Jestem "kaŻULEM"
Mordqua
Poziom: 41
REP.: 3609
Czytelnik
Mordqua dodano: 30.09.2019, 12:15 #1
Witam, w lipcu skorzystałem z promocji na game pass ultimate za 4zł, zapłaciłem za to z "konta microsoft". Wiem że ostatniego dnia anulowałem subskrypcje, ale nie wiem czy wyłączyłem rozliczanie cykliczne (a może to jedno i to samo??)
W każdy razie wchodząc na komputerze w konto > usługi i subskrypcje wyskakują mi czerwone napisy i wykrzykniki iż usługa jest zwieszona (a nie wyłączona) i że zalegam z opłatą 54,99zł.
Na email przyszły mi już dwie wiadomości że próbowali pobrać opłaty za usługę ale się nie udało bo nie ma tyle środków na koncie.
No i martwi mnie to "zaległe" 55 złotych. W płatnościach i rozliczeniach nie da się tego zatrzymać/anulować/zamknąć. Jest tylko czerwone i podkreślone "Zapłać teraz"
To znaczy że rzeczywiście mam dług i muszę to uregulować bo ms będzie mnie ścigał/posyłał jakieś upomnienia czy coś??
"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 79
REP.: 52948
Czytelnik
Fox460 dodano: 01.10.2019 00:23 #2
"To znaczy że rzeczywiście mam dług i muszę to uregulować bo ms będzie mnie ścigał/posyłał jakieś upomnienia czy coś??"

Tak to znaczy że musisz znowu na profil, wpisać dane karty i numer karty. Potem uregulujesz płatność.

https://suppo(...)cription

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 01.10.2019 o godz. 00:24

"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85584
Czytelnik
Cherubinek dodano: 01.10.2019 08:18 #3
W sumie drogo Cię wyjdzie ten miesiąc passa.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych