Forum - Platforma - Sony - Far Cry 5

VanXarthas
Poziom: 14
REP.: 48
Czytelnik
VanXarthas dodano: 26.10.2019, 00:20 #1
Nooo.. Ten Far Cry ma cos w sobie, ze sie o nim mysli i nie chce odkladac pada. Primal byl troche nudny, bez polotu, ale 5-tka to juz inna bajka. Teraz czas na New Dawn. Najlepsze sceny gry wyladowaly w moim gameplay montage na YT. Cala gra w 5 min, zapraszam. :)

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 86975
Czytelnik
Cherubinek dodano: 26.10.2019 06:44 #2
Mnie nie podeszła piątka. Ta seria potrzebuje konkretnego odświeżenia jak niegdyś Assassin's Creed.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
VanXarthas
Czytelnik
VanXarthas dodano: 26.10.2019 15:20 #3

Cherubinek napisał:

Mnie nie podeszła piątka. Ta seria potrzebuje konkretnego odświeżenia jak niegdyś Assassin's Creed.

Mysle, ze Far Cry 5 wycisnal do konca to co mogli zrobic na silniku gry... Mam nadzieje, ze nie zrobia kolejnej czesc ia tych samych zasadach, a wlasnie jakis rebot.. Ubisoft dostaje po palcach ostatnio, kiepska sprzedaz, recenzje ponizej oczekiwan. Musza sie chlopaki ogarnac.

Czy przypadkiem Prince of Persia nie nalezy do nich? Moze czas na powrot Ksiecia. :)
Mat1K
Poziom: 26
REP.: 431
Administrator
Mat1K dodano: 26.10.2019 15:38 #4
Piątka lepsza od Primala, ale nadal nie ma startu do np. trzeciej części. FC5 dla mnie był trochę monotonny, 3 region już na tzw. "odwal się" zrobiłem.
VanXarthas
Czytelnik
VanXarthas dodano: 27.10.2019 21:13 #5
Moje ostetnie 30 min gry, trafilo mi sie "Atomowe Zakonczenie". Film lekko edytowany, usunalem loadingi i nudniejsze sceny. Zapraszam. :)

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych