Forum - Kąciki - Technologie - Telefon do 2000zł

Tratek
Poziom: 30
REP.: 164
Czytelnik
Tratek dodano: 21.09.2019, 13:42 #1
Witajcie ludziska. Jako ze moj LG G6 zaczal juz zwalniac, powoli rozgladam sie za czyms nowym. Mam na oku kilka telefonow ale ciezko mi podjac ostateczna decyzje. Od razu mowie Samsungi mi sie przejadly i nie chce juz wiecej, a do Xiaomi mam swego rodzaju uraz. Aparat gra drugorzedna role. Malo korzystam wiec wystarczy jakis w miare ok bez wodotryskow.
Najbardziej rzucily mi sie w oko:
1. LG G8s (szkoda ze nie zwykly G8 ale i tak niezle)
2. Huawei P20 Pro
3. Huawei Mate 20
4. HTC U12+
Niestety w tej cenie ciezko znalezc cos ciekawszego jak wszedzie polecaja tylko Szajsungi i Xiaomi :/

Co z tych 4 byscie mi polecili? A moze jest cos lepszego czego nie bralem pod uwage?
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 72
REP.: 23109
Czytelnik
RasMass dodano: 21.09.2019 13:59 #2
Huawei P20 Pro - najlepszy aparat, świetnie zoptymalizowany system i dobra bateria.
Wszystko śmiga pięknie i płynnie.
Huaweie mają niestety nie za dobry odtwarzacz muzyczny, ale z drugiej strony niektóry inni producenci nie mają go w ogóle.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Ten fajny koleś
Pieknykapec
Poziom: 53
REP.: 5495
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 22.09.2019 09:20 #3
Moim zdaniem albo Xiaomi Mi 9T Pro, ewentualnie była niedawno promocja ogromna na Mate 20 Pro, jakieś niecałe 2000, ale nie wiem czy już się nie skończyła.
Na najbliższym E3 pokażą Raymana, obiecuję.
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 22.09.2019 10:41 #4

Pieknykapec napisał:

Moim zdaniem albo Xiaomi Mi 9T Pro, ewentualnie była niedawno promocja ogromna na Mate 20 Pro, jakieś niecałe 2000, ale nie wiem czy już się nie skończyła.

Promocja o której mówisz była na stronie oficjalnego sklepu Huaweia i cena to 1499, ale z tego co mi mówił przedstawiciel Huaweia, w tej cenie telefonów było tylko 50 i sprzedały się momentalnie, niestety.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85313
Czytelnik
Cherubinek dodano: 23.09.2019 09:43 #5
Pewnie sami pracownicy wykupili, by sprzedać z zyskiem Mrugnięcie
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 23.09.2019 11:33 #6

Cherubinek napisał:

Sami pracownicy nie mogli, żony, mężowie, dzieci pracowników też, ale już dalsza rodzina czy znajomi pewnie.
mitrakorn
Poziom: 33
REP.: 265
Czytelnik
mitrakorn dodano: 23.09.2019 21:30 #7

RasMass napisał:

Cherubinek napisał:

Sami pracownicy nie mogli, żony, mężowie, dzieci pracowników też, ale już dalsza rodzina czy znajomi pewnie.

Zawsze się zastanawiałem jak sprawdzają rodzinę pracowników. Znaczy mężów / żony dzieci, bo przecież nie każdy w pracy musi ich znać, więc taka żona typa z MM mogła spokojnie kupić według mnie.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85313
Czytelnik
Cherubinek dodano: 24.09.2019 10:52 #8
Nikt tego nie zweryfikuje. Trudno żądać dowodu osobistego od kogoś, kto wydaje w sklepie grubo ponad tysiąc złotych.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych