Forum - PPE i PSX Extreme - PPE.pl - opinie, uwagi, sugestie - PPE - zgłoszone błędy #2

Przejdź do strony

Strona

"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 79
REP.: 55841
Czytelnik
Fox460 dodano: 16.11.2019 18:02 #31
Net na 100% działał dobrze, gdyż PPE na FireFoxie działał lepiej niż na Chromie. Wczoraj po 21:00 wszystko wracało do normy, dziś strona działa jak należy. Inne osoby też narzekały na działanie PPE w komentarzach.

Teraz już działa OK, to jest najważniejsze.
"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
mitrakorn
Poziom: 35
REP.: 310
Czytelnik
mitrakorn dodano: 17.11.2019 10:27 #32
Brak lupki bądź słowa szukaj

I jak widać nie zacytuje zdjęć (nie zawsze, albo trzeba kombinować z HTML)

// Edytowano 5 razy, ostatni raz 17.11.2019 o godz. 14:46

"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 79
REP.: 55841
Czytelnik
Fox460 dodano: 26.11.2019 12:43 #33
Dodawanie galerii podczas, dodawania gry do encyklopedii...

Kilka razy próbowałem, ciągle "zapis pliku nie powiódł się" - format jest OK bo zawsze taki dodawałem. BTW, szkoda że zmieniliście formaty Avatarów/grafik itd:. Chodzi o to że PNG już nie można dodawać, a wiadomo że PNG > JPG jakość sporo lepsza.
"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Perez
Poziom: 69
REP.: 11319
Administrator
Perez dodano: 26.11.2019 14:52 #34
Lepsza, ale też zajmująca X razy więcej. W weekend poprawiałem bloga, który miał 4 zdjęcia w PNG, każde ważyło ze 3 mega, a po zmianie 120 kb...

Ency obadamy, zapisuję.
Here comes the RECKONING
BZImienny
Poziom: 70
REP.: 12694
Czytelnik
BZImienny dodano: 03.12.2019 00:37 #35
Ja tam - trochę w temacie, trochę nie - co do systemu zgłaszania błędów. Ogólnie działa on bardzo dobrze (polecam 10/10) i szybko (nawet już go przetestowałem), tylko miałbym kilka rzeczy, jakie można by przemyśleć (trochę wzorując się na innych systemach):
1.By miejsce na zgłaszanie uwag i dokumentowanie ich słuszności (np. odnośniki do stron) to były dwa osobne miejsca do wypełniania;
2.By jeśli uwaga nie została uznana lub została częściowo uznana, zgłaszający dostał informację zwrotną i ewentualnie prośbę o uzupełnienie (przy pełnym uznaniu uważam to za zbędną informację).;
"Powtórzyłem sobie parę razy: "Każdy człowiek pozostaje człowiekiem, dopóki swoimi postępkami nie dowiedzie czegoś przeciwnego."(..)"

Arkadij i Borys Strugaccy "Niedoskonali, czyli czterdzieści lat później"
Perez
Poziom: 69
REP.: 11319
Administrator
Perez dodano: 04.12.2019 09:15 #36
1. Hmm, a co to ułatwi/zmieni?
2. A to nawet jest - przy opcji odrzucenia zgłoszenia moderator ma możliwość wpisania powodu (wtedy jak wejdziesz na stronę to wyskoczy Ci okienko na wzór tego z powiadomieniami).
Here comes the RECKONING
BZImienny
Poziom: 70
REP.: 12694
Czytelnik
BZImienny dodano: 04.12.2019 10:04 #37
Pierwsza kwestia - chodzi o to, żeby nie mieszać Uwag oraz argumentacji do nich, bo zwłaszcza, gdy jest dużo odnośników (a ekran do zgłoszeń mały), to utrudniają one późniejsze sprawdzanie, czy nie ma błędu w zgłoszeniu błędów. Efekt obserwacji innych tego typu systemów, gdzie rozwiązanie w postaci podziału było dla mnie wygodne (czytaj - osobne okienko "Weryfikacja").
Druga kwestia to natomiast możliwość, że osoba będzie popełniać jakiś określony błąd przy zgłaszaniu (np. nieodpowiednie źródła, brak precyzji) - tak więc byłaby to okazja, by przekazać jej informację taką jak na przykład "Teraz uwagę przyjmujemy, ale pamiętaj o tym, żeby (...)".

A jak jesteśmy już faktycznie przy zgłaszaniu błędów - we wstępie (np. pisząc bloga) jakoś dziwnie liczy mi znaki i choć nie miałem odnośników do stron, a limit znaków był poniżej maksymalnie, wyskakiwał mi błąd, że limit jest przekroczony.
"Powtórzyłem sobie parę razy: "Każdy człowiek pozostaje człowiekiem, dopóki swoimi postępkami nie dowiedzie czegoś przeciwnego."(..)"

Arkadij i Borys Strugaccy "Niedoskonali, czyli czterdzieści lat później"
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych