Forum - Platforma - Sony - Last of Us Remastered

VanXarthas
Poziom: 11
REP.: 44
Czytelnik
VanXarthas dodano: 06.10.2019, 22:02 #1
Witam!

Przygody Joela mam za soba juz od paru lat, ale powiem Wam, ze fajnie bylo sobie je odswiezyc w podrasowanej grafice. Polecam Wam, gierka dalej wymiata! Za czasow oryginalu nie udalo mi sie zdobyc platyny, teraz postaram sie naprawic bledy przeszlosci. :)

Drugim argumentem jest cena, a w zasadzie jej brak, bo jest ZA DARMO!

Chcialem sie zorientowac tez, czy ktos gra, a nawet platynuje oprocz mnie. Na mojej dlugiej liscie znajomych PSN nie widze nikogo.. Same Apexy, Battlefieldy, Fify i tak dalej..

Zarzucam Wam tez moj najnowszy gameplay montage, ktory moze zacheci tych, ktorzy jeszcze sie nie zdecydowali. :)

mitrakorn
Poziom: 33
REP.: 265
Czytelnik
mitrakorn dodano: 08.10.2019 16:19 #2
Gameplaya nie obejrzę, żeby nie psuć sobie zabawy podczas gry. Niestety jest na niechlubnej kupce wstydu i czeka na swoją kolej jeszcze nieodpakowany Mrugnięcie
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 71
REP.: 22926
Czytelnik
RasMass dodano: 08.10.2019 16:30 #3

mitrakorn napisał:

Gameplaya nie obejrzę, żeby nie psuć sobie zabawy podczas gry. Niestety jest na niechlubnej kupce wstydu i czeka na swoją kolej jeszcze nieodpakowany Mrugnięcie

Nie rozpakowuj, za parę/naście lat będzie warta kupę kasy! Mrugnięcie
A jak masz Plusa to po prostu ściągnij MrGreen
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
mitrakorn
Czytelnik
mitrakorn dodano: 08.10.2019 20:34 #4

RasMass napisał:

mitrakorn napisał:

Nie rozpakowuj, za parę/naście lat będzie warta kupę kasy! Mrugnięcie
A jak masz Plusa to po prostu ściągnij MrGreen

E, tam. Za 55 w promce w MediaExpert można wyrwać, a ostatnio w Auchanie razem z U4 można było za 90 zeta. Także to musiałaby być inwestycja baaaaaaardzo dłuuuuuugo terminowa Mrugnięcie
VanXarthas
Czytelnik
VanXarthas dodano: 09.10.2019 17:39 #5
Ooo.. Zazdroszcze, ze masz Last of Usa przed soba... Fenemonalna gra!! Sam nie wiem co lepsze Uncharted, czy Przygody Ellie i Joela!

W chwili pisania tego posta jestem w ostatnim chapterze gry ( po raz drugi, tym razem na poziomie trudnosci Survival +), zaraz powinnien spasc na mnie deszcz pucharow. :)

Chce wbic platyne. Za czasow PS3 sie nie udalo, moze tym razem bede miec wiecej szczescia.

A co do kolejki tytulow, ktore trzeba przejsc... Nie jestes sam. :) Chociaz musze przyznac, ze ostatni rok ostro maniaczylem i sporo nadgonilem. W tej chwili mam jakies 37 produkcji do ogrania + to co wyjdzie..

P.S. Nastepny w kolejce jest Max Payne! W store byl na promocji za 33 zl, lezka w oku sie zakrecila i wzialem. :)
mitrakorn
Czytelnik
mitrakorn dodano: 10.10.2019 20:37 #6
No ja sukcesywnie pozbywam się kupki wstydu aczkolwiek powiem, że się złamałem i kupiłem na promocjach Get Even i zestaw Unravel ale nie wiem kiedy się za to zajmę bo teraz jestem na końcówce Batmana z plusa i po nim chcę ograć Life is Strange i może w końcu po tym ruszyć Horizona. A w kolejnych planach Bloodborne. Chciałbym jeszcz kupić Niera Yorha Edition, Nioha, Sekiro, Spider Mana, GoW, CP2077 i jeśli Death Stranding będzie dobry to również. Mam nadzieję, że do PS5 slim bądź Pro się wyrobię bo nie chcę kupować kolejnej generacji na premierę więc jak widać mam w co grać a po drodze pewnie jeszcze jakiś zakup w promocji bądź używce się trafi. No i jeszcze Ratcheta dokończyć. I też czekam na jakieś dobre arcade racera najlepiej ze split screen, żebym mógł z żoną pograć ale nic takiego nie znam i chyba już się nie doczekam. Od cholery tego więc na nową generację nie czekam z wypiekami MrGreen

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.10.2019 o godz. 20:44

VanXarthas
Czytelnik
VanXarthas dodano: 10.10.2019 22:18 #7
O panie, to masz w co grac. :) Bloodborne CI duzo czasu zje. Mi nie podszedl, pogralem pare godzin i usunalem. Ogolem te wszystkie "Soulsowe" produckje mi nie podchodza cosik..

Horizon jest fenomenalny, Spiderman zreszta tez. Ograj najpierw te krotsze tytuly, bo Cie PS5 zastanie z reka w nocniku. Aaa.. sorry , nie kupujesz na premiere, to luzik. :) Ja robie pre odera w media markcie
mitrakorn
Czytelnik
mitrakorn dodano: 10.10.2019 23:32 #8
Nigdy w żadne Soulsy, soulsopodobne nie grałem więc z chęcią spróbuję, choć mam świadomość, że mnie również może nie podejść. W Horizona grałem chwilę jak zakupiłem konsolę ale zgubiłem się szukając wyścigów, których tak naprawdę nie znalazłem, bo miały być arcade na splitscreenie ale nie wiedziałem, że nie ma bo na PS2 się zatrzymałem, ominęło mnie PS3 i tak jakoś wyszło. W między czasie przegrałem około 300 godzin w Star Wars Battlefront 2 aż nadszedł czas przesytu tą pozycją i granie w inne tytuły. Co do PS5 wolę ominąć choroby wieku dziecięcego, poczekać na ewentualne ulepszenia czy być może wersje slim lub PRO. A w między czasie pozaliczać wcześniej wymienione tytuły Mrugnięcie
VanXarthas
Czytelnik
VanXarthas dodano: 11.10.2019 05:19 #9
PS5 ma byc niby dostepny rowniez w wersji PRO od samego poczatku. :)

Horizon i wyscigi? Nie pamietam, zeby tam byly tego typu zabawy.
mitrakorn
Czytelnik
mitrakorn dodano: 11.10.2019 07:52 #10
Troszkę źle to opisałem taki skrót myślowy. Przestałem grać w Horizona, po kilku godzinach bo zamarzyły mi się jakieś fajne wyścigi arcade. Jednak niczego takiego nie znalazłem a trafiły się Gwiezdne Wojny. I tak Horizon poszedł w odstawkę.
boe
Poziom: 41
REP.: 2692
Czytelnik
boe dodano: 11.10.2019 19:55 #11
Cześć :-) tez sobie odswiezylem ten tytuł i muszę przyznać bawię się prawie tak dobrze jak za pierwszym razem. Jedna z moich ulubionych gier :-)
VanXarthas
Czytelnik
VanXarthas dodano: 11.10.2019 20:44 #12

boe napisał:

Cześć :-) tez sobie odswiezylem ten tytuł i muszę przyznać bawię się prawie tak dobrze jak za pierwszym razem. Jedna z moich ulubionych gier :-)

Swieta racja, pod kazdym wzgledem daje rade. Szczerze mowiac, zapomnialem jak sie ta historia konczy i fajnie bylo to przezyc na nowo. :)

W zasadzie nie potrafie znalezc zadnych minusow tej produkcji jak sie glebiej zastanowie, serio. Zwykle po 5 godzinach juz moge 90% gier wytknac pare minusow, a tutaj po 2 przejsciach gry dalej czysta karta. Naughty Dog, Rockstar te studia nie zawodza. Mistrzowie kodu

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.10.2019 o godz. 20:45

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85105
Czytelnik
Cherubinek dodano: 11.10.2019 20:48 #13
I ja też zagram. Czwarty albo piąty raz. Fajnie popatrzeć na Ellie i Joela. Fajnie znów posłuchać ich dialogów. Fajnie znowu przeżyć tę historię. OK
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
VanXarthas
Czytelnik
VanXarthas dodano: 11.10.2019 22:13 #14

Cherubinek napisał:

I ja też zagram. Czwarty albo piąty raz. Fajnie popatrzeć na Ellie i Joela. Fajnie znów posłuchać ich dialogów. Fajnie znowu przeżyć tę historię. OK

A jak sie Metro Exodus podoba? Tez wlasnie ogrywam. Jestem rozczarowany mechanikami...
Mat1K
Poziom: 21
REP.: 182
Administrator
Mat1K dodano: 11.10.2019 23:32 #15

VanXarthas napisał:

Cherubinek napisał:

A jak sie Metro Exodus podoba? Tez wlasnie ogrywam. Jestem rozczarowany mechanikami...

Do mechaniki udało mi się przyzwyczaić, ale mega irytowało mnie to, że Artem to niemowa - czasami aż prosiło się, aby się odezwał.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych