Obserwator
Poziom: 53
REP.: 5433
Czytelnik
Obserwator dodano: 26.09.2019, 16:35 #1
Bardzo się cieszę, że udostępniliście opcję filtrowania newsów po tagach.
Super opcja!
Mogę sobie odznaczyć wszystkie kategorie, które mnie nie interesują!
W teorii.
Bo w praktyce newsy albo nie są otagowane, albo są otagowane błędnie.
Może nie powinienem narzekać, bo i tak zaglądam tu sporadycznie...
A może właśnie powinienem, ponieważ "spadek jakości strony" to powód dla którego nie chce mi się nawet czytać newsów.
Błędne tagowanie to tylko jeden z przykładów.
Czy naprawdę tak trudno korzystać z narzędzi, które sami udostępniliście czytelnikom?
Perez
Poziom: 69
REP.: 11021
Administrator
Perez dodano: 26.09.2019 21:10 #2
Hmm, nie mówię, że się nie zdarzy, że coś z rozpędu pójdzie nie z taką kategorią, ale rzuć jakimiś przykładami.

No i jeśli mówimy o kategoriach to nie ma opcji, aby nie były do jakiejś przypisane. Platformy, owszem, są nieobowiązkowe.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85231
Czytelnik
Cherubinek dodano: 27.09.2019 07:28 #3
Nie korzystam z tego filtrowania bo w sumie w każdej kategorii może znaleźć się coś, co mnie zainteresuje. Z premedytacją natomiast nie klikam we wpisy, które od razu nie budzą zainteresowania.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 72
REP.: 23005
Czytelnik
RasMass dodano: 30.09.2019 10:29 #4
A byłaby możliwość wprowadzenia filtra ma dane słowa, na przykład "Fortnite"? Mrugnięcie
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85231
Czytelnik
Cherubinek dodano: 02.10.2019 09:33 #5
Fortnite i Minecraft Mrugnięcie
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Perez
Poziom: 69
REP.: 11021
Administrator
Perez dodano: 02.10.2019 11:56 #6
Do zrobienia by pewnie było, ale raczej nie pójdziemy tą drogą, bo im więcej tych wszystkich filtrów etc., tym strona bardziej dostaje w kość, a obecnie bardziej jesteśmy na etapie "co tu można wyłączyć/wyciąć", bo się przez lata nazbierało wiele sekcji, które dzisiaj co najwyżej straszą pustką.
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 72
REP.: 23005
Czytelnik
RasMass dodano: 02.10.2019 12:02 #7
Tak też myślałem, chociaż warto było spytać Mrugnięcie
Dzięki za info.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych