpieczenia, jako iż nie ma za dużo miejsca do postawienia wieży z przełomu `90/00 to stoi w szafie Mrugnięcie
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 06.12.2019 15:53 #12
Lepsze to niż np spać w szafie. Mrugnięcie
mitrakorn
Czytelnik
mitrakorn dodano: 06.12.2019 16:14 #13
Nie raz i nie dwa się praktykowało na przeróżnych imprezach MrGreen
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 93
REP.: 16491
Czytelnik
Carnage dodano: 06.12.2019 16:56 #14
W szafie to jeszcze pół biedy. Przynajmniej ciepło i spokojnie.
Welcome to Silent Hill...
byczq
Czytelnik
byczq dodano: 06.12.2019 18:24 #15
Przyznam, że szafa jest bliska temu, jak nagrywam komentarz, żeby nie było pogłosu w recenzjach MrGreen

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych