Forum - Platforma - Sony - NACON Revolution Unlimited Pro PS4

domelxl
Poziom: 33
REP.: 608
Czytelnik
domelxl dodano: 26.07.2019, 22:30 #1
Witam
Kupiłem sobie pada NACON Revolution Unlimited Pro PS4 i mam problem z jego konfiguracją. Nie działa mi przycisk na padzie odpowiedzialny za włączenie konsoli. Nie ma znaczenia czy po kablu czy bezprzewodowo. Jak konsola jest włączona to wszystko działa bez problemu, pad chodzi idealnie czy to po kablu czy bezprzewodowo. Jak ją wyłączę całkowicie lub przełączę w tryb czuwania nijak nie idzie jej ponownie włączyć z pada.
Nie wiem w czym może być problem. W ustawieniach konsoli w zakładce urządzenia/urządzenia bluetooth jest pusto a pad działa. Nie widzi odbiornika a jakoś to działa.
Może ktoś miał podobny problem?, a może ktoś używa takiego pada i u niego taka funkcjonalność działa - włączenie konsoli z pada z przycisku.
Proszę o pomoc bo nie wiem czy to ja coś robię źle czy muszę oddać go bo jest niesprawny

Pozdrawiam
domelxl
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 92
REP.: 16224
Czytelnik
Carnage dodano: 27.07.2019 21:12 #2
Zawsze kupiły mnie te wypasione mega drogie pady dla pro graczy, ale coś z tyłu głowy mówiło mi: "nie kupuj". Teraz wiem już, że intuicja dobrze podpowiadała.
Welcome to Silent Hill...
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 86945
Czytelnik
Cherubinek dodano: 28.07.2019 09:16 #3

Carnage napisał:

Zawsze kupiły mnie te wypasione mega drogie pady dla pro graczy, ale coś z tyłu głowy mówiło mi: "nie kupuj". Teraz wiem już, że intuicja dobrze podpowiadała.

Trochę ponad trzy stówki to jeszcze nie tak strasznie drogo Smiley
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 90
REP.: 107862
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 28.07.2019 09:25 #4
Reklamacja ?
domelxl
Poziom: 33
REP.: 608
Czytelnik
domelxl dodano: 28.07.2019 10:40 #5

Maciej2801 napisał:

Reklamacja ?

No właśnie nie wiem, czekam na potwierdzenie od kogokolwiek że funkcja włączania pada z konsoli działa.
Jeśli u kogoś działa a u mnie nie to ewidentnie reklamacja, a może tak być że ten pad nie ma takiej funkcjonalności i konsolę zawsze trzeba z przycisku konsoli włączyć.
Wydaje się bez sensu aby nie było takiej funkcjonalności, ale różnie to bywa. Nie doczytałem i nie sprawdziłem a teraz oczekuję takiej samej funkcjonalności jak oryginalne pady sony :)
acidp0rn
Poziom: 38
REP.: 1565
Czytelnik
acidp0rn dodano: 28.07.2019 11:01 #6

domelxl napisał:

Witam
Kupiłem sobie pada NACON Revolution Unlimited Pro PS4 i mam problem z jego konfiguracją. Nie działa mi przycisk na padzie odpowiedzialny za włączenie konsoli. Nie ma znaczenia czy po kablu czy bezprzewodowo. Jak konsola jest włączona to wszystko działa bez problemu, pad chodzi idealnie czy to po kablu czy bezprzewodowo. Jak ją wyłączę całkowicie lub przełączę w tryb czuwania nijak nie idzie jej ponownie włączyć z pada.
Nie wiem w czym może być problem. W ustawieniach konsoli w zakładce urządzenia/urządzenia bluetooth jest pusto a pad działa. Nie widzi odbiornika a jakoś to działa.
Może ktoś miał podobny problem?, a może ktoś używa takiego pada i u niego taka funkcjonalność działa - włączenie konsoli z pada z przycisku.
Proszę o pomoc bo nie wiem czy to ja coś robię źle czy muszę oddać go bo jest niesprawny

Pozdrawiam
domelxl

Nie mam Revolution Unlimited Pro ale Nacona Assymetric już tak i też nie odpala konsoli PS buttonem także wydaje mi się, że nie masz co reklamować. Po prostu nie ma takiej możliwości i o. Z kolei ja zdenerwowałam się tym, że jakość rozmowy na tym padzie jest tragiczna i jak mnie znajomy usłyszał jak testowałam mikrofon to myślałam, że robi sobie ze mnie jaja jak powiedział, że tragicznie mnie słychać. Sprawdziłam w ustawieniach głosowych i jak sie usłyszałam to padłam sama na zawał. Jakbyś miał możliwość sprawdzenia jaką ty masz jakość to mógłbyś mi dać znać :P Ładnie proszę.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 28.07.2019 o godz. 11:03

In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 92
REP.: 16224
Czytelnik
Carnage dodano: 28.07.2019 12:05 #7

acidp0rn"][quote="domelxl napisał:

Z kolei ja zdenerwowałam się tym, że jakość rozmowy na tym padzie jest tragiczna i jak mnie znajomy usłyszał jak testowałam mikrofon to myślałam, że robi sobie ze mnie jaja jak powiedział, że tragicznie mnie słychać.

Być może konwersja głosu na Dartha Vadera jest zamierzona :-P
Welcome to Silent Hill...

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych