Forum - Platforma - Sony - PS4+PC w wygodny sposób

Yoorko
Poziom: 23
REP.: 444
Czytelnik
Yoorko dodano: 19.08.2019, 22:05 #1
Witajcie,
chciałbym Was spytać o poradę. Zastanawiam się nad zakupem PS4. Z racji, iż nie mam w domu telewizora, chcę spiąć je z monitorem. Sęk w tym, ze na co dzień na nim pracuję więc zabawa w przepinanie wszystkiego co wieczór w celu pogrania nie wchodzi w grę. Wiem, najlepiej po prostu zaopatrzyć się w drugi monitor, głośniki itd.

Ale... chodzi mi po głowie, czy nie a się przypadkiem jakoś zrobić z PS4+PC wygodnego zestawu. Oczywiście nie chodzi mi o to, aby jakkolwiek współpracowały, zastanawiam się, czy przychodzą Wam do głowy pomysły w jaki sposób można przypiąć peryferia i tutaj i tutaj (ew. na jakie się przesiąść) aby przełączanie się pomiędzy jednostkami było wygodne. Macie jakiś pomysł, czy też cała idea jest z arse wzięta?

Z góry dzięki za podpowiedzi.
Pozdrawiam.
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 79
REP.: 43951
Czytelnik
Dobermann dodano: 20.08.2019 15:44 #2
kup sobie hdmi splitter (rozdzielacz) podlaczasz kompa i ps4 i sobie wybierasz zrodlo guziczkiem na splitterze, chyba ze masz na monitorze opcje przelaczania sie miedzy zrodlami sygnalu to podepnij konsole po hdmi a kompa po dp lub dvi i po sprawieMrugnięcie
Best regards #smiesznypiesek
Yoorko
Poziom: 23
REP.: 444
Czytelnik
Yoorko dodano: 25.08.2019 19:07 #3
@Dobermann Dzięki, pozostaje jeszcze kwestia audio, ale to też chyba jakimś rozdzielaczem uda się zmajstrować.

Po małym szperaniu trafiłem jeszcze na takie coś:
https://remot(...)dex.html

Korzysta ktoś? Ma to ręce i nogi?
Qmega
Poziom: 4
REP.: 0
Czytelnik
Qmega dodano: 25.08.2019 19:11 #4
Ja chwilę z tego korzystałem, zasięg jest ma blisko granicę, w dodatku trzeba mieć dobry internet, ponieważ przy gorszym łączu spada jakość video w grach.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych