Forum - Platforma - Microsoft - Gears 5 Problem z osiągnięciem

KULTURYSTA
Poziom: 57
REP.: 3427
Czytelnik
KULTURYSTA dodano: 24.09.2019, 18:24 #1
Mam problem Przeszedłem całą kampanię i w spisie osiągnięć pokazuje mi że mam ukończone 86%(wszystkie akty) I to jest bardzo dziwne że osiągnięcie nie wpadlo
Jak to możliwe że nie zostało mi zaliczone Przecież nie mogłem jakiegoś rozdziału ominąć
Ktoś miał taki przypadek?
I jeszcze jedno lo końcowym filmie przez sekundę może dwie jest pokazana postać tak jakbym mógł nią kierować Ale zaraz znika i Napisany końcowe
Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
Poziom: 77
REP.: 35200
Czytelnik
bigbird dodano: 24.09.2019 19:51 #2
A zacząłeś grać w kampanię od razu na premierę? Bo ja mam trochę inny problem i to jest chyba związane z początkowymi problemami z grą i net kodem. Grałem z kumplem z kampanię od początku i po kilku godzinach okazuje się, że on ma o 10 procent większy progres i 50 minut czasu więcej na liczniku :-) Nie wiem czy nie będziesz musiał od nowa zasuwać.
KULTURYSTA
Poziom: 57
REP.: 3427
Czytelnik
KULTURYSTA dodano: 24.09.2019 22:39 #3

bigbird napisał:

A zacząłeś grać w kampanię od razu na premierę? Bo ja mam trochę inny problem i to jest chyba związane z początkowymi problemami z grą i net kodem. Grałem z kumplem z kampanię od początku i po kilku godzinach okazuje się, że on ma o 10 procent większy progres i 50 minut czasu więcej na liczniku :-) Nie wiem czy nie będziesz musiał od nowa zasuwać.

Tak gram od samego początku Może faktycznie jeat coś nie tak i trzeba będzie przejść grę od nowa
:) Tym razem w co opMrugnięcie Muszą być jakieś błędy i nie zaliczyło wszystkich rozdziałów
U Ciebie też dziwna sprawa
Ale co ciekawe Procentowo wychodzi że tylko 7% ukończyli grę podczas za akcję z Jack 15% Ale to jest sam koniec gry więc siła rzeczy nie da wyłączyć gry między tymi wydarzeniami bo zaraz jest koniec gry
Fanboy trzaskajacego plastiku
majster1981
Poziom: 67
REP.: 30289
Czytelnik
majster1981 dodano: 26.09.2019 19:26 #4

KULTURYSTA napisał:

bigbird napisał:

Tak gram od samego początku Może faktycznie jeat coś nie tak i trzeba będzie przejść grę od nowa
:) Tym razem w co opMrugnięcie Muszą być jakieś błędy i nie zaliczyło wszystkich rozdziałów
U Ciebie też dziwna sprawa
Ale co ciekawe Procentowo wychodzi że tylko 7% ukończyli grę podczas za akcję z Jack 15% Ale to jest sam koniec gry więc siła rzeczy nie da wyłączyć gry między tymi wydarzeniami bo zaraz jest koniec gry

Mi się wydaje, że trzeba przejść od momentu gdzie jest wybór wtedy niby zalicza
Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
Poziom: 77
REP.: 35200
Czytelnik
bigbird dodano: 02.10.2019 06:29 #5
Zagadka rozwiązana. Wczoraj skończyłem kampanię i tak jak Ty miałem 86% aczika za kampanię. Trzeba wejść w statystyki, potem w kampanię I zobaczyć w każdym akcie czy masz wszystkie rozdziały zaliczone - powinny być takie odznaki widoczne. U mnie nie zaliczyło trzech z pierwszego aktu I wystarczyło to przejść jeszcze raz i achievement wpadł.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych