Forum - PPE i PSX Extreme - PPE.pl - opinie, uwagi, sugestie - Propozycja działu: Przedstaw się...redaktorze!

Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 72
REP.: 24570
Czytelnik
RasMass dodano: 17.09.2019, 14:01 #1
Tytuł chyba mówi wszystko? Mrugnięcie

W tym roku przez PPE przewinęło się już wielu redaktorów/praktykantów/orbitantów. Wielokrotnie użytkownicy (w tym i ja) prosili o to, aby nowa twarz się przedstawiła, bądź chociaż utworzyła swoje konto. Setki próśb jednak nic nie dały, a my wciąż nie wiemy nic o osobach które każdego dnia dla nas piszą.

Dlatego też pomyślałem sobie o takim nowym dziale, miejscu w którym nowy redaktor (jeśli już nie chce tworzyć konta na portalu) mógłby napisać parę zdań o sobie, abyśmy nie mieli wrażenia, że njusy tworzą boty, albo alter ego Wojtka Gruszczyka Mrugnięcie

Co myślicie o takim rozwiązaniu, co myśli redakcja (w sumie zagląda tu tylko Perez, więc to pytanie do ciebie Mrugnięcie )?

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o nowych PePEowych pismakach zostawcie tu swój ślad! Koń
Może dzięki temu, zanim ktoś zacznie dla nas pisać dostanie od Rogera polecenie, że najpierw ma napisać coś o sobie!

Dziękuję za uwagę.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Ten fajny koleś
Pieknykapec
Poziom: 53
REP.: 5599
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 17.09.2019 16:28 #2
Tak
Na najbliższym E3 pokażą Raymana, obiecuję.
Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
Poziom: 78
REP.: 35508
Czytelnik
bigbird dodano: 17.09.2019 17:26 #3
Na innych portalach jest specjalna rubryka gdzie każdy z piszących się przedstawia i pisze parę słów od siebie. Tutaj chyba to nie przejdzie bo oprócz Gruchy, Igora i paru innych to reszta chyba się wstydzi tego co wypluwa. Stąd mamy takich Galów Anonimów jak Iza Łęcka czy inny Tytus.
mitrakorn
Poziom: 34
REP.: 275
Czytelnik
mitrakorn dodano: 17.09.2019 17:33 #4

RasMass napisał:

Tytuł chyba mówi wszystko? Mrugnięcie

W tym roku przez PPE przewinęło się już wielu redaktorów/praktykantów/orbitantów. Wielokrotnie użytkownicy (w tym i ja) prosili o to, aby nowa twarz się przedstawiła, bądź chociaż utworzyła swoje konto. Setki próśb jednak nic nie dały, a my wciąż nie wiemy nic o osobach które każdego dnia dla nas piszą.

Dlatego też pomyślałem sobie o takim nowym dziale, miejscu w którym nowy redaktor (jeśli już nie chce tworzyć konta na portalu) mógłby napisać parę zdań o sobie, abyśmy nie mieli wrażenia, że njusy tworzą boty, albo alter ego Wojtka Gruszczyka Mrugnięcie

Co myślicie o takim rozwiązaniu, co myśli redakcja (w sumie zagląda tu tylko Perez, więc to pytanie do ciebie Mrugnięcie )?

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o nowych PePEowych pismakach zostawcie tu swój ślad! Koń
Może dzięki temu, zanim ktoś zacznie dla nas pisać dostanie od Rogera polecenie, że najpierw ma napisać coś o sobie!

Dziękuję za uwagę.

Znaczy widzę, że cały czas intryguje Was Iza Łęcka MrGreen

A jakby co, to ja to tylko zostawię. Choć wiem, że już "nieco nieaktualne".
https://www.ppe.pl/redakcja.html

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 17.09.2019 o godz. 17:36

RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 17.09.2019 17:51 #5
Spoko, ten dział to ja znam, ale on był tworzony chyba jeszcze za Ściery i Butchera, więc jest moooooocno nieaktualny heheh
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 92
REP.: 16230
Czytelnik
Carnage dodano: 17.09.2019 22:53 #6

bigbird napisał:

Stąd mamy takich Galów Anonimów jak Iza Łęcka czy inny Tytus.

Ja mam wrażenie, że za Izą Łęcką stoi wyklęty redaktor Gołąb. :-P
Welcome to Silent Hill...
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 86887
Czytelnik
Cherubinek dodano: 19.09.2019 09:41 #7
A ja myślałem, że Gołąb to teraz Mateusz Wróbel.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
lechu
Poziom: 75
REP.: 36918
Czytelnik
lechu dodano: 20.09.2019 08:28 #8

RasMass napisał:

A coś konkretniej...? Odcisk palca, smród skarpety...? MrGreen

Ale faktycznie, miło by było gdyby był taki zwyczaj że nowe osoby faktycznie gdzieś się przedstawiają, zwłaszcza że strona ze składem redakcji jest "trochę" nieaktualna...
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 20.09.2019 09:39 #9
Lechu, wystarczy to co właśnie zrobiłeś. Mrugnięcie

Liczę na to, że jeśli w tym wątku pojawi się odpowiednio duża liczba postów, to może ktoś z redakcji to zauważy i oficjalnie odniesie się do naszej wspólnej prośby.
Perez
Poziom: 69
REP.: 11047
Administrator
Perez dodano: 20.09.2019 11:23 #10
Nie trzeba "duzej liczby postow", mamy to na uwadze :). Nowa ekipa sie przecierala, juz sie zaaklimatyzowala i niebawem pojawi sie stosowne info.

Co do strony redakcyjnej - akurat ostatnio aktualizowalem :P
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 86887
Czytelnik
Cherubinek dodano: 20.09.2019 11:54 #11
No to czekamy Drepcze
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 20.09.2019 12:36 #12
Dzięki za info Perez!
Czekamy w takim razie :)
Obserwator
REP.: 5461
Czytelnik
Obserwator dodano: 23.09.2019 09:59 #13

Perez napisał:

Nie trzeba "duzej liczby postow", mamy to na uwadze :). Nowa ekipa sie przecierala, juz sie zaaklimatyzowala i niebawem pojawi sie stosowne info.

Co do strony redakcyjnej - akurat ostatnio aktualizowalem :P
,

Ostatnio czyli kiedy? Czy może nadal Musiol jest w redakcji?
Perez
Poziom: 69
REP.: 11047
Administrator
Perez dodano: 23.09.2019 10:48 #14
Musiol, jak i kilka innych osób, ma opis stanowiska jako "recenzent", bo może tak być, że z jakąś recką na PPE zagości. Jeśli natomiast chodzi o stałą pracę to nie, nie pracuje na portalu na stałe.
Obserwator
REP.: 5461
Czytelnik
Obserwator dodano: 23.09.2019 11:29 #15

Perez napisał:

Musiol, jak i kilka innych osób, ma opis stanowiska jako "recenzent", bo może tak być, że z jakąś recką na PPE zagości. Jeśli natomiast chodzi o stałą pracę to nie, nie pracuje na portalu na stałe.

Ok. Dzięki za wyjaśnienie.
To teraz pora na "Izę Łęcką" Mrugnięcie

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych