Forum - Platforma - Sony - PS4Pro - system powiadamia o braku miejsca na grę którą chcę zainstalować, chociaż mam ponad 107GB wolnego miejsca na HDD.

Charry Stooy
Poziom: 5
REP.: 0
Czytelnik
Charry Stooy dodano: 02.10.2019, 22:59 #1
Cześć Wszystkim,

Jako, że to mój pierwszy post na tym forum, bardzo serdecznie wszystkich Was witam.

Chciałem sobie dzisiaj pozabijać potwory w DOOM'ie i jakież było moje zdziwienie, kiedy konsola poinformowała mnie o braku miejsca instalację.
Gra mieści się w niecałych 50GB. Mój dysk ma jeszcze ponad 100GB wolnego miejsca.

Tutaj znalazłem opis takich samych sytuacji:
https://www.ppe.p(...)pna.html
Tylko [wulgaryzm] to jest z 2015 roku, ostatni wpis w tym wątku z 2017r. Zbliża się koniec 2019r.
I ja mam rozumieć, że do tej pory to [wulgarym] sony (specjalnie z małej litery) nie poprawiło tego błędu?
Uważam, że to jest jakiś [wulgaryzm] skandal.
ps. dodam, że odbudowa bazy danych nie dała nic w moim przypadku.

Czy ktoś coś wie więcej jak radzić sobie w tą [wulgaryzm] konsolą w takich przypadkach?

Miłego wieczoru
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85105
Czytelnik
Cherubinek dodano: 03.10.2019 10:28 #2
Nic nie wymyślisz, trzeba coś skasować. Też miałem kiedyś z tym problem i eufemistycznie mówiąc nie byłem zadowolony. Nie dość, że dysk mały- w moim przypadku 500 GB- to jeszcze nie można go wykorzystać do końca. Eh
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych