Forum - Platforma - Sony - Sniper: Ghost Warrior 3

frantic85
Poziom: 13
REP.: 0
Czytelnik
frantic85 dodano: 20.11.2019, 09:38 #1
Witam, pisze do Was z pytaniem, czy również macie problemy z zapisem stanu gry? Kupiłem wersję cyfrową z PS Store, i podczas grania danej misji są punkty kontrolne, zapis w górnym prawym rogu. Wyszedłem ostatnio z gry w trakcie jednej z misji i następnego dnia po wczytaniu ostatniego punktu kontrolnego wróciło do samego początku, niewiem o co kaman. Gra jest zaktualizowana, może wiecie kiedy najlpiej wyjść z gry podczas misji aby zachowało obecny stan gry?
Z góry dzięki.
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 80
REP.: 44283
Czytelnik
Dobermann dodano: 20.11.2019 14:23 #2
ta gra ma pelno bugow, generalnie zalecane jest aby przechodzic cale misje od poczatku do konca, bo masz najmniejsza szanse ze cos sie spieprzy po drodze ;/
Best regards #smiesznypiesek
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 93
REP.: 16612
Czytelnik
Carnage dodano: 20.11.2019 17:26 #3
Czyli najlepiej grać w rękawiczkach?
Welcome to Silent Hill...
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 95
REP.: 87744
Czytelnik
Cherubinek dodano: 20.11.2019 20:08 #4
Generalnie to polecam kupić pudełko bo jak nie podejdzie to można sprzedać.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
frantic85
Poziom: 13
REP.: 0
Czytelnik
frantic85 dodano: 21.11.2019 12:05 #5
No ale chyba jakiś czas temu wyposcili patcza z poprawa błędu? Człowiek kupuje na PS store i jeszcze wersję season pass i takie jaja, niestety przejście misji na luzie to jest ok 1-2h nie zawsze można ją skończyć za jednym podejściem, no szkoda. A dziś znowu odpaliłem i kolejny raz misja wygrywa się od początku...
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 95
REP.: 87744
Czytelnik
Cherubinek dodano: 21.11.2019 17:01 #6
Przeszedłem i splatynowałem. Większych problemów nie było. Pickard
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych