Forum - Platforma - Nintendo - Najbardziej wciągnęła mnie....

volo
Poziom: 13
REP.: 31
Czytelnik
volo dodano: 05.11.2019, 12:26 #1
Switch to bardzo dobra konsola z różnych powodów. Jednym z nich jest możliwość zabrania jej wszędzie. Jakie 2 gry spowodowały, że konsolę zabierałeś/aś wszędzie, aby tylko w wolnej chwili pograć w dany tytuł.

Mój typ:
1. Zelda BotW
2. Tetris (wiem, że to dziwne ale tytuł jest doskonały, aby umilić sobie chwilę przerwy)

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.11.2019, 12:26

Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 72
REP.: 24675
Czytelnik
RasMass dodano: 05.11.2019 12:51 #2
1. Dragon Quest XI - nie grałem wcześniej na PS4, bo ciągle miałem do ogrania inne tytuły. A, że uwielbiam RPG w wersji "mobilnej", to było dla mnie zbawienie MrGreen
2. Puzzle Quest: The Legend Returns - z oryginalnym Puzzle Questem spędziłem setki godzin na PSP, uwielbiam tą grę. Obecnie jej rozbudowana wersja jest dostępna na Switchu i wspomnienia odżyły MrGreen
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
I am Lightning, the Rain Transformed
Patryk1101
Poziom: 50
REP.: 1611
Czytelnik
Patryk1101 dodano: 08.11.2019 14:04 #3
Nie będę oryginalny jak powiem, że Zelda MrGreen, oprócz tego Fire Emblem- ogarnąłem w parę dni i dzięki możliwości grania mobilnego trzaskałem w każdej wolnej chwili.
Super Mario Odyssey również dał radę i nabiłem sporą ilość godzin.
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 92
REP.: 16257
Czytelnik
Carnage dodano: 09.11.2019 09:34 #4
Tylko Mario. Jest po prostu Super.
Welcome to Silent Hill...

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych