Forum - Platforma - PC - Podszywanie się pod moją osobę.

maszynypancerne
Poziom: 35
REP.: 371
Czytelnik
maszynypancerne dodano: 29.11.2019, 21:09 #1
Witajcie, pytam bo może ktoś miał podobną sytuację i nie wiem jak to wszystko załatwić przez FB. Mam kanał na YT, byłem CC na World of Tanks i mam wrogów z pewnego towarzystwa adoracji. Ostatnio dostałem wiadomość że niby ja proszę o zgłoszenia na danego użytkownika i z mojej strony wypływają dziwne treści że to niby ja. Linka mam do profilu i mało tego że są użyte moje miniaturki na tym profilu to jest moje imię jak i nazwa kanału z YouTube. Zgłosiłem profil i zaznaczyłem że ktoś podszywa się. FB stwierdziło że wszystko jest ok. Gdzie mam do tych głąbów napisać lub gdzie czatowac i wyjaśnić sprawę? Bo wszystkie informacje które znalazłem do wskazówki gdzie i co można zgłaszać! Ktoś coś wie? Ewentualnie gdzie to zgłosić po za FB? Prokuratura czy policja?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.11.2019, 21:11

mitrakorn
Poziom: 35
REP.: 308
Czytelnik
mitrakorn dodano: 29.11.2019 21:45 #2
Nie wiem dokładnie jak pomóc ale może tu znajdziesz rozwiązanie http://www.polic(...)cia.html . Nie wiem, może można to podciągnąć pod kradzież tożsamości albo podszywanie się pod Ciebie, ewentualnie kradzież praw autorskich lub twórczości. Pewnie coś by się znalazło.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.11.2019 o godz. 21:46

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 87215
Czytelnik
Cherubinek dodano: 02.12.2019 20:49 #3
Napisz, że ten, który się podszywa ma prawicowe poglądy, zablokują na pewno. Mrugnięcie
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 93
REP.: 16491
Czytelnik
Carnage dodano: 02.12.2019 20:54 #4
Halo Policja? Proszę przyjechać na fejsbuka!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.12.2019 o godz. 20:56

Welcome to Silent Hill...

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych