Forum - Platforma - Sony - Remote play problem z uruchomieniem

whisper of ice
Poziom: 13
REP.: 15
Czytelnik
whisper of ice dodano: 23.09.2019, 17:26 #1
Witam, mam pytanie i może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Po formacie próbowałem uruchomić remote play dla PS4 lecz ten nie reagował, nic ani okienka, ani błędu nawet w menadżerze zadań nie ma śladu. Usunąłem więc, wyczyściłem rejestr (myślę że solidnie) i zainstalowałem na nowo, lecz dalej się nie uruchamia nie wiem co jest grane? Przed formatem chodził normalnie, chciałem coś przetestować a bez RP nie da rady. Jak ktoś wie jak mi pomóc proszę o odpowiedź.
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 79
REP.: 43949
Czytelnik
Dobermann dodano: 23.09.2019 20:55 #2
podales tak zerowy poziom szczegolow ze nie ma jak pomoc ;p
jesli masz w8/8.1 lub w10 sprawdz czy masz zainstalowane "funkcje multimedialne" (Panel sterowaniaWszystkie elementy Panelu sterowaniaProgramy i funkcjeWłącz lub wyłącz funkcje systemu Windows), bez tego remote play nie zadziala
Best regards #smiesznypiesek
whisper of ice
Czytelnik
whisper of ice dodano: 23.09.2019 21:18 #3
Wybacz sądziłem że ludzie nie próbują tego odpalać na W7 xD dlatego przyjąłem za oczywistą oczywistość że mam W10 MrGreen. Mam je włączone tzn są ptaszkiem zaznaczone, po rozwinięciu listy również jest przy opcji ptaszek. Nie wiem co jest zrypane. Dzięki za chęci.
whisper of ice
Czytelnik
whisper of ice dodano: 27.09.2019 20:33 #4
Ktoś ma jakiś pomysł? X360CE do emulacji pada również nie działa mimo wgrywania na nowo, to samo z MGEXe do Morrowinda, nie wiem o co biega ;/.
whisper of ice
Czytelnik
whisper of ice dodano: 08.10.2019 18:58 #5
Odnawiam temat gdyż nadal mam ten problem i czy problemem może być coś związanego z net frameworkiem?
whisper of ice
Czytelnik
whisper of ice dodano: 10.10.2019 20:49 #6
Temat nieistotny, brakowało frameworka dzięki grze którą instalowałem problem sam się naprawił ^^.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych