Forum - PPE.pl - PPE.pl - opinie, uwagi, sugestie - PERSON a uzależnienie od banów

Przejdź do strony

Strona

Perez
Poziom: 71
REP.: 12104
Administrator
Perez dodano: 16.03.2020 08:56 #61
Wszystko rozumiem: że tekst może być słaby, że może być błąd itp., ale w żadnym razie nie uważam, że to usprawiedliwia pisanie do kogokolwiek "ty idioto", "ty debilu" itp. Naprawdę, sam sobie się dziwię, że o takim czymś w ogóle dyskutujemy.

Szczerze - wątpię, aby ktoś dał radę ustosunkować się do warna sprzed ponad roku, zwłaszcza w sytuacji, gdy - jak widzę - dostałeś go od Musiola, którego nie ma w redakcji od kilku dobrych miesięcy. Nie wiem, jakie tam było tło, bo widzę tylko info o komentarzach nie na temat i wycieczkach osobistych.
Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
Poziom: 79
REP.: 36776
Czytelnik
bigbird dodano: 16.03.2020 09:00 #62

Perez napisał:

Szczerze - wątpię, aby ktoś dał radę ustosunkować się do warna sprzed ponad roku, zwłaszcza w sytuacji, gdy - jak widzę - dostałeś go od Musiola, którego nie ma w redakcji od kilku dobrych miesięcy. Nie wiem, jakie tam było tło, bo widzę tylko info o komentarzach nie na temat i wycieczkach osobistych.

Aha, czyli typowe umywanie rączek od sprawy i spychoterapia - nie ja się tym zajmowałem to spyerdalaj. Brawo Wy.
Perez
Administrator
Perez dodano: 16.03.2020 09:27 #63
OK, masz rację, rozumiem, że to ważna sprawa. Nie znam tematu, ale proszę, wrzuć tu maila, którego wysyłałeś, bo ja widzę tylko opis warna od Musiola i tyle.
They see me trollin', they hatin'
noobkiller
Poziom: 48
REP.: 4272
Czytelnik
noobkiller dodano: 16.03.2020 16:32 #64
Podpisuję się pod postem wyżej.
PS. Włączcie, do cholery, możliwość odwoływania się i pisania postów (wyłącznie) do redakcji z poziomu zbanowanego konta!
Perez
Administrator
Perez dodano: 16.03.2020 19:08 #65
Od dobrych kilkunastu dni jest możliwość wysyłania PW czy przeglądania swojego konta, mając warna i blokadę.
They see me trollin', they hatin'
noobkiller
Poziom: 48
REP.: 4272
Czytelnik
noobkiller dodano: 16.03.2020 21:09 #66
Mea culpa. Brawo, cieszy mnie, że wzięliście się za to.
Bioter
Poziom: 73
REP.: 19806
Czytelnik
Bioter dodano: 25.03.2020 09:16 #67

Cherubinek napisał:

Teraz żałuję, że Cię Bioter namówiłem na ten wpis. Unhappy

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale miałem małe wakacje od strony :)
Ale w każdym razie nie przejmuj się, bo jak już pisałem takie bany są jak nagrody :)
Z reszta możliwe, że zaraz dostanę kolejnego Mrugnięcie

Doprawdy myślisz Perezie, że jak będziesz dawał bany bo ktoś was skrytykował to osiągniesz tym dla was podziw i uwielbienie?
Pewnie tak ale wydaje mi się że nie tędy droga.

Swoją droga musi to być bardzo wygodna strategia działa. Jawnie traktujecie swoich czytelników jak stado bezmózgich kretynów, a gdy ktoś się sprzeciwi to banujecie i kasujecie komentarze.

Perez napisał:

daruj sobie te teksty czy to było pytanie czy twierdzenie

Ten tekst jest bardzo ważny, więc go sobie nie daruję.

Perez napisał:

Bedziemy sobie wrzucac od idiotow, debili itd.

Jeśli wskażesz mi w którym miejscu nazwałem kogoś idiota czy tam debilem to chętnie napiszę bloga , w którym w którym przepraszam Ciebie, Persona i całą redakcję.
Mało tego, w tym samym blogu, przyznam że to ja jestem Idiotą. Potem będziesz mógł to wrzucić na główną i dzięki temu wyjść na światłego i mądrego przywódcę.
Ale wiesz co, tak się nie stanie, bo jedynie zadałem w pełni uzasadnione pytanie, które i tak powinno paść już wiele razy (przykładowo w newsie z "obsadą serialu The Last of Us" albo w tym jak to podawaliście "potwierdzoną datę premiery PS5", gdzie pisaliście coś w stylu "jakoś tak pod koniec roku").

Znajomość różnicy między pytaniem a twierdzeniem to chyba typ podstawowej wiedzy. Ale okej nikogo do niej zmusić nie można.
ale to w sumie też, tak jak z powiedzeniem "nieznajomość prawa szkodzi".

jak już pisałem nie przeszkadzają mi (no może trochę przeszkadzają) wpadki wynikające z niewiedzy autora (bo pewnie tak mało zarabiają, ze trzeba zrozumieć), jak np. te na odwal się Quizy czy coś w stylu "Harley Queen w MK11" bo robić błędy to rzecz ludzka i normalna.

Ale już pełne premedytacji próby robienia z nas bandy pacanów to coś zupełnie innego.
Jeśli chcecie aby was szanowano to szanujcie swoich swoich czytelników, no coś za coś. jak na razie wręcz maniakalnie udowadniacie, że na ten szacunek nie zasługujecie. A tym ostatnim banem dla mnie tylko w pełni to potwierdziłeś (Nie mogłeś chyba znaleźć lepszego sposobu aby to zamanifestować)

A teraz uwaga:
To, że jesteś w moim mniemaniu osobą niegodną ani grama szacunku jest tylko moim prywatnym zdaniem, na które sobie zapracowałeś i do którego mam pełne prawo.

To że Moderator jest nieogarnięty, jest to fakt, którego nie zmienisz choćbyś wyszukiwał tysiące sposobów na zakłamywanie rzeczywistości.

To ze redaktor może być domniemanym idiotą udowodnił już wiele razy (nie tylko on).

Jeżeli teraz poczułeś się urażony to widzę dwie opcje, albo masz wybujałe ego albo zwyczajnie podświadomie chcesz być urażony.
W każdym razie, nikogo celowo nie obrażam, tylko wyrażam w pełni uzasadnioną opinię.

Mimo wszystko, jakoś dziwnie się czuję wylewając na was takie wiadra pomyj, no ale... skutecznie mnie do tego zachęciłeś (ale również i rozbawiłeś przy okazji).

Okej, ja domyślam się że możecie być sfrustrowani tym wszystkim, zwłaszcza tym, że czytelnicy was nie doceniają. Być z waszego punktu widzenia ciężko pracujecie a niewdzięcznicy nie chcą klikać w reklamy i wytykają niekompetencje. Domyślam, się że to wcale nie jest łatwa praca ale to nie usprawiedliwia traktowania czytelników jak bandy matołów. Zastanawia mnie przy tym czemu nie wyłączycie komentarzy, forum i skrzynki mailowej, przecież wtedy nikt by was za takie podejście nie krytykował. Jeszcze do tego płatny dostęp na strony może być opcją aby ludzie nabrali szacunku.

Z PPE jestem od samego początku (doskonale pamiętam reklamy w PSX Extreme zapowiadające start portalu) i uważam, że mogę wypowiadać się o waszym ciągle spadającym od dawna poziomie. (w końcu jestem naocznym świadkiem). I podkreślam mocno, że jest to moje prywatne zdanie, które możecie mieć gdzieś. Nic na to nie poradzę (to wasza "piaskownica). I oczywiście muszę liczyć się z tym, że za wyrażenie opinii znowu dostanę bana, ale Jako człowiek honoru nie mogę się tego obawiać.
Perez
Administrator
Perez dodano: 25.03.2020 16:45 #68
Przeczytałem, przyjąłem, nie zgadzam się i naprawdę nie ma sensu dalej w to brnąć, bo mamy na to dwa inne spojrzenia. Ty sobie wkręcasz, że my tylko czekamy, aby komuś wlepić warna, a przecież tak nie można, bo każdy user grzecznie i kulturalnie komentuje, a my to się tylko czepiamy. Jak my reagujemy na sformułowania typu "Wojtusiu czy ty jesteś idiotą?" czy "Podejrzewam, że Person jako osoba nieogarnięta", to Ty zaczynasz tłumaczyć, że przecież wszystko jest OK, tylko ja nie rozumiem różnicy między pytaniem a twierdzeniem.

Podkreślam - krytyka OK, tylko niech to będzie jakaś normalna forma, zwłaszcza że sam zauważasz, że mylić się jest rzeczą ludzką i normalną, więc po co używanie w kontekście czyjegoś błędu wyrazu "idiota" w jakiejkolwiek formie? I naprawdę, nikt nie dał Ci warna, bo chce sobie podbudować ego, zasłużyć na szacunek, pokazać "kto tu rządzi" czy cokolwiek innego. Dostałeś go, bo zupełnie niepotrzebnie użyłeś sformułowań, których nie akceptujemy.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.03.2020 o godz. 16:45

Bioter
Poziom: 73
REP.: 19806
Czytelnik
Bioter dodano: 26.03.2020 10:10 #69
Chciałbym tylko napisać, że zgadzam się z tobą, że nie ma sensu się dalej kłócić. Bo owszem dla Ciebie to ja sobie coś wkręcam. A z mojego punktu widzenia to Ty sobie coś wkręcasz. Dwa odmienne punkty punkty spojrzenia, Gdzie ja reprezentuje czytelników a Ty redakcje. Jakoś nie widzę szans aby ktoś kogoś tu przekonał. I tak szczerze zdaję sobie sprawę, że nic nie wskóram, że jakimiś tam komentarzami czy opinią nie sprawie, że PPE stanie się lepszym i bardziej wiarygodnym miejscem. Przy okazji chciałbym, zauważyć, ze pewnie często jest cienka granica między nieumyślnym błędem a umyślnym wprowadzeniem czytelników w błąd. Raczej nie ma sensu analizować każdego przypadku.
A pytanie, które zadałem, chciałem zadać już wiele razy bo było ku temu wiele powodów i jestem pewien, że jeszcze wiele powodów ku temu będzie. I być może jeszcze raz je kiedyś zadam. Ale tak jak poprzednio przeżyłem dużo takich sytuacji bez pisania czegokolwiek to jeśli kolejne takie starcie nadejdzie to raczej nieprędko (jeśli w ogole). no i koniec końców jako jednostka nic nie zdziałam, dlatego muszę odłożyć broń i się nie przejmować. Z resztą dobrze wiemy, że jako czytelnicy mamy pewne narzędzia aby was karać albo nagradzać za podejście do nas :)

Jeszcze tylko jedno pytanie:
Może wyjdę teraz na nieuważnego czytelnika albo coś mi umknęło, ale:
Czy upubliczniliście wyniki tej dużej ankiety, która była jakiś czas temu? Na pewno wiesz co chodzi.
Ankietę pamiętam ale nie pamiętam wyników.
Czy raczej nie planujecie się dzielić tym co tam wyszło?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.03.2020 o godz. 10:11

Perez
Administrator
Perez dodano: 26.03.2020 12:41 #70
Nie były udostępniane i nie planujemy ich udostępniać (a na pewno nie w całości; ogólnie nigdy nie było planu udostępniania tych wyników, ankieta była na potrzeby redakcji). Jeśli któreś pytanie bardzo Cię interesuje to daj znać, sprawdzę wyniki.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.03.2020 o godz. 12:42

Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych