Forum - Platforma - Sony - Na jakim padzie gracie?

Przejdź do strony

Strona

miki66
Poziom: 27
REP.: -1355
Czytelnik
miki66 dodano: 08.10.2017, 16:20 #1
Ja na NACON Revolution PRO Controller

Swahveck
Poziom: 60
REP.: 7767
Czytelnik
Swahveck dodano: 09.10.2017 13:12 #2
Wygląda jak podróba pada do Xboxa. Nie wyobrażam sobie teraz grać z asymetrycznymi gałkami (chociaż od pada z X360 zaczynałem przygodę z konsolami). Moje ręce są symetryczne :)

A jak wygląda kwestia jakości? Jest lepiej wykonany niż Dualshock?
Leniwe bydle
AkodoRyu
Poziom: 41
REP.: 2522
Czytelnik
AkodoRyu dodano: 09.10.2017 13:54 #3
Z tego co mi wiadomo wszystkie próby poprawienia pada do PS4 skończyły się porażką. Sony musi wziąć się w garść i zrobić własny odpowiednik Elite kontrolera do Xboxa, bo wszystkie NACOMy, Razery itp. są co najwyżej średnie, za 2x takie pieniądze, jak oryginalny kontroler.

Także, podsumowując, gram na oryginalnym kontrolerze, bo nic innego, na co warto wydawać pieniądze, nie ma. Jakby był kontroler jakości i ceny Elite, to... nadal bym grał na oryginalnym kontrolerze, bo bez przesady - 550 złotych za trochę lepszy kontroler? Nie w Polsce. Jakby w jakimś promo wyrwać za 350, to można porozmawiać.
Ch*j z wami
Dżony
Poziom: 84
REP.: 40611
Czytelnik
Dżony dodano: 09.10.2017 14:41 #4
O naconie słyszałem różne opinie. Także te niepochlebno za to ostatnio "znajomy" który jest bardzo dobrym graczem w destiny zachwalał razera raiju. Mówił że wcześniej grał na naconie ale zupełnie mu niepodszedł wiec to pewnie kwestia wygody a mi zwyczajnie dobrze leży ds4 a nie jestem esportowcem żeby inwestować ponad 600zł w pada
You're Gonna Carry That Weight
Iron
Poziom: 85
REP.: 34511
Czytelnik
Iron dodano: 09.10.2017 15:03 #5
Nic się nie zmieniło od kiedy zacząłem grać. Ciągle gram na padach od Sony lub Xboxa. Najlepsze to X360 i X1 oraz PS4 i rzadziej PS3 z racji słabego wykonania i zwalonych triggerów. Nigdy nie kupiłem pada specjalnie pod PC, nie uznaje jednorazowości. Sprzęt ma być praktyczny i najlepiej multiplatformowy, bym na padzie mógł zagrać z kumplami na kanapowym tak samo w Tekkena 5 na PS2, jak i w T7 na PS4 lub PC. Bezprzewodowe pady jako myszka lub do kontroli PC z wyrka, to super wygoda. Nie dałbym 500 zł za pada na kablu, ale to tylko ja. Po tym jak zobaczyłem jak typ przechodzi Dark Souls na kierownicy, stwierdziłem, że wszystko jest możliwe dla graczy :)
"In my dreams, I see an evil tyrant’s hands, which would choke the world. And he is the only one blind to his own folly."
2019 rokiem Death Stranding
SajmonLDZ
Poziom: 63
REP.: 16808
Czytelnik
SajmonLDZ dodano: 09.10.2017 18:05 #6
Kable skreslaja oba pady i gram na orginalnym dualshocku 4 ktory jest niesamowicie wygodny.
Calam
Poziom: 59
REP.: 5838
Czytelnik
Calam dodano: 09.10.2017 20:35 #7
Ja akurat nie przepadam za nowym dualem - jest po prostu dla mnie niewygodny. Już prawie 2 lata korzystam z pada do xbox one podpiętego na Chronusmax, którego chyba wymienię za jakiś czas na Brook Converter.
Polecam, gdyby ktoś rozważał taką opcję.
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 90
REP.: 106590
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 10.10.2017 09:56 #8
Gram zwykłym padem do PS 4 spoko lezy mi w dłoniach
miki66
Poziom: 27
REP.: -1355
Czytelnik
miki66 dodano: 10.10.2017 10:42 #9
Też myślałem że DS4 to najlepsza opcja ale po 3 latach grania na jednym padzie, który trzeszczał już jak tania podróba z bazaru postanowiłem że sprawdzę inne opcje i ewentualnie jak mi się nie spodoba sprzedam i kupie spowrotem DS4 ale ten pad jest tak świetnie wykonany, tak świetnie leży w dłoniach, materiał jest taki przyjemny w dotyku, makra, wiekszy kąt odchylenia gałek przez co jest bardziej dokładny, no ma wiele zalet i szkoda mi jednak wracać do tego taniego plastiku w DS4.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85105
Czytelnik
Cherubinek dodano: 11.10.2017 20:16 #10
Zwykły pad do ps4 jest bardzo dobry i obawiam się, że trudno byłoby mi się przestawić.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Gość
Gość
dajpanrubla dodano: 11.10.2017 20:37 #11
Na czarnym.
vanshei
Poziom: 57
REP.: 6530
Czytelnik
vanshei dodano: 11.10.2017 20:43 #12

dajpanrubla napisał:

Na czarnym.

najwygodniejszy Mrugnięcie
Gość
Gość
dajpanrubla dodano: 11.10.2017 20:43 #13

vanshei napisał:

Dziękuję ślicznie Mrugnięcie

To to nawet nie jest lepsze od standardowego, o czym sporo ludzi pisało w komentarzach jak to się im psuje. I do tego na kablu? Wolne żarty aby płacić tyle pieniędzy za kablowy pad. Chyba że ktoś sobie lubi wkręcać, że to przecież jest "pro" granie na czymś takim. Dobry marketing wszystko sprzeda.
Wielbiłem od zawsze pady od Xbox za wygodę. O ile Dual Shock 2 i 3 były lipne, za małe, niewygodne i miały tragiczne triggery - tak pad do PS4 uważam za bardzo wygodny. Szkoda że tak długo trzeba było czekać nim Sony wpadnie na taką prostą rzecz jak poprawienie spustów i powiększenie pada. Teraz jest dla mnie tak samo wygodny jak ten od XONE.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 11.10.2017 o godz. 20:45

vanshei
Poziom: 57
REP.: 6530
Czytelnik
vanshei dodano: 11.10.2017 20:54 #14

dajpanrubla napisał:

vanshei napisał:

Dziękuję ślicznie Mrugnięcie

To to nawet nie jest lepsze od standardowego, o czym sporo ludzi pisało w komentarzach jak to się im psuje. I do tego na kablu? Wolne żarty aby płacić tyle pieniędzy za kablowy pad. Chyba że ktoś sobie lubi wkręcać, że to przecież jest "pro" granie na czymś takim. Dobry marketing wszystko sprzeda.
Wielbiłem od zawsze pady od Xbox za wygodę. O ile Dual Shock 2 i 3 były lipne, za małe, niewygodne i miały tragiczne triggery - tak pad do PS4 uważam za bardzo wygodny. Szkoda że tak długo trzeba było czekać nim Sony wpadnie na taką prostą rzecz jak poprawienie spustów i powiększenie pada. Teraz jest dla mnie tak samo wygodny jak ten od XONE.

Co do trigerów to DS4 również ma lipne, musze poszukać nakładek takich jak miałem do DS3 bo mnie krew zalewa jak mi się palce zesmykują z nich :)
Gość
Gość
dajpanrubla dodano: 11.10.2017 21:17 #15
Może lepsze od tych z pada do XONE nie są ale to jak na Sony, to już duży postęp się dokonał w tym względzie. Ciekawe czy w DS5 dodadzą wibracje w spustach.
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych