Forum - Platforma - Sony - Tworzenie muzyki, programy do tworzenia muzyki, Music 2000

mitrakorn
Poziom: 33
REP.: 269
Czytelnik
mitrakorn dodano: 30.09.2019, 12:05 #1
Cześć. Czy ktoś wie czy jest może jakiś programndo tworzenia muzyki na PS4? Coś w stylu Music 2000 z PSX. Czy raczej nie ma czego szukać bo muzę można stworzyć grając na instrumentach na żywo lub przez jakieś programy na PC (nie posiadam). Pamiętam, że Music z PSX był dosyć rozbudowany z wieloma opcjami edycji. Chciałbym się pobawić czymś podobnym na PS4. Istnieje coś takiego w ogóle?
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 72
REP.: 23333
Czytelnik
RasMass dodano: 30.09.2019 13:56 #2
Ooooo, dołączam się do pytania!
Sam montowałem drum and bassy na PSXie w Music 2000 i bawiłem się z tym świetnie Muza
W obecnych czasach pewnie nie byłbym w stanie poświęcić nawet 5% czasu który poświęcałem na PSXie, ale chętnie bym spróbował :)
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
mitrakorn
Poziom: 33
REP.: 269
Czytelnik
mitrakorn dodano: 01.10.2019 19:49 #3
Zabawa była przednia. Zgrywanie kawałków na kasety to było coś MrGreen Nie zagłębiałem się w temat jeśli chodzi o obecną generację więc może ktoś coś wie. A może jeśli sukces odniesie Concrete Genie i ta druga gra, której tytułu nie pamiętam ale można w niej stworzyć własną grę, ktoś wpadnie na pomysł stworzenia tytułu do "produkcji" muzyki.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych