Forum - Platforma - Sony - The Elder Scrolls Online

Pankiller123
Poziom: 17
REP.: 0
Czytelnik
Pankiller123 dodano: 21.07.2019, 22:45 #1
Witam
mam kilka pytań jak wygląda sytuacja aby rozpocząć przygodę z tym tytułem,grałem w parę mmorpg i posiadam w bibliotece (The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited).
1 - czy trzeba kupować (all DLC po Tamriel Unlimited) czy wystarczy kupić obecny tytuł The Elder Scrolls Online: Elsweyr.
2- Sam zakup gry wystarczy obecnie czy trzeba wykupywać abonament (jak jest jaka cena).
3- w tym punkcie zapytam was tych co graja lub mają zamiar (sam grałem w Tamriel Unlimited, ale nie było chętnych w znajomych aby pograć w ten tytuł),czy ogólnie na tą chwile jest dużo graczy na serverach ps4 ,krótko mówiąc opłaca się kupić.
sprinter311
Poziom: 33
REP.: 1044
Czytelnik
sprinter311 dodano: 22.07.2019 12:30 #2
Nie wiem za dużo ale powiem co wiem. Nie musisz mieć żadnego abonamentu poza plusem, co do graczy jak grałem sporo jakieś pół roku temu to było sporo ludu i bez problemu można do kogoś się dołączyć. Ja zrezygnowałem jak weszła apka i grindowanie straciło sens, Mogłeś robić każdego questa nieważne jaki miałeś poziom oraz potwory rosły w siłę razem z tobą. Moim zdaniem zepsuło to grę i odechciało mi się grać.
Pankiller123
Poziom: 17
REP.: 0
Czytelnik
Pankiller123 dodano: 22.07.2019 21:09 #3
Czyli wprowadzili taki system jak w Wow, hmm ale chyba kupię i pogram i sam muszę zobaczyć jak to wygląda. (wystarczy jak kupie obecną cześć Elsweyr)
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 91
REP.: 16356
Czytelnik
Carnage dodano: 25.07.2019 18:42 #4
Jest tyle darmowych i lepszych gier w tym stylu, że ja osobiście nie wydawałbym pieniążków i ulokowałbym w atrakcyjniejszych produkcjach.
Welcome to Silent Hill...

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych