Forum - Platforma - Sony - Last of Us Remastered

Przejdź do strony

Strona

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 86820
Czytelnik
Cherubinek dodano: 15.10.2019 08:14 #16

VanXarthas napisał:

Cherubinek napisał:

I ja też zagram. Czwarty albo piąty raz. Fajnie popatrzeć na Ellie i Joela. Fajnie znów posłuchać ich dialogów. Fajnie znowu przeżyć tę historię. OK

A jak sie Metro Exodus podoba? Tez wlasnie ogrywam. Jestem rozczarowany mechanikami...

Średnio. Błędów ma od cholery albo moja kopia jakoś dziwnie działa. Za każdym razem gdy odpalę grę po wyłączeniu konsoli Artem nie ma amunicji. Po zakończeniu rozdziału Wołga zniknęły mi ulepszenia typu możliwość noszenia większej ilości amunicji i zniknął kompas. Gra nie jest zła, ale te dwie kwestie strasznie mnie irytują.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
VanXarthas
Poziom: 14
REP.: 48
Czytelnik
VanXarthas dodano: 15.10.2019 09:41 #17

Cherubinek napisał:

VanXarthas napisał:

Cherubinek napisał:

I ja też zagram. Czwarty albo piąty raz. Fajnie popatrzeć na Ellie i Joela. Fajnie znów posłuchać ich dialogów. Fajnie znowu przeżyć tę historię. OK

A jak sie Metro Exodus podoba? Tez wlasnie ogrywam. Jestem rozczarowany mechanikami...

Średnio. Błędów ma od cholery albo moja kopia jakoś dziwnie działa. Za każdym razem gdy odpalę grę po wyłączeniu konsoli Artem nie ma amunicji. Po zakończeniu rozdziału Wołga zniknęły mi ulepszenia typu możliwość noszenia większej ilości amunicji i zniknął kompas. Gra nie jest zła, ale te dwie kwestie strasznie mnie irytują.

Mechaniki sa skopane W Metro Exodus. Pierwszy kontakt z padem na tej produkcji to byla dla mnie meka. Dziwnie jakos sie celuje/strzela. Przeciwnicy smiesznie reaguja na odnoszone obrazenia. Co krok trzeba wciskac kwadrat. Dlugie loadingi.

Z tymi ulepszeniami to sie nawet cieszylem, ze poznikaly. W pewnym momencie wzialem jakies badziewie, ktore POMAGALO mi w lokalizowaniu przedmiotow (amunicja i inne smieci). W rezultacie co chwile mi cos drazniaco pikalo w sluchawce. Po pewnym czasie doprowadzalo mnie to do szalu. :)

Tak jak mowisz, gra jednak nie jest zla. Mogla byc o niebo lepsza, mogla byc prawdziwym hitem generacji. Skopali pare rzeczy niestety. Oprawa A/V na wysokim poziomie, psotacie, dialogi (chociaz szkoda, ze z naszej postaci zrobili niemowe), lokacje, eksploracja, algorytmy.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 86820
Czytelnik
Cherubinek dodano: 16.10.2019 15:16 #18
Pierwszy loading trwa tyle, że zdążyłbym chyba obiad zjeść, na szczęście kolejne są już trochę krótsze.

Jeżeli chodzi o strzelanie to najlepiej widać fatalną mechanikę jeżeli weźmiesz snajperkę. Sniper Elite ukończyłem na wysokim poziomie, mam platynę w Ghost Warrior i ogólnie jestem fanem tej broni, ale tutaj to jest jakiś koszmar, prawdopodobieństwo trafienia za pierwszym razem jest zbliżone do trafienia w totka MrGreen

A mimo wszystko gra wciąga. Smiley
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
VanXarthas
Poziom: 14
REP.: 48
Czytelnik
VanXarthas dodano: 16.10.2019 15:44 #19

Cherubinek napisał:

Pierwszy loading trwa tyle, że zdążyłbym chyba obiad zjeść, na szczęście kolejne są już trochę krótsze.

Jeżeli chodzi o strzelanie to najlepiej widać fatalną mechanikę jeżeli weźmiesz snajperkę. Sniper Elite ukończyłem na wysokim poziomie, mam platynę w Ghost Warrior i ogólnie jestem fanem tej broni, ale tutaj to jest jakiś koszmar, prawdopodobieństwo trafienia za pierwszym razem jest zbliżone do trafienia w totka MrGreen

A mimo wszystko gra wciąga. Smiley

Hahahahha

DOKLADNIE!!

Ja nie jestem snajperem, ale duzo gralem w multi i czasami wpadla snjapera w rece. Uwalilo sie nie raz kogos w biegu z daleka za pierwszym strzalem z odrobina szczescia. Tutaj nie moglem trafic w nieruchomy cel!! Troche wychylalem galke do gory, a ten celownik latal mi po monitorze jak oszalaly... Masakra jakas.
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych