Forum - PPE.pl - PPE.pl - opinie, uwagi, sugestie - PERSON a uzależnienie od banów

Przejdź do strony

Strona

They see me trollin', they hatin'
noobkiller
Poziom: 47
REP.: 4071
Czytelnik
noobkiller dodano: 25.02.2020 19:40 #46

Cherubinek napisał:

noobkiller napisał:

Cherubinek napisał:

Ultima napisał:

Może zaczniecie się podpisywać pod ostrzeżeniami czy banami? Czy boicie się sądów za dyskryminację wszelaką?

Czasem się podpisują, a czasem nie. MrGreen

Najczęściej jednak brak im do tego odwagi.
BTW czy tylko ja uważam, że zablokowane konto powinno mieć możliwość pisania odwołań z poziomu konta?
Konieczność pisania maili jest jawną kpiną z użytkowników.

Na te maile i tak nikt nie odpisuje. MrGreen

Pewnie stąd ta wiadomość o odwoływaniu się przez pocztę Evil
Zdarzyło mi się, że ktoś odpisał, ale już zdążył zejść mi ban.
Fryc91
Poziom: 34
REP.: 1278
Czytelnik
Fryc91 dodano: 06.03.2020 17:18 #47
Sie cieszcie że moderacja tutaj nie trzyma poziomu tej z wykop.pl bo by dopiero było :) :)
???
noobkiller
Czytelnik
noobkiller dodano: 07.03.2020 02:51 #48

Fryc91 napisał:

Sie cieszcie że moderacja tutaj nie trzyma poziomu tej z wykop.pl bo by dopiero było :) :)

Kwestia czasu. Portale powoli zrównują się poziomem Mrugnięcie
Bioter
Poziom: 73
REP.: 19800
Czytelnik
Bioter dodano: 14.03.2020 15:54 #49
Za czasów świetności PPE, czyli tak pewnie z kilka lat temu w życiu nie pomyślałbym, że dostanę bana za nic. A tu proszę.

Powinno być za to osiągnięcie
“dostań bana bez powodu"

Tej strony już nic nie uratuje, a szkoda...
Perez
Poziom: 71
REP.: 12104
Administrator
Perez dodano: 14.03.2020 18:48 #50
No ale to może napisz za co tego warna dostałeś...
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 97
REP.: 96663
Czytelnik
Cherubinek dodano: 15.03.2020 09:39 #51
Ja też jestem ciekaw. Śmiało Bioter. OK
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
noobkiller
Czytelnik
noobkiller dodano: 15.03.2020 20:22 #52
Spoko, ja ostatnio dostałem bana za „osobistą wycieczkę” do węglowego koleżki i nie miałbym nic przeciwko, gdyby nie definitywna PRZESADA w wielkości „wyroku” — 96h! Oszaleliście. Za pociski po JP2 dawaliście bany na 24h. Jak widać, karateka jest dla modów o wiele większą postacią niż Karol Wojtyła Mrugnięcie
noobkiller
Czytelnik
noobkiller dodano: 15.03.2020 20:58 #53
Jak już dajecie tak przesadzone (i wątpliwe moralnie) kary, dajcie chociaż możliwość odwoływania się z poziomu konta. Ustrzeżecie się linczu tutaj, a przy okazji też wstydu z obnażania waszych braków w logice i niekonsekwencji w działaniach.
ale dzisiaj to spokojnie.......
person
Poziom: 53
REP.: 908
Administrator
person dodano: 15.03.2020 21:06 #54

Cytat:

2. Moderator w przypadku naruszenia regulaminu przez Użytkownika może skorzystać z narzędzi umożliwiających ukaranie Użytkownika.

usunięcie/moderacja treści - wszelkie materiały niezgodne z regulaminem, zawierające spam, wulgaryzmy, obrażające innych Użytkowników mogą zostać usunięte lub moderowane (w przypadku moderacji, np. usunięcie obraźliwego słowa, moderator winien zaznaczyć taką ingerencję w treść materiału). Moderacja/usunięcie treści nie niosą dla Użytkownika żadnych skutków w postaci blokady konta lub ostrzeżeń.

ostrzeżenie i blokada konta – w przypadku naruszenia regulaminu moderator może ukarać Użytkownika ostrzeżeniem. Każde ostrzeżenie przyznawane jest wraz z blokadą konta, gdzie:
1. ostrzeżenie to blokada na 1 dzień
2. ostrzeżenie to blokada na 2 dni
3. ostrzeżenie to blokada na 4 dni
4. ostrzeżenie to blokada na 8 dni
5. ostrzeżenie to automatyczne zbanowanie konta
Bioter
Poziom: 73
REP.: 19800
Czytelnik
Bioter dodano: 15.03.2020 23:36 #55

Cherubinek napisał:

Ja też jestem ciekaw. Śmiało Bioter. OK

to było za coś takiego:

News o animacji z Lewandowskim "kosmiczny wykop" (chyba taka nazwa)

w tytule było "Lewandowski jako Tsubasa" czyli jawna próba robienia z czytelników idiotów. Dosyć to denerwujące bo ile jeszcze kwiatki będące wynikiem brakiem wiedzy można przeżyć bo raczej nie są celowe to kłamstwa z premedytacją (ale też celowe spojlery) zasługują na potępienie.

dlatego napisałem w komentarzu:

"Wojtusiu czy ty jesteś idiotą? Sorry ale w którym miejscu jest to remake Kapitana Tsubasy abyś pisał w tytule "Robert Lewandowski jako Tsubasa"?"

Podejrzewam, że Person jako osoba nieogarnięta rzucił banem po przeczytaniu mojego pytania (pytania, nie twierdzenia).

Ale wiecie co? takie bany to jak wyróżnienie dlatego nie będę się przejmował i chętnie skrytykuję "redakcję" jeśli bedzie trzeba :)
Tak więc do następnego bana Puchar

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 15.03.2020 o godz. 23:39

Perez
Administrator
Perez dodano: 16.03.2020 00:20 #56
To od razu daję znać, że za ten głupi tekst "Podejrzewam, że Person jako osoba nieogarnięta" masz +1 ode mnie. Jeśli dla Ciebie rzucanie tekstami do redaktora "czy jesteś idiotą" (daruj sobie te teksty czy to było pytanie czy twierdzenie) i dostanie za to warna to powód do narzekania na stronę, bo za czasów jej świetności to by tego nie było, no to cóż... chyba dobrze, że ta "świetność" się skończyła.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 97
REP.: 96663
Czytelnik
Cherubinek dodano: 16.03.2020 03:39 #57
Teraz żałuję, że Cię Bioter namówiłem na ten wpis. Unhappy
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
noobkiller
Czytelnik
noobkiller dodano: 16.03.2020 04:58 #58
To za wytknięcie komuś niekompetencji (nawet jeśli wg niektórych niesłusznie) już jest +1?
Dziwne czasy tu nastały...
Perez
Administrator
Perez dodano: 16.03.2020 07:28 #59
Nie no spoko, wprowadzmy taki jezyk do rozmow na linii czytelnik - redakcja. Bedziemy sobie wrzucac od idiotow, debili itd. I 50x to pisze - nie chodzi o to, ze ktos cos wytyka czy mu sie cos nie podoba, tylko o to jak to robi.
Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
Poziom: 79
REP.: 36507
Czytelnik
bigbird dodano: 16.03.2020 08:24 #60
Perez, sory, ale bany za stwierdzanie faktów?
Jak ktoś pisze "Lewandowski jako Tsubasa" gdzie powinno być "Lewndowski jak Tsubasa" to ciężko nie wnioskować, że piszący ma jednak jakieś deficyty w myśleniu i kilku szarych komórek mu brakuje. Wy serio macie czytelników za bezmózgą masą, która ma za zadanie tylko klikać w reklamy? Ja czytając niektóre śmiecio-newsy czuję się po prostu intelektualnie zgwałcony bez mydła. Po niektórych tekstach Igora czy Wróbla po prostu zaczyna mnie boleć głowa i sory, ale jak ktoś sobie na to pozwala to nie zostawaiam tego bez komentarza.

A przy okazji - kiedy redakcjia ustosunkuje się do mojego zażalenia dot. bana z dnia 19 Lutego 2019 roku? co, Wy jesteście angielska królowa, że tyle trzeba czekać?
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych