Forum - PPE i PSX Extreme - PPE.pl - opinie, uwagi, sugestie - Encyklopedia gier - zgłoś brakujący tytuł

Perez
Poziom: 69
REP.: 11319
Administrator
Perez dodano: 06.11.2019, 20:15 #1
Tutaj prosimy zgłaszać propozycje gier, których nie znaleźliście w Encyklopedii (https://www.ppe.pl/encyklopedia-gier.html).

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.11.2019, 20:16

А₵АП РОКИ
Blin
Poziom: 46
REP.: 2631
Czytelnik
Blin dodano: 06.11.2019 20:56 #2
Można tutaj zgłaszać też brakujące platformy? Bo w sierpniu zgłosiłem dwie brakujące wersje PC (SteamWorld Dig i Bomb Chicken) i nic się nie zmieniło.
Perez
REP.: 11319
Administrator
Perez dodano: 06.11.2019 21:40 #3
Jasne, zgłaszaj.

Docelowo dla Ency będzie odpalony zaawansowany system zgłoszeń, ale jak najbardziej i tu można.
Here comes the RECKONING
BZImienny
REP.: 12692
Czytelnik
BZImienny dodano: 06.11.2019 22:08 #4
A kwestia platform jako takich także może być tu poruszona? Jak np. Game Boy czy rozdział "Mobile" dla "Inne" jak np. N-Gage, "iOS" oraz "Android".

I przy tej kwestii trochę zastanawia mnie jedna platforma - Virtual Console (VC). Taka trochę dziwna, zważając, że w innych encyklopediach nigdy takiej nie widziałem. I dodatkowo w obliczu tego, że nie jest to osobna platforma jako taka, a bardziej sposób wydawania/dystrybucji. I jak gra wyszła przez VC, poza PPE widzę ją jako przyporządkowaną do np. Wii z komentarzem 'Virtual Console release" (co chociażby ja stosowałem dodając tu R-Type).
"Powtórzyłem sobie parę razy: "Każdy człowiek pozostaje człowiekiem, dopóki swoimi postępkami nie dowiedzie czegoś przeciwnego."(..)"

Arkadij i Borys Strugaccy "Niedoskonali, czyli czterdzieści lat później"
sprinter311
Poziom: 37
REP.: 1382
Czytelnik
sprinter311 dodano: 06.11.2019 23:52 #5
Truck driver bo dalej nie ma
Here comes the RECKONING
BZImienny
REP.: 12692
Czytelnik
BZImienny dodano: 06.11.2019 23:59 #6
Rzuciłem do publikacji, jak kilkanaście innych tytułów. Tak więc musisz poczekać (ile, nie wiem) Mrugnięcie

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.11.2019 o godz. 00:00

"Powtórzyłem sobie parę razy: "Każdy człowiek pozostaje człowiekiem, dopóki swoimi postępkami nie dowiedzie czegoś przeciwnego."(..)"

Arkadij i Borys Strugaccy "Niedoskonali, czyli czterdzieści lat później"
"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 79
REP.: 55646
Czytelnik
Fox460 dodano: 11.11.2019 16:42 #7
Mam takie trochę pytanie z innej beczki .

Czy była by możliwość, kiedy dodajemy grę do ENCYKLOPEDII, aby była widoczna cała nazwa platformy a nie tylko skrót. Np: ARC = Arcade. W skrócie wyglądało by to tak .

ARC (Arcade)
SNS ( Super Nintendo System)
N64 (Nintendo 64)

Po prostu fajnie by było gdyby te skróty były jakoś rozwinięte, bo np: ja nie wiem co znaczy VC,WSC,ARC aż taki obcykany nie jestem. ALBO dodać drugą alternatywę, kiedy najedziemy myszką na np: dany skrót albo białą krateczkę pojawiła by się pełna nazwa platformy (jako podpowiedź co oznacza skrót)

Super by było, jakbyście też jakoś hmmmm poszerzyli funkcję dodawania gier do encyklopedii. Np: aby ktoś zamiast zgłaszać błędy, mógł je poprawiać.
"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych