Forum - Platforma - Sony - Słuchawki do ps4

basiuk
Poziom: 52
REP.: 1269
Czytelnik
basiuk dodano: 03.10.2019, 17:40 #1
Rozglądam się za nowymi Słuchawki i wpadł mi w oko taki o o to model https://m.eur(...)ha.bhtml . Czy ktoś używa tego modelu do ps4? I czy waszym zdaniem dobry to wybór?
sprinter311
Poziom: 34
REP.: 1160
Czytelnik
sprinter311 dodano: 03.10.2019 19:12 #2
https://www.elect(...)pPD_BwE. Ja mam te tylko poprzedni model i jestem bardzo zadowolony. Jedyny minus że po 3-4 latach użytkowania ta skóra zaczęła się sypać
maszynypancerne
Poziom: 34
REP.: 353
Czytelnik
maszynypancerne dodano: 03.10.2019 20:48 #3

basiuk napisał:

Rozglądam się za nowymi Słuchawki i wpadł mi w oko taki o o to model https://m.eur(...)ha.bhtml . Czy ktoś używa tego modelu do ps4? I czy waszym zdaniem dobry to wybór?

Nalezy zadać pytanie czy słuchawki mają służyć do gier i do muzyki czy tylko do gier. Powstaje drugie pytanie czy grasz esportowo i musisz słyszeć w strzelankach kroki innych graczy? Jeśli nie to nie wydawaj takiej kasy na słuchawki, następna rzecz, zobacz jaka jest sztyca. Przypuszczam ze wypuszczana spod obudowy cienka blaszka która pracuje i nadgina się podczas ściągania i zakładania słuchawek, jęsli pęknie możesz słuchawki wyrzucić. Ja osobiście używałem Genesis H59 i przed końcem gwarancji się spartoliły, reklamacja, dostałem nowe więc kolejne około 2 lat, nastepnie kupiłem Genesis H70, mają już ponad rok, jak by co to możesz reklamować i albo nowe dostaniesz albo dopłacisz i weźmiesz nowe z nową gwarancją. Nie warto w słuchawki pchać tyle kasy aby sobie pograć. Dźwięk jest ok i miktofon bardzo dobry. Kilka osób zakupiło i są zadowoleni, a co Ty zrobisz Twoja sprawa, czy oszczędnie czy z wydatkiem, taka jest moja opinia. Pozdrawiam.
basiuk
Poziom: 52
REP.: 1269
Czytelnik
basiuk dodano: 03.10.2019 20:59 #4

maszynypancerne napisał:

basiuk napisał:

Nalezy zadać pytanie czy słuchawki mają służyć do gier i do muzyki czy tylko do gier. Powstaje drugie pytanie czy grasz esportowo i musisz słyszeć w strzelankach kroki innych graczy? Jeśli nie to nie wydawaj takiej kasy na słuchawki, następna rzecz, zobacz jaka jest sztyca. Przypuszczam ze wypuszczana spod obudowy cienka blaszka która pracuje i nadgina się podczas ściągania i zakładania słuchawek, jęsli pęknie możesz słuchawki wyrzucić. Ja osobiście używałem Genesis H59 i przed końcem gwarancji się spartoliły, reklamacja, dostałem nowe więc kolejne około 2 lat, nastepnie kupiłem Genesis H70, mają już ponad rok, jak by co to możesz reklamować i albo nowe dostaniesz albo dopłacisz i weźmiesz nowe z nową gwarancją. Nie warto w słuchawki pchać tyle kasy aby sobie pograć. Dźwięk jest ok i miktofon bardzo dobry. Kilka osób zakupiło i są zadowoleni, a co Ty zrobisz Twoja sprawa, czy oszczędnie czy z wydatkiem, taka jest moja opinia. Pozdrawiam.

No jak kupuje to mają mi służyć do wszystkiego tak na prawdę ale z przewagą na granie. I żaden ze mnie esportowiec czy stremer. Słuchawki muszą być głośne a wiem że różnie z tym bywa. Ostatnio u znajomego testowałem jbl i strasznie ciche się wydawały w porównaniu z moimi starymi poczciwymi soniakami.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.10.2019 o godz. 21:00

mitrakorn
Poziom: 33
REP.: 269
Czytelnik
mitrakorn dodano: 03.10.2019 23:53 #5
Czy takie słuchofony sprawdzą się do grania i do rozmów podczas gier? https(...)ly.bhtml
Nie jestem żadnym audiofilem. Tylko dźwięk i czat głosowy? Może ktoś miał z nimi coś do czynienia ewentualnie po specyfikacji może coś o nich powiedzieć? Czytałem komentarze na stronie ale raczej nikt do gier i czatu z nich nie korzystał.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.10.2019 o godz. 23:54

mitrakorn
Czytelnik
mitrakorn dodano: 04.10.2019 01:07 #6
Przepraszam za drugi post ale brak opcji edit.
Jeśli nie te słuchawki to może być inny model/producent, ale z bluetooth i mikrofonem z ceną do 100zł. Nie jestem wymagający ale ważne żeby było dobrze słychać dźwięki i dało się rozmawiać podczas rozgrywki Mrugnięcie
mitrakorn
Czytelnik
mitrakorn dodano: 08.10.2019 16:25 #7
Nikt nie korzystał z tych słuchawek?
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85514
Czytelnik
Cherubinek dodano: 09.10.2019 08:36 #8
Mało ludzi zagląda na to forum niestety Unhappy
Ja nie korzystałem. Pickard
Mam goldy, ale nie mieszczą się w Twoich widełkach.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 09.10.2019 o godz. 08:37

Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
mitrakorn
Czytelnik
mitrakorn dodano: 10.10.2019 20:07 #9
Wiesz. Ja nie potrzebuję jakiegoś super sprzętu. Bardziej zależy mi na ograniczeniu okablownia dlatego chcę z wbudowanym mikrofonem i BT.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85514
Czytelnik
Cherubinek dodano: 17.10.2019 09:52 #10
W tym względzie goldy spełniają Twoje wymagania, ale cena już nie, chociaż te 245 pln, które wydałem nie uważam za cenę zaporową.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
mitrakorn
Czytelnik
mitrakorn dodano: 17.10.2019 10:43 #11
Wiem, że cena nie jest zaporowa bo i są słuchawki za 500+ Mrugnięcie Ale część z tych 245 wolę odłożyć na PS5. Szczególnie, że obecnie z kasą słabo. Zmieniłem pracę bo szef nie płacił i czekam na zaległości...

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych