Forum - Platforma - Sony - Ban czy nie ban?

maszynypancerne
Poziom: 34
REP.: 353
Czytelnik
maszynypancerne dodano: 02.10.2019, 14:06 #1
Hejo. Dziś coś dziwnego przytrafiło mi się na sklepie PS. Otóż przeglądałem sobie gry i zauważyłem Conana i napis ZAKUPIONE. W sumie nie mam w co grać i kliknąłem i zacząłem pobierać, pomyślałem że sobie trochę pobuduje. JEDNAK! Przypomniała mi się jedna akcja sprzed ponad roku. Conana oddałem SONY bo był niegrywalny od premiery, zwrócili kasę i grę usunięto, więc jakim cudem teraz mam ją z powrotem? Problem jest taki że po odpaleniu cała ta akcja mi się przypomniała, no ale gra już ściągnięta i odpalona, jakieś konsekwencje? Wiadomo coś w takich przypadkach?
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 72
REP.: 23228
Czytelnik
RasMass dodano: 02.10.2019 15:12 #2
Jeśli masz PS Plusa, to jakiś czas temu Sony dawało ją w ramach abonamentu (chyba kwiecień).
Może wtedy dodałeś ją do biblioteki i dlatego teraz mogłeś ją sobie ściągnąć.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
maszynypancerne
REP.: 353
Czytelnik
maszynypancerne dodano: 02.10.2019 15:33 #3

RasMass napisał:

Jeśli masz PS Plusa, to jakiś czas temu Sony dawało ją w ramach abonamentu (chyba kwiecień).
Może wtedy dodałeś ją do biblioteki i dlatego teraz mogłeś ją sobie ściągnąć.

Dokładnie tak, wszedłem specjalnie aby sprostować, a już wiedział o co chodzi :) Nawet nie wiedziałem że to pobierałem w Plusie. Dzięki.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85514
Czytelnik
Cherubinek dodano: 04.10.2019 10:58 #4
Cieszyć się nie ma z czego, bo ta gra to straszne drewno Mrugnięcie
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
sprinter311
REP.: 1160
Czytelnik
sprinter311 dodano: 04.10.2019 16:09 #5

Cherubinek napisał:

Cieszyć się nie ma z czego, bo ta gra to straszne drewno Mrugnięcie

Dokładnie, a to drewno się nawet na opał nie nadaje MrGreen (Próbowałem w to grać bo to w końcu Conan, ale nawet ja nie jestem tak ślepy, nie da się w to grać)

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych