Forum - PPE i PSX Extreme - PPE.pl - opinie, uwagi, sugestie - Kopia, kalka, nygustwo to wszystko na ppe

Fanboy trzaskajacego plastiku
majster1981
Poziom: 67
REP.: 30667
Czytelnik
majster1981 dodano: 19.09.2019, 20:52 #1
Od pewnego czasu wchodzę na inne portale o podobnej tematyce. W pewne popołudnie patrzę i nie dowierzam ten sam news tylko minimalnie zmieniony. Dzisiaj napisałem,, ciekawe kiedy ppe napisze o PS 5 bo szykują się dwie wersje konsol w dniu premiery,, to bym jeszcze siedział cicho ale w innym newsie o Stadia napisałem to troszkę inaczej w efekcie zostały one usunięte. U tu mam pytanie czy wy jesteście droga redakcjo zdrowa na umyśle czy jakieś lekki wam się skończyły. Bez picu to teraz użytkownicy ppe mają podstawy was sądzić o plagiat co w moim odczuciu sięga dna. Dziękuję dobranoc
PS proszę nie usuwać tylko odpowiedzieć na bardzo proste pytanie.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.09.2019, 20:52

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 87724
Czytelnik
Cherubinek dodano: 20.09.2019 09:04 #2
Oskarżenie o plagiat to poważna sprawa. Jakieś linki i porównania?..
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Perez
Poziom: 69
REP.: 11059
Administrator
Perez dodano: 20.09.2019 11:29 #3
Ja tez poprosze o link konkretny.

Jasnym jest, ze takie strony jak nasza, gdzie duzo tresci to newsy, maja podobne tresci do innych, ale plagiat to juz inna bajka.
Zajcew
Poziom: 34
REP.: 585
Czytelnik
Zajcew dodano: 23.09.2019 17:02 #4
co chcesz dziś rano były 2 te same newsy o zwiastunie jakiegoś filmu ale na szczęści Bartosz stanął na wysokości zadania i newsa skasował. Poponuję używać jakiegoś komunikatora i tam pisać - zaraz pisze newsa o grze x i filmie Y
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 87724
Czytelnik
Cherubinek dodano: 25.09.2019 09:25 #5
No ale plagiatu w tym nie ma.

Linków też nie ma.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Zajcew
Poziom: 34
REP.: 585
Czytelnik
Zajcew dodano: 25.09.2019 15:04 #6

Zajcew napisał:

co chcesz dziś rano były 2 te same newsy o zwiastunie jakiegoś filmu ale na szczęści Bartosz stanął na wysokości zadania i newsa skasował. Poponuję używać jakiegoś komunikatora i tam pisać - zaraz pisze newsa o grze x i filmie Y

A dziś Tytus zrobił bezsensownego newsa o 2 płytach w tlou

Bo Wojtek o tym pisał w plusie onWojtek o tym pisał w newsie o trailerze tlou .
Ten fajny koleś
Pieknykapec
Poziom: 53
REP.: 5603
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 25.09.2019 21:14 #7
Ludzie od paru miesięcy przyczepiają się na tej stronie do byle czego... By oskarżyć o plagiat wystarczyłaby nawet sama nazwa strony, to by inni już znaleźli newsa i sweryfikowali, czy to naprawdę plagiat... Dajcie spokój.
Na najbliższym E3 pokażą Raymana, obiecuję.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych