Forum - Platforma - Multiplatformowe - Assassin's Creed Origins

Przejdź do strony

Strona

Damianuss1
Poziom: 59
REP.: 9387
Czytelnik
Damianuss1 dodano: 09.10.2017, 10:39 #1
Najnowsze dzieło Ubisoftu. Pod skrzydłami game directora Ashraf Ismail (gość robił też Black Flag, jedną z moich ulubionych części) powstaje kolejna część tym razem z akcją osadzoną w starożytnym Egipcie 49 p.n.e. Czy ten rok przerwy sprawi, że dostaniemy dobrą grę w tym uniwersum? Duży, otwarty i tętniący życiem świat, zmiana systemu walki itd. Wstępne materiały naprawdę zachęcają. Na poprzednie części w dniu premiery nie chciałem już nawet patrzeć. W przypadku Origins dzisiaj leci pre-order. Będzie dobra gra?
2019 rokiem Death Stranding
SajmonLDZ
Poziom: 64
REP.: 16874
Czytelnik
SajmonLDZ dodano: 09.10.2017 10:50 #2
Bedzie jeden z wielu assasinow i ten wielki swiat bedzie pustynia plus moze dwa miasta i well done. Ciekawy setting ale raczej nic ponad to.
Damianuss1
Czytelnik
Damianuss1 dodano: 09.10.2017 11:03 #3
Z głównych miast mają być dostępne Memphis, Alexandria, Cyrene i Giza, a także pomniejsze wioski. Będzie co zwiedzać myślę. Ja wiem, że nie będzie to gra na miarę Wiedźmina 3, ale tym razem naprawdę chcę dać im szansę. Niepokoi mnie też sprawa współczesnego wątku, który ma się podobno pojawić. Nie licząc pierwszej części serii w każdej kolejnej ten wątek sprawiał, że odechciewało mi się wszystkiego. Z materiału na TVgry można się też dowiedzieć, że nie ma co liczyć na taką barwną postać jak Ezio czy Kenway z Black Flag. Bayek to podobno sztywna maszyna do zabijania bez większych emocji. Mam nadzieję, że tak nie będzie i będzie można jakoś polubić tego gościa.
2019 rokiem Death Stranding
SajmonLDZ
Poziom: 64
REP.: 16874
Czytelnik
SajmonLDZ dodano: 09.10.2017 11:32 #4
Zagrac moze sie zagra ale warto pamietac, ze gry ubi to najszyciej taniejace gry o za trzy miechy juz po 160 beda biegac a must have to na pewno nie bedzie.
KamilossPL
Poziom: 65
REP.: 16361
Czytelnik
KamilossPL dodano: 09.10.2017 18:11 #5
Co do wielkosci swiata to rozwalilo mnie jak na jednym filmie widzialem znacznik na mapie ktory pokazywal odleglosc 56 km. Bedzie co zwiedzac aczkolwiek podejrzewam ze w tych mniejszych wioskach beda podobne budynki i ich wyposazenie. Coz przy tak duzych sandboxach nie da sie uniknac metody kopiuj wklej.
LukeSpidey
Poziom: 48
REP.: 3240
Czytelnik
LukeSpidey dodano: 14.10.2017 08:24 #6
Oczywiście zagram w tę część, ale dopiero jak stanieje. Jak ktoś wspomniał wyżej gry Ubi szybko lecą na cenie ibza pół roku będzie można ją wyhaczyć za przyzwoity grosz.

Poza tym miejsce i czas akcji bardzo mi się podoba, ale czuję, że to może być klasyczny sandbox Francuzów.
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 79
REP.: 43959
Czytelnik
Dobermann dodano: 14.10.2017 13:55 #7
Osobiscie poczekam jak z kazdym assasinem tak z minimum 3 miesiace, az go naprawia i stanieje o polowe jak kazda gra ubi ;]
Best regards #smiesznypiesek
Obserwator
Poziom: 53
REP.: 5441
Czytelnik
Obserwator dodano: 16.10.2017 09:09 #8
Jeżeli kogoś to interesuje (na PPE chyba nie było newsa), to jest lista trofeów:
KLIK
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85482
Czytelnik
Cherubinek dodano: 16.10.2017 20:25 #9
Była na ppe lista trofeów.

Należę do tych, którzy kupią kilka miesięcy po premierze, ale to pozycja obowiązkowa dla każdego fana Assassinów :-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Obserwator
Czytelnik
Obserwator dodano: 20.10.2017 10:01 #10
To z innej nieco beczki. Możecie polecić jakiś filmik na YT, film dokumentalny, tekst czy cokolwiek co przybliży realia historyczne okresu w którym będzie się działa akcja gry?
Coś, żeby lepiej ogarnąć świat. Coś, co przybliży politykę, realia życia itd.
Damianuss1
Czytelnik
Damianuss1 dodano: 20.10.2017 13:29 #11

Obserwator napisał:

To z innej nieco beczki. Możecie polecić jakiś filmik na YT, film dokumentalny, tekst czy cokolwiek co przybliży realia historyczne okresu w którym będzie się działa akcja gry?
Coś, żeby lepiej ogarnąć świat. Coś, co przybliży politykę, realia życia itd.

To czasy Kleopatry więc myślę, że właśnie z nią związany materiał byłby najlepszy.
- Dokument
- Film

A do poczytania np - http://www.gamei(...)ins.aspx
6 ważnych wydarzeń, w których możemy uczestniczyć w grze.
Damianuss1
Czytelnik
Damianuss1 dodano: 22.10.2017 19:33 #12
Rodzimy serwis zapodał dwa fajne newsy.
http://www.pssit(...)ps4.html - Za wiele na tych krótkich nagraniach nie widać bo jakość słaba, ale zasięg jest spory, myślę, że na zwykłej PS4 będzie to się dobrze prezentować.
http://www.pssit(...)ptu.html - Ciekawy tekst dla spragnionych wiedzy. Na końcu jest mały zgryz. Ciekawe czy zostanie to wplecione do Origins?
Obserwator
Czytelnik
Obserwator dodano: 23.10.2017 10:41 #13
Ponoć od piątku są już streamy.
Jak kogoś interesuje, to może podłubać.
źródło
Damianuss1
Czytelnik
Damianuss1 dodano: 23.10.2017 12:53 #14
Liczę, że chociaż dzień przed premierą dostanę swoją kopię, damn już mam spore ciśnienie aby w to zagrać.
Obserwator
Czytelnik
Obserwator dodano: 23.10.2017 13:01 #15
Ja nadal czekam na recenzje.
Przede wszystkim kwestie techniczne na "czarnulce". W trakcie streamów (z developerami, pewnie na mocnym PC pokazówka albo nowym klocku) zdarzały się dziwne doczytywania elementów (a nawet strażników) tuż koło postaci.
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych