sprinter311
Poziom: 37
REP.: 1362
Czytelnik
sprinter311 dodano: 19.11.2019, 21:47 #1
Siema
To moja pierwsza gra na switcha. Zaliczyłem fabułę w 35h no i jak głosi hasło "złap je wszystkie" tak też chciałam uczynić. Generalnie gra bardzo mi się podobała, tylko że nie można złapać wszystkich pokemonów grając solo. Jest chyba 7 których się nie da złapać musisz się wymienić z innym graczem. Jedne masz dostępny w lets go Pikachu a drugie w lets go EVE. Strasznie mnie to wkurzylo, jestem typowym graczem solo i multi omijam szerokim łukiem. Miał ktoś podobne odczucia?
I am Lightning, the Rain Transformed.
Patryk1101
Poziom: 51
REP.: 1992
Czytelnik
Patryk1101 dodano: 20.11.2019 08:57 #2
Pamiętam jak na Gameboy'u wymieniało się poksami po kablu, po to też powstały edycje Yellow, Red, Blue i tak samo masz i teraz tylko okrojone do 2 wersji.
,,Its my turn to protect you Snake, just like Grey Fox did"
volo
Poziom: 14
REP.: 31
Czytelnik
volo dodano: 20.11.2019 12:12 #3

sprinter311 napisał:

Siema
To moja pierwsza gra na switcha. Zaliczyłem fabułę w 35h no i jak głosi hasło "złap je wszystkie" tak też chciałam uczynić. Generalnie gra bardzo mi się podobała, tylko że nie można złapać wszystkich pokemonów grając solo. Jest chyba 7 których się nie da złapać musisz się wymienić z innym graczem. Jedne masz dostępny w lets go Pikachu a drugie w lets go EVE. Strasznie mnie to wkurzylo, jestem typowym graczem solo i multi omijam szerokim łukiem. Miał ktoś podobne odczucia?

Niedawno byłem w podobnej sytuacji jak Ty, ale zakupiłem abonament online i nie żałuję. Mogę Ci pomóc uzupełnić PokeDex, bo mam złapane wszystkie prócz Mew. Daj znać czy jest zainteresowany.
sprinter311
Poziom: 37
REP.: 1362
Czytelnik
sprinter311 dodano: 20.11.2019 14:06 #4

volo napisał:

sprinter311 napisał:

Siema

Niedawno byłem w podobnej sytuacji jak Ty, ale zakupiłem abonament online i nie żałuję. Mogę Ci pomóc uzupełnić PokeDex, bo mam złapane wszystkie prócz Mew. Daj znać czy jest zainteresowany.

Dziękuję ale nie mam abonamentu i nie zamierzam kupować i chciałem sam się potrudzic z łapaniem. Ale bardzo dziękuję za pomoc
I am Lightning, the Rain Transformed.
Patryk1101
Poziom: 51
REP.: 1992
Czytelnik
Patryk1101 dodano: 22.11.2019 14:06 #5
Jak na razie faktycznie nie ma większego sensu kupować abonament, są gry z nes no i teraz doszły z Snes więc jak nie lubisz grać w multi to raczej nie jest to konieczne.
,,Its my turn to protect you Snake, just like Grey Fox did"

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych