Forum - Platforma - Sony - Słuchawki do ps4

Przejdź do strony

Strona

mitrakorn
Poziom: 35
REP.: 308
Czytelnik
mitrakorn dodano: 29.10.2019 23:24 #16

Cherubinek napisał:

mitrakorn napisał:

Cherubinek napisał:

W tym względzie goldy spełniają Twoje wymagania, ale cena już nie, chociaż te 245 pln, które wydałem nie uważam za cenę zaporową.

A swoje Goldy gdzie wyrwałeś? Bo jak na razie tylko alledrogo 249+przesyłka. Zastanawiam się czy czekać na jakiś black friday czy inny cyber monday.
No i rzeczywiście te będą chyba najlepsze. Czy z innymi urządzeniami łączy się po BT czy kabelek (np. z telefonem)?

W x-comie była promka w czerwcu bodajże. Nie używałem ich do niczego innego poza graniem na ps4 więc tutaj nie potrafię odpowiedzieć.

Dzięki za info.
mitrakorn
Czytelnik
mitrakorn dodano: 19.11.2019 19:56 #17

Cherubinek napisał:

W tym względzie goldy spełniają Twoje wymagania, ale cena już nie, chociaż te 245 pln, które wydałem nie uważam za cenę zaporową.

A używałeś 2.0 (blue) ? Ponoć jakościowo dźwięk / mikrofon są na tym samym poziomie tylko wykonanie jakby "delikatniejsze" w 2.0. Jesteś w stanie ocenić? Bo jeśli rzeczywiście różnica jest niewielka to chyba kupię 2.0.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 87213
Czytelnik
Cherubinek dodano: 19.11.2019 20:25 #18
2.0(blue)?.. sprecyzuj....
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
I am Lightning, the Rain Transformed.
Patryk1101
Poziom: 51
REP.: 1992
Czytelnik
Patryk1101 dodano: 20.11.2019 09:00 #19
Mam na oku takie oto: https://perfe(...)headset/ i zastanawiam się czy jest sens kupować jeżeli na horyzoncie zbliża się PS5.
,,Its my turn to protect you Snake, just like Grey Fox did"
mitrakorn
Czytelnik
mitrakorn dodano: 20.11.2019 11:29 #20

Cherubinek napisał:

dokładnie takie

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 20.11.2019 o godz. 11:35

Patryk1101
Czytelnik
Patryk1101 dodano: 20.11.2019 20:38 #21
A wie ktoś jak wygląda sytuacja z tymi ,,poduszkami " nie odpadają po czasie albo nie pękają?
mitrakorn
Czytelnik
mitrakorn dodano: 20.11.2019 21:23 #22
Z tego co widziałem na aukcjach to ta niby skóra lubi pękać i się jak gdyby łuszczy. Ale wszystko pewnie zależy od odpowiedniego użytkowania. Można ją dokupić osobno jak się zniszczą.
Patryk1101
Czytelnik
Patryk1101 dodano: 21.11.2019 06:47 #23
Tak też myślałem, słyszałem również opinie o pękaniu tej skóry i dokładnie takim łuszczeniu. Jednak oprócz tego wydają się całkiem dobre.
Dziki żbik
Poziom: 38
REP.: 859
Czytelnik
Dziki żbik dodano: 21.11.2019 09:35 #24

mitrakorn napisał:

Cherubinek napisał:

dokładnie takie

Mam dokładnie takie od 2/3 lat używam ich kilka razy w tyg nie tylko z PS4 ale też z PC (na pc nie ma funkcji 7.1) jakość wykonania to taki dualshock 4 plastik trzeszczy jak będziesz go wyginać ale nie sypie się w rekach, co do gąbek i skóry nie mam zastrzeżeń ale warto wspomnieć że traktuje je delikatnie albo mam jakieś inne uszy bo w żadnych słuchawkach nigdy nie miałem problemu z tym elementem. Natomiast przynajmniej na początku po kilku h potrafią boleć uszy i trzeba je trochę rozchodzić MrGreen

Sama bateria trzyma około 7-8h można grać jak się lądują zasięg ok 10m przez ściany spada drastycznie MrGreen
Drugi raz kupiłbym coś co można podłączyć też z TV i Smartphonem bo trochę na to liczyłem.
mitrakorn
Czytelnik
mitrakorn dodano: 21.11.2019 10:22 #25

Dziki żbik napisał:

Mam dokładnie takie od 2/3 lat używam ich kilka razy w tyg nie tylko z PS4 ale też z PC (na pc nie ma funkcji 7.1) jakość wykonania to taki dualshock 4 plastik trzeszczy jak będziesz go wyginać ale nie sypie się w rekach, co do gąbek i skóry nie mam zastrzeżeń ale warto wspomnieć że traktuje je delikatnie albo mam jakieś inne uszy bo w żadnych słuchawkach nigdy nie miałem problemu z tym elementem. Natomiast przynajmniej na początku po kilku h potrafią boleć uszy i trzeba je trochę rozchodzić MrGreen

Sama bateria trzyma około 7-8h można grać jak się lądują zasięg ok 10m przez ściany spada drastycznie MrGreen
Drugi raz kupiłbym coś co można podłączyć też z TV i Smartphonem bo trochę na to liczyłem.

No właśnie ten minus, że można tylko sparować przez dongla i tylko z PS4 (nie wiem czy jak się tego dongla podłączy do TV to też zadziała). Liczyłem właśnie na parownie albo z TV albo z telefonem, a tak z telefonem pozostaje chyba tylko kabelek czego nie lubię. Także chyba nie warto przepłacać za Goldy.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 29.11.2019 07:35 #26

Patryk1101 napisał:

Mam na oku takie oto: https://perfe(...)headset/ i zastanawiam się czy jest sens kupować jeżeli na horyzoncie zbliża się PS5.

Gry mają być kompatybilne to mam nadzieję, że słuchawki także. Smiley
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Patryk1101
Czytelnik
Patryk1101 dodano: 29.11.2019 09:59 #27

Cherubinek napisał:

Patryk1101 napisał:

Gry mają być kompatybilne to mam nadzieję, że słuchawki także. Smiley

W sumie racja, głupio by było gdyby nie były kompatybilne z PS5. Czyli brać i nie marudzić, chociaż cena mogłaby być mniejsza.
Dziki żbik
Poziom: 38
REP.: 859
Czytelnik
Dziki żbik dodano: 29.11.2019 11:15 #28

mitrakorn napisał:

Dziki żbik napisał:

No właśnie ten minus, że można tylko sparować przez dongla i tylko z PS4 (nie wiem czy jak się tego dongla podłączy do TV to też zadziała). Liczyłem właśnie na parownie albo z TV albo z telefonem, a tak z telefonem pozostaje chyba tylko kabelek czego nie lubię. Także chyba nie warto przepłacać za Goldy.

Przez dongla można parować z PC ale z telefonem i z tv niestety juz nie Unhappy
mitrakorn
Czytelnik
mitrakorn dodano: 29.11.2019 11:48 #29
Ciekawe dlaczego z donglem nie działa pod tv? Czy to jakaś blokada Sony? Na razie i tak żadnych przecen na te słuchawki nie ma więc zakup odłożony w czasie ale na bieżąco monitoruję sytuację na rynku.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 03.12.2019 12:55 #30
Z telewizorem Sony też nie działa?.. Sprawdzę jak nie zapomnę.
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych