Forum - Platforma - Sony - Metro Exodus, HOLD the Square

VanXarthas
Poziom: 14
REP.: 48
Czytelnik
VanXarthas dodano: 16.10.2019, 22:26 #1
Witam!

Tytul tematu lekko sarkastyczny, ale wcale nie upierdliwy. :)

Wczoraj skonczylem singla w najnowszej odslonie tych biedakow, co to siedze w tym tytulowym metrze niczym ogorki w beczce. Uwielbiam gry POSTAPO, pozycja byla dla mnie obowiazkowa. W dwoch poprzednich czesciach nie udalo mi sie wbic platyny, mialem nadzieje, ze uda sie chociaz w trojce. Niestety. Gra jest bardzo dobra, ale ma jeden, ale za to bardzo wazny minus - MECHANIKA, a wlasciwie chyba ich brak.

Wydaje mi sie, ze gry na PS2 lepiej pod tym wzgledem wychodzily.. Nasza postac to takie drewno, ze szkoda gadac. Do sprintu zbiera sie dopiero po chwili, dziwne celowanie (ubicie kogos ze snajpery za pomoca lunety to jakis kosmos), elementy wspinaczkowe to w ogole jest DRAMAT. Menu wyboru przedmiotow jest z czasow pegazusa albo jest po prostu RUSKIE. :) Dlugasne loadingi, zbyt dlugasne. No i ten tytulowy HOLD Square, bez ktorego nawet nie wznowimy rozgrywki po utracie zycia...

To tyle minusow, bo mimo tego Metro Exodus jest swietne. Z drugiej strony nie zgodze sie z ocena IGN 8.5/10. Dla mnie to jest mocne 7.5 ze wzgledu na wlasnie te mechaniki. Wielka szkoda, bo mamy tutaj bardzo fajna fabule, a co za tym idzie przygode. Roznorodne swiaty, eksploracja daje rade. Ciekawe postaci, ktorych az chce sie sluchac (no i przyomniala mi sie kolejna wada - postac w ktora sie wcielamy to niemowa, kloc, kartofel). Jest klimacik postapo na kazdym kroku. ME to moim zdaniem taki mix Fallouta i Far Crya. Jesli chlopki maja w planach kolejna czesc, to niec sobie zatrudnia do konsulatacji przy tych mechanikach jakiegos goscia od Call of Duty albo czegos takiego, a bedziemy miec bardzo mocna pozycja na nastepnej generacji (PS5

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.10.2019, 22:27

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych