Forum - Platforma - PC - The Outer Worlds wyrzuca do pulpitu w niektórych lokalizacjach.

atmpitbull
Poziom: 42
REP.: 140
Czytelnik
atmpitbull dodano: 11.11.2019, 22:19 #1
Witam. Mam ponad 10 godzin gry ale od jakiegoś czasu zauważyłem że gra mnie wywala do pulpitu i nie mogę grać. Jestem teraz w misji gdzie muszę się udać na statek Nadziei i po przejściu przez drzwi czy wybiorę kogoś z załogi lub nie gra wyrzuca do pulpitu.
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 93
REP.: 16517
Czytelnik
Carnage dodano: 11.11.2019 22:32 #2
Zagraj na konsoli, wówczas najdalej gdzie Cię wyrzuci to na wygodny fotel na przeciwko telewizora.
Welcome to Silent Hill...
atmpitbull
Poziom: 42
REP.: 140
Czytelnik
atmpitbull dodano: 11.11.2019 22:52 #3
Miałem PS4 Pro i Xbox One X z braku czasu sprzedałem, a że mam PC to czasami sobie pogram w jakąś grę. Na konsoli to fakt nigdy problemu nie miałem.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 87264
Czytelnik
Cherubinek dodano: 12.11.2019 09:15 #4
Nie ma aż tak słodko. I na konsoli zdarza się, że gra wyrzuci do menu systemowego, choć fakt, że nie jest to jakiś częsty przypadek.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Mat1K
Poziom: 28
REP.: 597
Administrator
Mat1K dodano: 12.11.2019 12:40 #5

atmpitbull napisał:

Witam. Mam ponad 10 godzin gry ale od jakiegoś czasu zauważyłem że gra mnie wywala do pulpitu i nie mogę grać. Jestem teraz w misji gdzie muszę się udać na statek Nadziei i po przejściu przez drzwi czy wybiorę kogoś z załogi lub nie gra wyrzuca do pulpitu.

Spróbuj reinstall i poszperać w ustawieniach graficznych - możliwe, że źle Ci się zainstalowały pliki statku i teraz crashuje. Jak to nie przyniesie skutku to poszperać po google trzeba.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych