Forum - Platforma - Sony - Call of Duty Modern Warfare 2019, jak oceniacie?

VanXarthas
Poziom: 15
REP.: 52
Czytelnik
VanXarthas dodano: 13.11.2019, 09:51 #1
Witam.

Zwykle przed zakupem gry, zwlaszcza nowej, ogladam video recenzje na IGN. Kampania dostala 8/10, a multi 7/10. Wbilem wczoraj platyne, gram jakis czas na multi i nie zgadzam sie z ta ocena. Singiel jest swietny, postarali sie, szczena mi opadala pare razy. Nie wspominam juz o cut-scenkach, ktore ciezko odroznic graficznie od filmu, a teksty Cpt. Price'a sa epickie. Multi tez wciaga i dalbym 8,5/10. A wy?

Zapraszam tez na najlepsze momenty z gry oraz ewolucje calej serii od 2003 roku do teraz:

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.11.2019, 09:52

In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 93
REP.: 16442
Czytelnik
Carnage dodano: 14.11.2019 18:07 #2
Jak dla mnie to przypadek podobny do Fify - wystarczyłaby nowa łatka co roku zamiast wypuszczać nową grę. Ale wiadomo, że wówczas nie byłoby takich profitów.
Welcome to Silent Hill...
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 87149
Czytelnik
Cherubinek dodano: 14.11.2019 18:33 #3
Kampania jednak jest nowa, a ja kupuję tylko dla singla.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
VanXarthas
Poziom: 15
REP.: 52
Czytelnik
VanXarthas dodano: 15.11.2019 11:00 #4
Carnage - latki, aktualizacje itd nie zarabiaja tyle co nowa gra. Jest duzo racji w tym co napisales, ale moim zdaniem te nowe Call of Duty jest warte kasy. :)

Cherubinek - jest nowa i zajebiaszcza, opadla mi szczena na Clean House, przerywnikach filmowych i w wielu innych momentach.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 87149
Czytelnik
Cherubinek dodano: 18.11.2019 11:36 #5

VanXarthas napisał:

Carnage - latki, aktualizacje itd nie zarabiaja tyle co nowa gra. Jest duzo racji w tym co napisales, ale moim zdaniem te nowe Call of Duty jest warte kasy. :)

Cherubinek - jest nowa i zajebiaszcza, opadla mi szczena na Clean House, przerywnikach filmowych i w wielu innych momentach.

Dzięki za opinię. Na pewno zagram, ale dla samego singla cena jest póki co za wysoka.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych