Forum - PPE.pl - PPE.pl - opinie, uwagi, sugestie - PPE - zgłoszone błędy #2

Przejdź do strony

Strona

PEGI 0+
onez
Poziom: 42
REP.: 4428
Czytelnik
onez dodano: 15.02.2020 12:33 #76

boe napisał:

Błąd na Gramotach?
Nie wiem czy to błąd czy celowe działanie, ale gramoty z 3 plusami i na głównej są? Jakieś nowe zasady czy co? :-)

Też zauważyłem ten rozgardiasz

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.02.2020 o godz. 12:36

Z a b r a n i a___s i ę___z a b r a n i a ć !!!
DOOM is Eternal
BZImienny
Poziom: 73
REP.: 15659
Czytelnik
BZImienny dodano: 15.02.2020 13:02 #77
Przykładowy gramot - https://www.ppe.p(...)tor.html
Może, że miał 5 plusów (i trafił na główną), a następnie wskutek cofnięcia plusa (niezależnie od przyczyny) ich liczba spadła do 3. Bo czy przypadkiem Gramot, który wskoczy na główną już z niej nie schodzi, nawet jeśli już nie spełnia warunków (5 plusów) ?

// Edytowano 9 razy, ostatni raz 15.02.2020 o godz. 13:04

"Powtórzyłem sobie parę razy: "Każdy człowiek pozostaje człowiekiem, dopóki swoimi postępkami nie dowiedzie czegoś przeciwnego."(..)"

Arkadij i Borys Strugaccy "Niedoskonali, czyli czterdzieści lat później"
PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 15.02.2020 13:04 #78

BZImienny napisał:

Przykładowy gramot - https://www.ppe.p(...)tor.html
Może, że miał 5 plusów (i trafił na główną), a następnie cofnięcia plusa (niezależnie od przyczyny) ich liczba spadła do 3. Bo czy przypadkiem Gramot, który wskoczy na główną już z niej nie schodzi, nawet jeśli już nie spełnia warunków (5 plusów) ?

Jest takich więcej
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 77
REP.: 34468
Czytelnik
RasMass dodano: 15.02.2020 13:20 #79
Sytuacja faktycznie dziwna z tymi Gramotami.
Bywało, że coś wpadało na Główną (bo 5 Plusów), a potem ktoś walnął minusem i było mnie niż 5 (ale oczywiście Gramot dalej na Głównej).
W twoim przykładzie BZImienny są tylko 3 Plusy i żadnych minusów, więc dziwi mnie to bardzo.

Perez! Zmieniliście coś? :)
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 15.02.2020 13:30 #80

RasMass napisał:

Bywało, że coś wpadało na Główną (bo 5 Plusów), a potem ktoś walnął minusem i było mnie niż 5 (ale oczywiście Gramot dalej na Głównej).
W twoim przykładzie BZImienny są tylko 3 Plusy i żadnych minusów, więc dziwi mnie to bardzo.

A jak jest u ciebie ze stroną ? masz kłódkę czy strona niezabezpieczona?
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 15.02.2020 13:32 #81

Cytat:

Połączenie nie jest bezpieczne

Jednak nic oprócz tego i strona działa normalnie.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
dobra, cicho już
mitra
Poziom: 39
REP.: 713
Czytelnik
mitra dodano: 15.02.2020 13:36 #82

Raiden* napisał:

Wiem, że ten błąd bezpośrednio nie dotyczy PPE ale, że jesteście od PSX EXTREME i macie jako taki z nimi związek to zgłaszam ten drobny zabawny błąd tutaj. Otóż 29 lutego imieniny obchodzi wyjątkowa osoba. MrGreen

Imię jak imię ale jak chcesz zgłaszać to raczej tu https://www.psxextreme.info/ MrGreen jakby co to serio nie wiem jak się wkleił cały link

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 15.02.2020 o godz. 13:38

Nie jestem zupełnie bezużyteczny - zawsze mogę być złym przykładem!!!
Fryc91
Poziom: 33
REP.: 1276
Czytelnik
Fryc91 dodano: 17.02.2020 08:57 #83
https://www.ppe.p(...)oty.html

W wersji mobilnej są tylko 2 konsole do wyboru na jakie się ta gra ukazała - są tylko 2 ikony. Dopiero po kliknięciu np na wersje Xbox one wyświetla się info ze na inne tez została wydana i dopiero wtedy możemy wybrać inna wersje do ocenienia.
Dotyczy to chyba większości wpisów w encyklopedi w wersji mobilnej

Kilka gier zgłosiłem ze nie ma wersji na switcha bo nie było jej widać niestety.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.02.2020 o godz. 08:58

???
PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 17.02.2020 16:17 #84

RasMass napisał:

Teraz to już całkowity bałagan się na gramotach zrobił na głównej :)
Perez
Poziom: 71
REP.: 12098
Administrator
Perez dodano: 17.02.2020 17:06 #85
Fryc91, zgłoszone. Na mobilce coś nie hao jest z tą strzałką do przewijania platform.

onez, ogarniemy te gramoty. Teraz tam nie tyle jest bałagan, co po prostu nie ma żadnego warunku jak pamiętam - po prostu losowo główna wrzuca gramot z całej bazy, bez względu na liczbę plusów i minusów.
PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 18.02.2020 18:34 #86

Perez napisał:

Fryc91, zgłoszone. Na mobilce coś nie hao jest z tą strzałką do przewijania platform.

onez, ogarniemy te gramoty. Teraz tam nie tyle jest bałagan, co po prostu nie ma żadnego warunku jak pamiętam - po prostu losowo główna wrzuca gramot z całej bazy, bez względu na liczbę plusów i minusów.

Czyżby nowe zmiany? 10 plusów na główną? :)
Perez
Poziom: 71
REP.: 12098
Administrator
Perez dodano: 18.02.2020 19:49 #87
Co za czujność :). Zgadza się. Ostatnio ktoś wspominał, że za szybko te gramoty wpadają na główną, bo było 5+, no to teraz jest 10+ w obu opcjach, tj. w dostaniu się na główna gramotów, jak również w dostaniu się do Gramota dnia na głównej PPE.
PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 18.02.2020 20:03 #88
No zobaczyłem parę moich starych gramotników z powrotem w poczekalni i stąd hehe :)
No i w sumie dobrze ,Gramot dnia nabierze lepszego sensu :)
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 18.02.2020 20:12 #89
Tak po mojemu to trochę przegięcie, aby Gramoty wpadły na Główną Stronę Gramotową (nie chodzi mi o stronę główną portalu) po zdobyciu aż 10 plusów. Tylu Plusów to się niewielu dorobi. W moim przypadku to ok. 100 (!) gramotów znów wpadło do Poczekalni i często są to dosyć stare rzeczy do których nikt już nawet nie dotrze Unhappy
PEGI 0+
onez
Czytelnik
onez dodano: 18.02.2020 20:39 #90

RasMass napisał:

Tak po mojemu to trochę przegięcie, aby Gramoty wpadły na Główną Stronę Gramotową (nie chodzi mi o stronę główną portalu) po zdobyciu aż 10 plusów. Tylu Plusów to się niewielu dorobi. W moim przypadku to ok. 100 (!) gramotów znów wpadło do Poczekalni i często są to dosyć stare rzeczy do których nikt już nawet nie dotrze Unhappy

No raczej tak daleko nikt nie szpera chyba niestety Pickard Pozostaną w naszych poczekalniach
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych