Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 72
REP.: 24464
Czytelnik
RasMass dodano: 15.10.2019, 15:21 #1
Witajcie.

Jako, że od niedawna jestem posiadaczem Switcha, zastanawiałem się w jakie gry można pograć w naszym ojczystym języku.
Wpierw sięgnąłem po Encyklopedię PPE, ale szybko okazało się, że informację o języku tam zawarte nie odnoszą się do konkretnej platformy, ale do całości, tym samym są one mocno mylące w odniesieniu do danych konsol.

Znacie jakąś konkretną stronę na której można sprawdzić w jakie faktycznie gry da się zagrać po polsku?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.10.2019, 15:22

"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
HAPTYCZNE WIBRACJE!!!
Guile
Poziom: 77
REP.: 25606
Czytelnik
Guile dodano: 03.11.2019 14:09 #2

RasMass napisał:

Witajcie.

Jako, że od niedawna jestem posiadaczem Switcha, zastanawiałem się w jakie gry można pograć w naszym ojczystym języku.
Wpierw sięgnąłem po Encyklopedię PPE, ale szybko okazało się, że informację o języku tam zawarte nie odnoszą się do konkretnej platformy, ale do całości, tym samym są one mocno mylące w odniesieniu do danych konsol.

Znacie jakąś konkretną stronę na której można sprawdzić w jakie faktycznie gry da się zagrać po polsku?

Łap: https://www.ninte(...)-polsku/

Nie wiem, jak często ta lista jest aktualizowana, ale wydaje mi się, że i tak lepszej nie znajdziesz.
sprinter311
Poziom: 35
REP.: 1177
Czytelnik
sprinter311 dodano: 03.11.2019 18:22 #3
Ja również dziękuję sporo trgo
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 72
REP.: 24464
Czytelnik
RasMass dodano: 04.11.2019 15:23 #4
Dzięki Guile, przyda się :)
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych