Forum - PPE i PSX Extreme - PPE.pl - opinie, uwagi, sugestie - PPE - zgłoszone błędy #2

Przejdź do strony

Strona

Here comes the RECKONING
BZImienny
Poziom: 69
REP.: 12665
Czytelnik
BZImienny dodano: 06.11.2019 20:38 #16
2) Starych fotek nie widzę z poziomu edytora (poza tym, że są). Nowych nie mogę dodać (jedynie mogę okładkę) i nie jest to kwestia rozszerzenia (bo występuje to w przypadku .jpg, które mogą być za okładki).

Co do kwestii okładek - jak tak ma być (czyli okładka będąca najbardziej na lewo jest zdublowana dla każdej platformy z ogólnej perspektywy), rozumiem (choć jak dla mnie to średnio wygląda, zwłaszcza przy starszych tytułach, gdzie nie można dać okładki z dystrybucji cyfrowej jako ogólnej). Trzeba przy tym dać przy edytorze uwagę, że przy grze z kilkoma platformami trzeba dodać ogólną okładkę i "specjalizacyjne" z prośba o ich przypisanie. Choć dobrze by było, gdyby można było samemu rozróżnić te okładki ze względu na wersję, a nie tak jak teraz prosić.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 06.11.2019 o godz. 20:41

"Powtórzyłem sobie parę razy: "Każdy człowiek pozostaje człowiekiem, dopóki swoimi postępkami nie dowiedzie czegoś przeciwnego."(..)"

Arkadij i Borys Strugaccy "Niedoskonali, czyli czterdzieści lat później"
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 87211
Czytelnik
Cherubinek dodano: 07.11.2019 09:20 #17
Kiedy ten nowy system zgłaszania błędów wystartuje?..
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Perez
REP.: 11319
Administrator
Perez dodano: 07.11.2019 12:07 #18
Robi się. Do końca tygodnia powinniśmy przetestować, tak że wdrożenie gdzieś przyszły tydzień.
А₵АП РОКИ
Blin
Poziom: 46
REP.: 2631
Czytelnik
Blin dodano: 11.11.2019 15:34 #19
Od dłuższego czasu (a może i od zawsze, nie wiem) jak wejdzie się przez telefon na stronę jakiejś gry i jej wersji jest tyle, że pojawia się strzałka, po jej kliknięciu jest pusto - nie pojawiają się następne platformy. Trzeba się przełączyć na wersję na komputer.
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 73
REP.: 25123
Czytelnik
RasMass dodano: 12.11.2019 11:22 #20
Ja nawiążę ponownie do problemu, który już kiedyś zgłaszałem.

Pisałem kiedyś o tym, że brakuje avatarów przy naszych pseudonimach.
To niby zostało naprawione, ale za to w tej chwili jest avatar kogoś innego niż pseudonim obok niego - jak widać na przykładzie powyżej:
Mamy avatar Pereza, a obok pseudonim użytkownika Blin.
Niby znowu nic istotnego, ale może tylko ja to zauważyłem, więc zgłaszam Mrugnięcie
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Here comes the RECKONING
BZImienny
REP.: 12665
Czytelnik
BZImienny dodano: 12.11.2019 21:31 #21
Doprecyzowując post wyżej - chodzi o to, że przy zakładce "Ostatnie tematy" przy awatarze autora ostatniej odpowiedzi zamiast awatara wspomnianego autora jest awatar założyciela tematu. Uzupełniając tu, jest problem z wyświetlaniem "okładek" blogów w sekcji komentarzy czy gier, gdzie nie ma okładek.

Uzupełniając, to jakiś czas temu zgłaszałem problem z systemem automatycznego zapisu, gdzie czasem komunikat o wczytaniu ostatniej wersji znika prawie automatycznie, co uniemożliwia edytowanie. Niestety, problem pozostał (przynajmniej u mnie).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.11.2019 o godz. 21:36

"Powtórzyłem sobie parę razy: "Każdy człowiek pozostaje człowiekiem, dopóki swoimi postępkami nie dowiedzie czegoś przeciwnego."(..)"

Arkadij i Borys Strugaccy "Niedoskonali, czyli czterdzieści lat później"
Perez
Administrator
Perez dodano: 12.11.2019 23:28 #22
Bug o avatarach już zgłoszony.
Retronagazie albo wpierdol
Keczup
Poziom: 72
REP.: 5866
Czytelnik
Keczup dodano: 13.11.2019 18:16 #23
Na profilach użytkowników, gdy się kliknie w jakiekolwiek zdjęcie pokoju gracza, te nie chce się powiększyć. Pojawia się komunikat "Image cannot be loaded. Make sure the path is correct and image exist."
Gazem dmucha, gazem wieje
Może wreszcie ktoś poleje
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 13.11.2019 18:43 #24
Dawno Cię nie widziałem Keczup. Cieszę się, że wciąż tu jesteśOK

Mojego pokoju gracza nie oglądaj, bo się zdezaktualizował. Mrugnięcie
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Retronagazie albo wpierdol
Keczup
Poziom: 72
REP.: 5866
Czytelnik
Keczup dodano: 14.11.2019 15:22 #25
Jestem, jestem, ale bardziej jako duch. Zaglądam.
Gazem dmucha, gazem wieje
Może wreszcie ktoś poleje
"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 79
REP.: 55616
Czytelnik
Fox460 dodano: 15.11.2019 11:02 #26
Stronka na Chromie jest nie do zaakceptowania, nie wiem co tam macie z serwerem czy czymś innym. Ale naprawcie to, bo od wczorajszego X019 seryjnie strona działa fatalnie. Często po prostu jest Error 502, albo że nie udało się nawiązać połączenia z PPE.pl
PO 10 min przerwy stronka wchodzi do głównej i do newsa, ale jak chcesz napisać komentarz to się wysypuję. Na FireFoxie działa już lepiej, ale na Chromie tragedia jakaś od wczoraj.
"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Perez
Administrator
Perez dodano: 15.11.2019 20:11 #27
Hmm, no to mnie zaskoczyłeś. Calutkie X019 wczoraj śledziłem, dzisiaj zaglądałem kilkanaście razy, nie trafiłem ani jednego błędu, ba, wczoraj zanotowaliśmy jeden z najlepszych czasów ładowania strony od lat. Zresztą mam wtyczkę pokazującą ładowanie strony i w 8 na 10 przypadków jest poniżej 3s, rzadko ok. 4s.
"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 79
REP.: 55616
Czytelnik
Fox460 dodano: 15.11.2019 21:54 #28

Perez napisał:

Hmm, no to mnie zaskoczyłeś. Calutkie X019 wczoraj śledziłem, dzisiaj zaglądałem kilkanaście razy, nie trafiłem ani jednego błędu, ba, wczoraj zanotowaliśmy jeden z najlepszych czasów ładowania strony od lat. Zresztą mam wtyczkę pokazującą ładowanie strony i w 8 na 10 przypadków jest poniżej 3s, rzadko ok. 4s.

O dziwo teraz stronka działa OK. Na Chromie chyba był problem ze skryptami nie wiem. Bo nie tylko ja miałem z nią problem.

Dziś rano i po południu oraz późnym po południem taki widok był czymś normalnym.

O dziwo na FIreFoxie stronka działała lepiej niż na chromie, a myślę że to były skrypty boo kiedy wbijałeś na PPE wszystko było cacy/klik w Newsa= cacy/ napisanie postu a potem jego dodanie = już nie szło dodać posta, klikałeś i klikałeś i nic nie zaskakiwało. Wyszedłeś w stronę główną PPE, wbiłeś z powrotem na newsa, chciałeś dodać posta, klik w DODAJ i nagle posta dodawało. To samo było z chęcią dania komuś PLUSA też nie zaskakiwało. Potem nawet sprawdziłem, wystarczyło odświeżać stronkę z newsem aby dodanie posta zaskakiwało.

Krytyczne momenty to właśnie te, w których stronka się wysypywała z komunikatem "ta witryna jest nieosiągalna". Jeszcze do niedawna bo jakieś 2H temu, komunikat ten wyskakiwał, ale łapał połączenie ze stronką i ładowała się do strony głównej. Jak na razie strona działa dużo lepiej niż rano i po południu oraz późnym po południem.
Teraz już w ogóle działa na razie OK. Mogę wchodzić w newsy, dodawać komentarze, plusować itd:.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.11.2019 o godz. 21:55

"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 16.11.2019 15:32 #29
Fox u mnie chrome cały czas w jak najlepszym porządku.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 16.11.2019 15:33 #30
Może miałeś jakiś problem z netem? Operatorzy teraz są strasznie zawodni. Eh

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.11.2019 o godz. 15:34

Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych