Forum - Platforma - Sony - oprogramowanie systemu..aktualizacje

sOnYYyy
Poziom: 16
REP.: 41
Czytelnik
sOnYYyy dodano: 21.07.2019, 18:25 #1
czesc czesc...właśnie chciałem sobie odpalic gre Bastion(chyba ostatnia gra jaka zakupiłem z ps store) ...okazuje sie ze nie mam jej na dysku:/ grałem już troche, już nawet pare pucharków zaliczyłem...dzisiaj patrze gry nie ma( gra była zainstalowana na dysku zewnętrznym seagate game drive 2tb)...wczoraj zainstalowałem oprogramowanie systemu 6.72 i pojawił się problem....po wcześniejszych aktualizacjach co jakiś czas zawieszała mi sie konsola-teraz jest ok:P....macie jakieś dziwne objawy pracy konsoli(szczególnie po aktualizacji systemu) czy to ja jestem naznaczony:) pozdro
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 70
REP.: 19734
Czytelnik
RasMass dodano: 21.07.2019 18:54 #2
Ja dzisiaj pobrałem aktualizację i nie zauważyłem żadnych zmian. Konsola ciągle działa jak powinna.
Więc chyba tak, jesteś naznaczony Mrugnięcie
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
sOnYYyy
Czytelnik
sOnYYyy dodano: 21.07.2019 19:21 #3
eh ktos musi:P...bede obserwował prace systemu...wczesniej bardzo często zawieszała mi sie apilkacja HBO GO ..zobacze jak bedzie teraz:) ale ze zniknięciem gry z konsoli spotykam sie pierwszy raz:P
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 92
REP.: 81102
Czytelnik
Cherubinek dodano: 22.07.2019 06:41 #4
U mnie po aktualizacji 6.72 wszystko oki. Wcześniej zresztą też nie było problemów. A tak w ogóle to wydaje mi się, że instalowanie tej aktualizacji było opcjonalne.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 91
REP.: 16316
Czytelnik
Carnage dodano: 22.07.2019 09:53 #5
Jak na razie żadna aktualizacja nie powodowała jakichkolwiek niedogodności także chyba kolega ma po prostu pecha.
Welcome to Silent Hill...
Wałs0raj
Poziom: 52
REP.: 2928
Czytelnik
Wałs0raj dodano: 22.07.2019 20:52 #6

Cherubinek napisał:

U mnie po aktualizacji 6.72 wszystko oki. Wcześniej zresztą też nie było problemów. A tak w ogóle to wydaje mi się, że instalowanie tej aktualizacji było opcjonalne.
jeśli 6.72 to ta najnowsza to nie była opcjonalna, bo wczoraj dopóki nie zaktualizowałem to nie wpisało mnie do psn.
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 23.07.2019 08:11 #7

Wałs0raj napisał:

Cherubinek napisał:

jeśli 6.72 to ta najnowsza to nie była opcjonalna, bo wczoraj dopóki nie zaktualizowałem to nie wpisało mnie do psn.

Potwierdzam. Aby wejść do sklepu musiałem zaktualizować system, nie było opcji pominięcia.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 23.07.2019 08:40 #8
Tak, to 6.71 była opcjonalna. Przepraszam za zmyłkę.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.07.2019 o godz. 08:40

Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
sOnYYyy
Czytelnik
sOnYYyy dodano: 25.07.2019 15:15 #9
czyli mam lekki problem:P...zawiesza mi hbo co jakis czas ... ale nie zawiesza konsoli co wczesniej sie zdarzało... chyba bede pierwszy raz w życiu "resetował" ps4:)
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 25.07.2019 17:20 #10
Powodzenia, daj znać czy pomogło :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.07.2019 o godz. 17:20

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 26.07.2019 09:30 #11
A nie możesz oglądać HBO przez apkę w telewizorze?.. Dodatkowym plusem jest mniejsze zużycie prądu Smiley

// Edytowano 7 razy, ostatni raz 26.07.2019 o godz. 09:33

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych